Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1809058 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6570 : 16 Şubat 2023, 21:40:33 »
Açıkçası Vargas'ı alacaklarsa ben olsam direkt Egonu'ya giderim. Hem vakıfta gerçirdiği berbat ve mutsuz sezonu unutturmak için ekstra oynar hem de güç kaybetmiş olmayız. Ortaya Danesi, 4 numaraya da Sylla çektik mi tamamdır ama işte kim yapacak bu işi. Laf olsun beri gelsin.
Ali Koç'da istiyordu. Belli olmaz ama Vargas'ın yerli statüsünde oynaması beni düşündüren.
Egonu'ya gelince onun klası tartışılmaz.
Ben hala Vargas olayına taktım. Bu kız bizle gözünü açtı senelerdir bizle. İsteseydi çoktan giderdi. Ayrıca gizli gizli iş çevirmez bence. Ama paraysa mesele bu kadar para teklif ettiler. Bizimkiler vermezse belki?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6571 : 16 Şubat 2023, 22:58:28 »
Ali Koç'da istiyordu. Belli olmaz ama Vargas'ın yerli statüsünde oynaması beni düşündüren.
Egonu'ya gelince onun klası tartışılmaz.
Ben hala Vargas olayına taktım. Bu kız bizle gözünü açtı senelerdir bizle. İsteseydi çoktan giderdi. Ayrıca gizli gizli iş çevirmez bence. Ama paraysa mesele bu kadar para teklif ettiler. Bizimkiler vermezse belki?
Kim de gözünü bizde acmisti ama Eczacıbaşıya gitti. Bizim oyuncularda Eda ve Birsel haric vefa ve aidiyet görmedim ben. Vargas da gider.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #6572 : 17 Şubat 2023, 11:08:07 »
Vargas bize çok genç yaşta geldi ve kendini çok geliştirdi, özellikle Çin’e giden mevsimlik işçi gibi çalıştıktan sonra. Bir ara umudu kesmiştim. Bloklara çok takılınca Meto’ nun kadın sürümü demiştim. En son Avrupa maçında Zoran baba bile isyan etmişti, hatta bloklar yiyince 3 metre çizgisi içine vurmayı bırak diye serzenişte bulunmuştu.

Bizde kendini geliştirdikten sonra giderse üzülürüm.
Giderse intikam için daha uygun fiyata Egonu gelsin.
Ancak, Türk kontenjanında oynayan böyle bir oyuncuyu kaybetmek kötü olur.

Ayrıca, diğer genç oyuncularımızda da aynı sorunla karşılaşabiliriz.

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2023, 15:56:24 Gönderen: agha »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #6573 : 17 Şubat 2023, 12:53:49 »
Vakıfbank'ın yerli statüsünde olduğu için aldığı Alexia, şu an için Vargas'ın çok gerisinde. Dolayısı ile Vargas /Alexia değişikliği onlar için büyük fark yaratır. Muhtemelen böyle bir planlama içinde olmaya çalışacaklardır. Gerçekten böyle bir ön  anlaşma varsa zaman geçirmeden Vargas ikna edilerek kulüpte kalması sağlanmalı.

Ayrıca bu başlıkta ne zaman bir ileti görsem İsabelle Haak haberi görme hayali kuruyorum. 
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6574 : 19 Şubat 2023, 20:42:00 »
Volleynews.it’in haberine göre Melissa Vargas, Vakıfbank’tan gelen transfer teklifini reddetti.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6575 : 19 Şubat 2023, 22:58:39 »
'“VakıfBank, Melissa Vargas ile prensipte tamam!” başlıklı haberimizin ardından Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un Melissa Vargas’ı takımda tutmak için devreye girdiği öğrenildi. Söylentilere göre; Ali Koç’un, Melissa Vargas eğer kulüpte kalmak istiyorsa VakıfBank ne kadar ücret verecekse aynı ücreti verebileceklerini söylediği öğrenildi''
VakıfBank Vargas' la anlaştı haberini yapan Voleybol Magazin com  şimdide bu haberi yapmış.
Vallaha hem uzun süredir bizden başka takımı düşünmemesi, hem Yerli statüde oynamayı kabul etmesinden dolayı en azından yönetimle konuşmadan gideceğini sanmıyorum. Yönetimde bırakmaz sanırım.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6576 : 20 Şubat 2023, 00:01:07 »
Volleynews.it’in haberine göre Melissa Vargas, Vakıfbank’tan gelen transfer teklifini reddetti.
Evet okudum. Sağolasın  paylaştığın için.
Karıştırmadıysam haberleri, Aynı haberde Kübran'ın T. H. Y  gideceğini yazıyordu. Bence Kübra Vakıfbank'te yeterince yer bulamadı. Bizde iş yapmazmıydı?
Abondanza-Kim aynı takımda tekrar buluşmuş.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6577 : 20 Şubat 2023, 02:10:43 »
Bu kahreden depremde o kadar çok hayat gittiki.1999 depremini yaşadım.Avcılardaydım ama bu cidden çok şiddetli görünüyor.Dram.En çok yıkan o genç Kıbrıslı voleybulcalar oldu yıkıcı kahredici.Kibris o kolonları kesilen Isiah hotel için dava açmaya hazırlanıyor umarım ortak çalışılır.Pislikler kolon kesip kat çıkmışlar.Ekip turnuvadaymış.Cocuk be çocuk.Bizdede var Voleyci vefat eden ama bu bambaşka.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2023, 02:13:17 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6578 : 20 Şubat 2023, 07:40:12 »
Voleybol transfer haberinde bu yorumun ne gereği var simdi. Dayanamayıp geldin zaten bir turlu dayanamıyorsun artık yine alakasiz yerlere rastgele yazıyorsun.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6579 : 20 Şubat 2023, 10:05:33 »
Tek bunu yazdım ayrı açılmasın diye diğerlerini başlıklara yazdım zaten.Vakif için birşey söylemiş ne kadar doğru bilmiyorum.Bana vereceğiniz transfer parasını deprem bölgesine yollayın demiş Vargas.Iddia Egonu ile ilgileniyormuşuz.Fedo menajerlik şirketi oyuncusu gidecek sanırım.Egonuyu iki Italyan takımı ayrıca isteyenler arasında buyrun haber.Tabi normalleşme olacak tadında unutmamalıyız bunu hatta bazı belediyeler molozları sergileyecekmiş ders niteliğinde doğru karar.Cam fanus ile kaparlar.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2023, 10:14:52 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6580 : 21 Şubat 2023, 19:10:05 »
Evet okudum. Sağolasın  paylaştığın için.
Karıştırmadıysam haberleri, Aynı haberde Kübran'ın T. H. Y  gideceğini yazıyordu. Bence Kübra Vakıfbank'te yeterince yer bulamadı. Bizde iş yapmazmıydı?
Abondanza-Kim aynı takımda tekrar buluşmuş.
Kübra aşırı hantallaştı abi ben istemem şu haliyle

Çevrimdışı emrebbr

• Üye
  • Yer: bursa

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6582 : 21 Şubat 2023, 23:21:37 »
Magdelana, Vargas Çin’e gidecek. Gelene kadar çapraz oynayacak galiba. Vargas gelince smaçöre geçecek. Müthiş bir transfer olur gelirse. Macrisi, sesi voleybol thy ye yazmış. Mutlaka Macrisi tutmalı kadroda. Eski koçumuz Ze Roberto thy ile anlaşmış dedikodusu çıktı. Doğruysa Macrisi çekebilirler. Aman dikkat. Mutlaka kadroda tutmamız lazım.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6583 : 22 Şubat 2023, 08:34:50 »
Wolozs gelsin adam akıllı pasör izleyelim.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6584 : 22 Şubat 2023, 10:48:31 »
Stysiak haberinin bir nebzede olsa woloszla bir bağlantısı olabilir mi acaba,keşke olsa.Eğer olmuyorsada macrisi bırakmasınlar bari