Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1809669 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6495 : 23 Aralık 2022, 18:52:32 »
Voleybol şubelerine  daha ılımlı bakılmalı.Ben olsam kepenk indiririm.Şube resmen onur savaşı veriyor.Biz 1 harcadıkça onlar daha çok harcıyor.Utanmazlar sanki bedavaya aldılar Egonuyu.El altından para gitmiştir.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #6496 : 23 Aralık 2022, 19:35:20 »
Cepten yazdığım.icin oluyor gözümden ameliyat oldum 2 kere.Bilgisayardan girsem ordan yazacağım.Cansu Vakıfın Cansusu.Meryem inanılmaz seviye atladı.Çete mecazi siz hiç mecazi yazmazsınız.Çete evet Vakıf.Bizde Meryem daha çok süre almalı.

Geçmiş olsun.
Aslında sorun sizde değil belki de bende. 40 yıllık aktif iş hayatından sonra emekli oldum. Boşluktan olsa gerek, son zamanlarda  üzerime vazife olmayan işlere kafa takmış durumdayım. İstismar edilen çocuklar, şiddet gören kadınlar, katledilen doğa, toplum arasında kutuplaşma,  olmayan adalet, biten eğitim ve daha bir sürü şey. Her şey ayan beyan ortada iken herkesin kafasını kuma gömmesi, görmek istememesi, duymak istememesi, sorun yokmuş gibi davranması beni öldürüyor. Bir sorunu gündeme getirince kötü olan yine ben oluyorum. O nedenle mümkün mertebe sorunları görmezden gelmeye çalışıyorum ama bir yerde patlıyor ve yersiz zamansız ortaya çıkıyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6497 : 23 Aralık 2022, 22:04:02 »
Vargas da dönüyormuş. Dönsün bir an önce de Lazareva'dan kurtulalım. Her branşta sirtimizda bir kambur olmasa şaşarım.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6498 : 23 Aralık 2022, 23:31:07 »
Cepten yazdığım.icin oluyor gözümden ameliyat oldum 2 kere.Bilgisayardan girsem ordan yazacağım.Cansu Vakıfın Cansusu.Meryem inanılmaz seviye atladı.Çete mecazi siz hiç mecazi yazmazsınız.Çete evet Vakıf.Bizde Meryem daha çok süre almalı.
Son Zeljko Obradovic formundada yazdıkların birbirine girmişti, içimden Tom acaba cep telefonundan mı giriyor diye geçirdim. Haklı çıktım.
Geçmiş olsun Tom.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6499 : 23 Aralık 2022, 23:53:47 »
Vargas da dönüyormuş. Dönsün bir an önce de Lazareva'dan kurtulalım. Her branşta sirtimizda bir kambur olmasa şaşarım.
Vargas'ın gelmesi normal zaten yerli Rotasyonunda ama Vuchkova kimin yerine oynayacak anlamadım. Çokmu elzemdi?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6500 : 12 Ocak 2023, 15:09:53 »
Çin ligi bitti. Vargasın takımı şampiyon oldu. Bir an önce takıma katılır da Lazareva'dan kurtuluruz umarım.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6501 : 12 Ocak 2023, 15:50:56 »
Çin ligi bitti. Vargasın takımı şampiyon oldu. Bir an önce takıma katılır da Lazareva'dan kurtuluruz umarım.

Gelsin hatta bu hafta direkt oynasın, yoksa yine şansımız olmayacak Eczahanespor karşısında...

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6502 : 12 Ocak 2023, 18:15:42 »
Her sene aynı terane resmen menajerlerin kucağına oturmuş durumdayız , 1-2 seneye vargas full oynar arina gider

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6503 : 12 Ocak 2023, 18:16:33 »
Vargas'ın gelmesi normal zaten yerli Rotasyonunda ama Vuchkova kimin yerine oynayacak anlamadım. Çokmu elzemdi?
Elzemdi Aslı ve Eda’nın yedeği Beliz ve Ergül hastalık ve sakatlık durumunda olanlar ortada işte

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6504 : 12 Ocak 2023, 20:12:25 »
Değerli moderetör Samet arkadaşın en sinirli yazdığı yer burası olabilir.Ancak biz hangi kadroyu kurarsak kuralım iki takımın daima gerisindeyiz.Sınırsız paraları.Bu sinir voleybolu çok sevmesinden kaynaklanıyor.Takımımızi oralarda görmek istiyor.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2023, 20:14:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6505 : 12 Ocak 2023, 20:27:55 »
Değerli moderetör Samet arkadaşın en sinirli yazdığı yer burası olabilir.Ancak biz hangi kadroyu kurarsak kuralım iki takımın daima gerisindeyiz.Sınırsız paraları.Bu sinir voleybolu çok sevmesinden kaynaklanıyor.Takımımızi oralarda görmek istiyor.
Abi öyle aşırı fark falan yok bak imoco geçen ay Vakıf'ı nasıl yendi yada Eczacı yıllardır ne kadrolar kurdu başarısız oldu kaç kere, doğru antrenör doğru sistemle başarı gelir.
Biz ise 3 sene üst üste kupa alamamış adama 3 yıl daha kontrat veriyoruz üstüne adamın menajerlik şirketinden oyuncu alıyoruz sürekli bu sene iyice çöktü takım oyuncuların hareketlerine yüz ifadesine bir baksana artık bıkmışlık var oyuncularda

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6506 : 12 Ocak 2023, 23:21:06 »
Elzemdi Aslı ve Eda’nın yedeği Beliz ve Ergül hastalık ve sakatlık durumunda olanlar ortada işte
3 yabancımı oynatabiliyoruz  bizde 5 yabancı var.Mesela Naz'la Macris arasında çok fark varmı?Macris gelecek,şöyle olacak,böyle olacak.Ya tam alışamadı yada bir sorunu var bir seyirci olarak çok üstünlüğünü görmedim birde yabancı kontenjanı doluyor.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6507 : 12 Ocak 2023, 23:28:43 »
3 yabancımı oynatabiliyoruz  bizde 5 yabancı var.Mesela Naz'la Macris arasında çok fark varmı?Macris gelecek,şöyle olacak,böyle olacak.Ya tam alışamadı yada bir sorunu var bir seyirci olarak çok üstünlüğünü görmedim birde yabancı kontenjanı doluyor.
Ligde sahada 3 tane oluyor abi doğru ben Avrupa için dedim zaten ligde de rotasyona sokarsın orta sıra takımlara karşı gerekirse Meliha-Buse-Meryem'i seçip oynatırsın.
Macris Minas'ta ortaları baya aktif kullanıyordu özellikle Thaisa'yı tabi manşet olayı da devreye giriyor bizim takım orada sıkıntılı ama Macris'te sallanıyor arada ilk yurt dışı tecrübesi dediğin gibi oda etken bu yaz zaman zaman milli takımda'a sallandı Ze roberto oturttu bazı setlerde

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6508 : 13 Ocak 2023, 10:06:37 »
Ligde sahada 3 tane oluyor abi doğru ben Avrupa için dedim zaten ligde de rotasyona sokarsın orta sıra takımlara karşı gerekirse Meliha-Buse-Meryem'i seçip oynatırsın.
Macris Minas'ta ortaları baya aktif kullanıyordu özellikle Thaisa'yı tabi manşet olayı da devreye giriyor bizim takım orada sıkıntılı ama Macris'te sallanıyor arada ilk yurt dışı tecrübesi dediğin gibi oda etken bu yaz zaman zaman milli takımda'a sallandı Ze roberto oturttu bazı setlerde
Boşuna dememişler akıl akıldan üstündür diye.Avrupa'yı hiç düşünmedim.Basketbolda Euroleaguede oyadığımız açin aklım ordaki rafta kalmış.Bende neden yabancı oyuncu kotasını şişiriyoruz dedim.
Macris konusuna gelince dediğim gibi siz daha iyi tanırsınız.Burda seyrettiğim kadarıyla aman aman bir oyuncu göremedim.Naz'ı neden yolladıklarını onun için anlamadım.Hatta çok sade ,gösterizsiz oynayan Buse bile bende bir tık önde gelmişti.Dilerim açılır.
Birde fırsatını yakalamışken,Ali Koç için Egonu transferi için çok uğraştı denilmişti peki bu ekonomik durumu ayarlayabildilerse neden İsabelle Haak için uğraşılmadı?En son ki Vakıf Başarılarının altında Haak ve Gabi vardı.Boskovic'de çok imrendiğim tek kişilik bir takımam. Artık o takımdan başka takıma gitmez gibi .Egonu'da okadar gözümde yok.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6509 : 13 Ocak 2023, 14:04:42 »
Terzic yerine seneye Santarelli ismi konuşulmaya başlamış. Umarım doğrudur da şu adamdan da getirdiklerinden de kurtuluruz.