Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1808843 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6615 : 26 Mart 2023, 13:07:26 »
Öyleyse biz istememişizdir. Yoksa Fenerbahçe dururken Çukurova'ya giden kadın aklından zoru vardır. Aklından zoru olanlardan da hayır gelmez. Hancock alalım. Serviste ateş ederiz. 4 smaç servis atan oyuncu değişik görüntüler ortaya çıkarabilir.
Muhtemelen biz istemedik bence de.Ama işin enteresan tarafı,gerçekten 1-2 pasör harici gidebileceğimiz kimse kalmadı artık.Yollar startseva-hancock-di yao üçlüsünden birine çıkıyor şu an,startseva falan olacağına keşke macris kalsa

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6616 : 26 Mart 2023, 13:18:56 »
Muhtemelen biz istemedik bence de.Ama işin enteresan tarafı,gerçekten 1-2 pasör harici gidebileceğimiz kimse kalmadı artık.Yollar startseva-hancock-di yao üçlüsünden birine çıkıyor şu an,startseva falan olacağına keşke macris kalsa
Hancock olursa ben razıyım. Macris muhtemelen ze robertoyu kiramamistir. Hoca gel demiştir. O da tamam demiştir. Esasinda bu seviyede gereksiz duygusallıklar bunlar. Ben olsam onun yerinde makina düzeninde isleyen bir takımdan asla gitmezdim. Sene basindaki uyum sorunu da yok. O takima, takim ona alışmış. Kendisi kaybeder. Ote yandan eczacıdan da maja ayrılacak. Onlar da pasorsuz kalacaklar.
« Son Düzenleme: 26 Mart 2023, 13:19:47 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #6617 : 26 Mart 2023, 13:35:38 »
Hancock olursa ben razıyım. Macris muhtemelen ze robertoyu kiramamistir. Hoca gel demiştir. O da tamam demiştir. Esasinda bu seviyede gereksiz duygusallıklar bunlar. Ben olsam onun yerinde makina düzeninde isleyen bir takımdan asla gitmezdim. Sene basindaki uyum sorunu da yok. O takima, takim ona alışmış. Kendisi kaybeder. Ote yandan eczacıdan da maja ayrılacak. Onlar da pasorsuz kalacaklar.
Ben seneye ortada bir vakıf tehlikesinin kalacağınıda düşünmüyorum.Egonu inanılmaz bozdu orada dengeleri.Eczacıdaki maja ayrılığıda baya sıkıntıya sokacak onları tabi ki.Ama ben asıl bizim durumumuzu merak ediyorum.Çünkü eğer pasörde doğru bir tercih yapabilirsek,şl de tam olmasa da yerel ligde baya baya rakipsiz bir döneme başlayacağız gibi hissediyorum.Gerçi şl de bile yavaş yavaş dominasyonu kurabiliriz bu iskeletle ama bakalım.Şu pasör işinde keşke paraya kıyıp wolosz veya cansu falan çekseler diyeceğim ama hayatta girişmezler öyle bizi açık ara 1 numaralı takım haline getirecek işlere falan.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6618 : 27 Mart 2023, 14:35:51 »
Carlini Aydın ile anlaşmış.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6619 : 28 Mart 2023, 10:37:28 »
Haftasonu oynanan maçta Milano Novara'yı yenerken ilk setten sonra Thompson kenara gelip Stysiak oyuna girmiş. Set sonunda oyuna giren Stysiak 3-1 kazandıkları maçta 24 sayı ile en skorer oyuncu oldu. Yüksek pas aldıktan sonra toplara inanılmaz kuvvetli vuruyor. Ayrıca smaç servis atıyor :)
Boyu ve fiziksel özellikleri açısından arka alan savunmasında biraz ağır kalıyor. Vargas gibi hareketli olması beklenmesin ama Vargas gelene kadar çok üst düzey bir back up olacak. Lazareva sonrası özellikle çölde vaha gibi olur bizim için.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6620 : 07 Nisan 2023, 19:47:09 »
@Temmzvolley
🇷🇸 Zoran Terzic, gelecek sezon 🇷🇺Dinamo Akbars Kazan'ın koçu olacak.

Takımın genel menajeri bugün yayınlanan bir röportajda doğruladı.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #6621 : 07 Nisan 2023, 20:28:32 »
Arina Ana ve Vargas'a dokunmasın da. Bu sene CL yi kazansın , gecmisi unutalım güzel duygularla yollarımıza bakalım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6622 : 07 Nisan 2023, 20:54:07 »
Fetisova ve stysiak transferlerini kim yapıyor o zaman.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6623 : 07 Nisan 2023, 22:01:32 »
Fetisova ve stysiak transferlerini kim yapıyor o zaman.
Stysiak Eda kontenjanından gelebilir ama pasör konusu muamma şuan umarım hoca Santarelli olur

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6624 : 07 Nisan 2023, 22:24:55 »
Avrupanin muhtemelen en iyi takimi olup, turkiye gibi cennet bir ülkeden, Avrupa kupalarina katilamayan,
buz gibi soğuk bir ülkeye gitmek de tam bir beyinsizlik ornegi.
Santarelli gelsin, yanında da wolosz'u getirsin bari.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6625 : 09 Nisan 2023, 04:41:19 »
Terzic kazan için hanna klimets'i istiyormuş, bu sayede en azından vargas'in yakasını bırakır.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6626 : 09 Nisan 2023, 10:44:26 »
Santarelli gelsin, yanında da wolosz'u getirsin bari.
Sende karar ver,
33 yaşındaki Pasör Joanna Wolosz'mu?
30 yaşındaki solak pasör Micha Hancock'mu?
Ayrıca, 34 yaşında Rus Pasör Yevgeniya Startseva
31 yaşında Dia yao-çin pasör gibi isimlerde yazılıyor
34 yaşındaki Macris takıma uyum sağlamış, özellikle başarılarla dolu sezon biterse takımın bırakacağını sanmıyorum. Yinede giderse bende M. Hancock gibi düşündüm. Servis ve solak olmasından dolayı.
Terzic'in gideceği kesinmiş. Dinamo Kazan
Yerine Santarelli geleceği kesinmi?
Magdalena Stysiak 22 yaşındaki Polanya'lı pasör Çaprazını ve  İrina Fetisova 29 yaşındaki Rus orta oyuncu ile anlaştığımız doğrumu?  Bizdeki Vuchkova ne olacak?
Bir arkadaş Eczacı Maja'yı kaybetti demiş. Naz'la anlaştılar diye biliyorum.
Cansu'yu düşünenler var ama o Vakıfı bırakmaz, onun itici sevinçlerinden dolayı gıcık olan taraftar kitlesi var

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6627 : 09 Nisan 2023, 12:26:47 »
Sende karar ver,
33 yaşındaki Pasör Joanna Wolosz'mu?
30 yaşındaki solak pasör Micha Hancock'mu?
Ayrıca, 34 yaşında Rus Pasör Yevgeniya Startseva
31 yaşında Dia yao-çin pasör gibi isimlerde yazılıyor
34 yaşındaki Macris takıma uyum sağlamış, özellikle başarılarla dolu sezon biterse takımın bırakacağını sanmıyorum. Yinede giderse bende M. Hancock gibi düşündüm. Servis ve solak olmasından dolayı.
Terzic'in gideceği kesinmiş. Dinamo Kazan
Yerine Santarelli geleceği kesinmi?
Magdalena Stysiak 22 yaşındaki Polanya'lı pasör Çaprazını ve  İrina Fetisova 29 yaşındaki Rus orta oyuncu ile anlaştığımız doğrumu?  Bizdeki Vuchkova ne olacak?
Bir arkadaş Eczacı Maja'yı kaybetti demiş. Naz'la anlaştılar diye biliyorum.
Cansu'yu düşünenler var ama o Vakıfı bırakmaz, onun itici sevinçlerinden dolayı gıcık olan taraftar kitlesi var
Abi ayni mesajda cok fazla soru var :)
Wolosz olma ihtimali olsa wolosz derim. Pek çok kişinin ortak görüşü olarak şu anda dünyanın en iyi pasoru kendisi. Ote ya dan bizimle ismi çıkan oyunculardan startseva ve yao her ne kadar milli oyuncular olsa da ben hancock tercih ederim. Bize daha uygun bir pasor. İtalya liginin en iyi servis atan oyuncusu oldu ki bu bir pasor. Cok etkili smaç servisleri var. Takimda 4 tane smaç servis atan oyuncu olmasi rakipler için haksiz rekabet olur.
Bir diğer soru ise macris. Ben olsam bırakmam. Takim ona, o takima alışmış. Kaldi ki sadece pasor olarak değil top takibi ve arka alan savunması da cok iyi.
Netice itibari ile macera aramaya gerek yok. Ilk tercihim macrisin kalmasi, ikinci tercihim olma ihtimali varsa wolosz,  ucuncu tercihim ise hancock olur.
Terzic kesin diyorlar hatta kazan için oyuncu bile transfer etmeye başlamış. Ben mantığını anlamadim. Boyle bir takim yaratmisken isler yolundayken gitmesi mantıksız. Ciddi para teklifi almış olabilir ama rusya avrupada yokken ben olsam gitmezdim.
Lazareva ve vuckova yolcu, zaten stysiak ve fetisova o nedenle alınıyor ama resmi imza henuz yok. Yalniz anlamadığım terzic yolcu ise bu transferleri kim yapıyor.
Eczacının ne yaptigi da beni ilgilendirmiyor acikcasi. Cansu falan iyi bir pasor degil zaten aman diyim.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6628 : 09 Nisan 2023, 13:12:54 »
Ze Roberto hamlesini biz yapmalıydık. Şimdi bu THY bize salça olur kesin.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6629 : 09 Nisan 2023, 13:37:24 »
Filede Dinamo Moskova Genel Direktörü Vladimir Zinichev, İrina Fetisova’nın Fenerbahçe’ye transfer olduğunu duyurdu.

Zinichev “Ne yazık ki, bizim ve taraftarlarımızın çok sevdiği, nazik, tatlı bir insan olan takımımızda uzun yıllar oynayan Irina Fetisova, sezon sonu kulübümüzden ayrılıyor. Gelecek sezon Fenerbahçe’de oynayacak” dedi