Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1808575 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4845 : 04 Mayıs 2017, 18:15:07 »
Natalia, sahip olduğu yeteneklere uygun bir ücret istemediği için anlaşmazlık çıkmıştır.  Gitmesine sevineceğim.  Ha, yönetim kaç senedir adamakıllı bir kadro kuramadığı için de gelecek sene onun yerine gelebilecek çok daha iyi oyuncularla ilgili de bir umudum yok maalesef. 

Koç olarak Amerikalı birini istiyorum artık.  Kadro kalitesi yüksek olmadan, disiplinli oyun stilini zaten birkaç senedir oynuyoruz.  Mucizevi başarılar da aldık.  Bence Amerikalı koçların profili bize bu hususta hem uyacaktır hem de bizi bir tık yukarı taşıyacaktır.   
Abi taktım mı takıyorsun sen de ya :D sene başında ben de kötü ve soğuk karşıladım Natalia transferini ama kadın oynadı be.. Hani tartışmaya kapalı yoruma kapalı bir performans sergiledi. Ücretinde bi miktar artış istediyse bu normal gösterdiği performanstan dolayı ama uçuk bir fiyat talep ettiyse de vermeyiz veremeyiz tabiki.
Ama ben sevinmem açıkcası gidişine ve umarım bizim ligden bir takıma transfer olmaz. Çok teknik ve sert vurabilen nadir oyunculardan

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4846 : 04 Mayıs 2017, 19:54:46 »
Natali bir kaç oyuncu hariç ki onların da bir çoğu eczacı ve vakıf da kadroda bulunabilecek en yetenekli smaçörlerden birisidir. Bunu da tartışmaya kapalı bir şekilde göstermiştir bu sene. Göstermesine gerek de yok gerçi. Brezilya milli takımının ilk 6 smaçörü kendisi. Bizim şubede eksik bölgeye transfer yapmak yerine her sene sil baştan transfer yapma mantığı olduğu için çok da umutlu olmamak lazım gerçi. Seneye 3-5 yabancı daha alırız ve kaseti başa sararız.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4847 : 05 Mayıs 2017, 00:29:45 »
Natali bir kaç oyuncu hariç ki onların da bir çoğu eczacı ve vakıf da kadroda bulunabilecek en yetenekli smaçörlerden birisidir. Bunu da tartışmaya kapalı bir şekilde göstermiştir bu sene. Göstermesine gerek de yok gerçi. Brezilya milli takımının ilk 6 smaçörü kendisi. Bizim şubede eksik bölgeye transfer yapmak yerine her sene sil baştan transfer yapma mantığı olduğu için çok da umutlu olmamak lazım gerçi. Seneye 3-5 yabancı daha alırız ve kaseti başa sararız.
Aynen öyle.. Yoksa yapılacak şey çok basit.
Balkestein yerine iyi bir star pasör çarprazı alıcaz , libero konusunda ne yaparlar bilemiyorum Merve'nin oyun içi savunmasını çok çok beğeniyorum ama Melis'in servis karşılama sıkıntılı. Pasör çarprazı yedeği Polen olacak. Smaçörlerimiz Natalia ve Kim olup Şeyma ile Melihadan birini gönderip yetenekli genç bir yerli alabiliriz. Pasör olarak daha iyisini bulamazsak eğer TomKom ile devam edebiliriz..

YÜKSEK BÜTÇE LİG                                  YÜKSEK BÜTÇE CL
         Melis - Merve                                         Melis - Merve
         Kim - Natalia  (Meliha , Genç Yerli ).        Kim - Natalia
         Eda - Dicle (Bahar yada Ergül ).              Eda - Stevanovic tarzı çok iyi bir orta
         Star bir çarpraz (Polen).                         Star bir çarpraz
         Gamze (Ezgi)                                        Tecrübeli iyi bir pasör

Eğer bütçe düşük olursa Sadece Balkestein iyi bir manşetli çarpraz ile upgrade edildik transfer kapatılabilir

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4848 : 05 Mayıs 2017, 00:48:34 »
Aynen öyle.. Yoksa yapılacak şey çok basit.
Balkestein yerine iyi bir star pasör çarprazı alıcaz , libero konusunda ne yaparlar bilemiyorum Merve'nin oyun içi savunmasını çok çok beğeniyorum ama Melis'in servis karşılama sıkıntılı. Pasör çarprazı yedeği Polen olacak. Smaçörlerimiz Natalia ve Kim olup Şeyma ile Melihadan birini gönderip yetenekli genç bir yerli alabiliriz. Pasör olarak daha iyisini bulamazsak eğer TomKom ile devam edebiliriz..

YÜKSEK BÜTÇE LİG                                  YÜKSEK BÜTÇE CL
         Melis - Merve                                         Melis - Merve
         Kim - Natalia  (Meliha , Genç Yerli ).        Kim - Natalia
         Eda - Dicle (Bahar yada Ergül ).              Eda - Stevanovic tarzı çok iyi bir orta
         Star bir çarpraz (Polen).                         Star bir çarpraz
         Gamze (Ezgi)                                        Tecrübeli iyi bir pasör

Eğer bütçe düşük olursa Sadece Balkestein iyi bir manşetli çarpraz ile upgrade edildik transfer kapatılabilir

Her sene kadro yapiyorsunuz, her sene de sonu fiyasko diyorum bastan.  Bu ana kadar sasmadi, bundan sonra da sasmaz.  Tutun Natalia'yi... 

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4849 : 05 Mayıs 2017, 01:41:55 »
Her sene kadro yapiyorsunuz, her sene de sonu fiyasko diyorum bastan.  Bu ana kadar sasmadi, bundan sonra da sasmaz.  Tutun Natalia'yi...
Abi bu sene çok ta fiyasko sayılmaz ki, daha doğrusu verilen alınan fiyat performans olarak başarılı mutluluk verici bir sezondu bence.. Ben de isterim o Fabianalı Sokolovalı Gamovalı kadrolar olsun alalım tüm kupaları özellikle de bu sene kaybına üzüldüğüm şampiyonlar ligini falan ama işte şartlar dahilinde bu kadar oluyor

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4850 : 05 Mayıs 2017, 10:08:41 »
Rhyluik, Polen
Kim, Natalia, Meliha, Gozde Yılmaz
Eda, Dicle, Bahar, Ergül
Tomkom, yerli pasor (ezgi)
Merve, yerli libero (melis)

4 transfer sadece... ama bence 2 tanesi kesin olacak...yerli pasor ve libero isi muamma...

Maret yerine rhyluik
seyma yerine fatma, birgul,gozde yılmaz...

ezgi yerine yerli pasor...ama soyle bir sorun var...yerli pasor olmadıgından ve butce acısından ezgi kalırsa sasırmayın...
melis yerine yerli libero...ama bu iste de sorun var...pek kaliteli yerli libero yok bosta..aynı sekilde butce acısından kalırsa sasırmayın..

o yuzden bence butceyi eldeki natalia ve kim'i tutmaya harcayıp, ust duzey bir capraz'a gommek en mantıklısı....
bir tane de butce dahilinde seyma dan iyi bir yerli smacor yeterli olur bence...

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4851 : 05 Mayıs 2017, 10:24:07 »
Abi bu sene çok ta fiyasko sayılmaz ki, daha doğrusu verilen alınan fiyat performans olarak başarılı mutluluk verici bir sezondu bence.. Ben de isterim o Fabianalı Sokolovalı Gamovalı kadrolar olsun alalım tüm kupaları özellikle de bu sene kaybına üzüldüğüm şampiyonlar ligini falan ama işte şartlar dahilinde bu kadar oluyor

Ona suphe yok.  Mucize gibi bir basari bu.  Ancak, artik mucizeden ziyade, SL'yi aldigimiz sezonki gibi hem sahada hem de kagit uzerinde saglam bir takim lazim. 

Yine mutevazi bir takimla benzer bir basari gelebilir; hatta SL de alinabilir ancak bu istisnai bir durumdur.  Bizim burada yargida bulunurken yaptigimiz sey, belli bir sonucu almak istiyorsak, hangi sartlarin yerine gelmesi ile ilgili bir yargida bulunmak.  Obur turlu mucizevi basarilar icin bir suru olaganustu degiskenin bir araya gelmesi lazim.   

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #4852 : 11 Mayıs 2017, 10:35:08 »
Eczacı'nın yeni sezon antrenörü Motta olmuş.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4853 : 12 Mayıs 2017, 09:12:16 »
bizim kelin 1 yıl daha sozlesmesi varmıs ama ailevi problemlerden gitmek istiyormus italya ya...
eger istedigimiz koclardan biri olursa abboya yol verilecekmis, yoksa yola devam...

kim, natalia ve eda kalıyor...

ergul bursa'ya gitti...iddalı bir kadro olusacakmıs....2-3 yabancı oyunuc alacaklarmıs..oncelikle yabancılar...hedef 3 kupa birden...lig+kupa ve cl...

erkeklerde ise kadro guclenecekmis...2 yabancı daha alınacakmıs ama moalla + bir yabancı gidiyor...oama o isim kim bilmiyorum...quesque olabilir...herhalde sket+pajenk kalır..4 yabancı ile sezona girecekmisiz...
hedef lig ve kupa, cl de ise gidebildigimiz yer....gercekci konustu selim kosif...

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4854 : 12 Mayıs 2017, 11:57:51 »
bizim kelin 1 yıl daha sozlesmesi varmıs ama ailevi problemlerden gitmek istiyormus italya ya...
eger istedigimiz koclardan biri olursa abboya yol verilecekmis, yoksa yola devam...

kim, natalia ve eda kalıyor...

ergul bursa'ya gitti...iddalı bir kadro olusacakmıs....2-3 yabancı oyunuc alacaklarmıs..oncelikle yabancılar...hedef 3 kupa birden...lig+kupa ve cl...

erkeklerde ise kadro guclenecekmis...2 yabancı daha alınacakmıs ama moalla + bir yabancı gidiyor...oama o isim kim bilmiyorum...quesque olabilir...herhalde sket+pajenk kalır..4 yabancı ile sezona girecekmisiz...
hedef lig ve kupa, cl de ise gidebildigimiz yer....gercekci konustu selim kosif...

İddialı kadro...  5 senedir dile getirilen 'iddia'.  Zaten bir 'iddia' olmaktan öteye gitmiyor...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #4855 : 12 Mayıs 2017, 14:29:07 »
Kashaleva'nın kariyerini mahvetti Eczacı. Seneye Koshalevayı alalım onlardan. Kim, Natali ve Eda takımın belkemiği. Kalmaları doğru.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #4856 : 13 Mayıs 2017, 09:01:02 »
Vakıf eczacıyı bu sene üst üste 8.kez yendi. Eczacıbaşı bu seneki kadrosuyla voleybol tarihinin en büyük fiyaskosu olarak tarihteki yerini alacak.

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #4857 : 13 Mayıs 2017, 20:20:47 »
Startseva ile ilgileniyormuşuz :/

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4858 : 13 Mayıs 2017, 22:25:00 »
Lloyd ve Fabris haberi varmış italyan basınında

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #4859 : 13 Mayıs 2017, 23:18:04 »
Eski pasorumuz çift pas uzmanı Nilay in da adı geçiyor.