Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Cumhurbaşkanlığı Kupası 2019  (Okunma sayısı 6461 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Cumhurbaşkanlığı Kupası 2019
« Yanıtla #15 : 09 Ekim 2019, 21:27:47 »
Ben memnunum takımdan, bir Amerikalı daha da almayız herhalde, zaten lig için yeterince kuvvetli kadromuz var, rakiplerden sürpriz çok önemli transferler gelmezse bu takım diğer iki kupayı da alır.
Euroleague için ise çok önemli bir Amerikalı getirsek bile favori durumda olamayacağız, sanırım Ruslar yatırımı kesene kadar bu kadarıyla idare etmek en iyisi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #16 : 09 Ekim 2019, 21:36:13 »
Ben baya zevk aldım maçtan. Farkli kazandığımız için değil. Rebaundlar,  top çalmalar,  bir ara rakibin yaptığı bloklar ve iagupova. Fizik avantajını inanılmaz kullanıyor. Çok kolay sayıya gidiyor.  Izlemesi büyük keyif. Keşke diamond 'i da alsaydık. Takım iştahlı, kan değişimi su an için olumlu gelmiş. Tek sevmedigim uzun amerikalimizdi. Ust uste kaptığımız toplarla ise maç harlem maçına döndü bir ara :)
Kupa.kupadir. tebrikler. Umarım tüm kupaları toplarız.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #17 : 10 Ekim 2019, 00:54:32 »
maçı tekrardan izliyorum. Geçen senelere göre en büyük fark savunma agresifliğimiz.
Vera falan deniyor, tamam izlemesi zevkli, çok zeki oyuncuydu.
Ama fizik olarak bitikti. benim gördüğüm dha sert ve keskin takım olmuşuz, ispanyol stili.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #18 : 10 Ekim 2019, 11:16:14 »
Yeni aldığımız Amerikalı uzun (Williams'tı sanırım adı) bana sıkıntılı göründü. Maçın başında göstere göstere defalarca blok yedi. Bir fake verse... Yok... Fundemantal meselesi... Yani tek maça göre karar vermek istemiyorum, ama bu dediğim performanstan bağımsız bir şey...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #19 : 10 Ekim 2019, 11:28:14 »
Bu kaçıncı Cumhurbaşkanlığı Kupamız oldu? Rakiplerimizin kaç tane var? Özcan hocam tutar hesabını... :)

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #20 : 10 Ekim 2019, 12:13:45 »
Bu kaçıncı Cumhurbaşkanlığı Kupamız oldu? Rakiplerimizin kaç tane var? Özcan hocam tutar hesabını... :)
Biz 12 olduk, G.Saray 8, Hatay ve Botaş 2, Yakın Doğu, Mersin, Beşiktaş 1

Yakın Doğu, Mersin, Beşiktaş ve Hatay kupalarını bizden aldılar.Botaş da ilk kupasını bizden aldı.

« Son Düzenleme: 10 Ekim 2019, 12:21:43 Gönderen: kenz »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #21 : 10 Ekim 2019, 12:21:10 »
Son 21 kupanın 20sinde mücadele edip 12sini kazandık. 3 yıldır kaybediyorduk.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #22 : 10 Ekim 2019, 12:21:55 »
Biz kupaları böyle saçıp savururken, G.Saray bizden başkasına kupa vermedi.Kaybettiği 7 final de bize karşı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #23 : 10 Ekim 2019, 12:31:29 »
Biz kupaları böyle saçıp savururken, G.Saray bizden başkasına kupa vermedi.Kaybettiği 7 final de bize karşı.

Buradan şu sonuç çıkabilir mi, GS iyiyken kimse sallamıyordu kadın basketbolu, ama biz zirveye çıktığımızda diğer takımlarda yatırım yapmaya başladılar.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #24 : 10 Ekim 2019, 12:39:57 »
Buradan şu sonuç çıkabilir mi, GS iyiyken kimse sallamıyordu kadın basketbolu, ama biz zirveye çıktığımızda diğer takımlarda yatırım yapmaya başladılar.
Tam olarak öyle değil. Gs futbol,basketbol hangi branş olursa olsun avrupada bile oynadığı tüm finalleri aldı. Yanılmıyorsam sadece voleybolda kaybettiler. Yerel sınırlarda da kupa kazanma yüzdeleri çok yüksek. Biz mesela basketbolda avrupada 7 final oynayıp 1 kupa aldık. Onlar 4te 4 yaptı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #25 : 10 Ekim 2019, 12:43:55 »
Vera savunmada blok tehdidi olan bir isimdi, hücumda 3luk tehdidi olan bir isimdi. Ne kadar görev verildi onu yaptı. Iyi kotu tartışılır ama avrupalı statüsünde çok değerli bir uzundu. Geçen sene 6 yabancımız vardı. Bu sene 4 ile başladık. Amerikalı hakki neden kullanılmaz  anlamak güç.

Çevrimdışı Ertu

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #26 : 10 Ekim 2019, 12:53:35 »
Arkadaşlar bütçe düştü o yüzden başka bir oyuncunun daha geleceğini sanmıyorum açıkçası ama savunma anlamında ve tempo olarak bu sene geçen yıllara göre çok daha iyi olacağımız aşikar. Sevgi de böyle şut atarsa ligde elimiz çok rahatlar. Williams konusunda biraz daha bekleyelim ama bendede soru işareti yaratmadı değil Williams.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #27 : 10 Ekim 2019, 16:07:44 »
Olabilir tabi.Ben bile 2006 play off finalinde Beşiktaş taraftarının Akatlar'da Şükran Albayrak'ın kafasını yarmasıyla birlikte takip etmeye başlamıştım kadın basketbolunu.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #28 : 10 Ekim 2019, 16:09:29 »
Arkadaşlar bütçe düştü o yüzden başka bir oyuncunun daha geleceğini sanmıyorum açıkçası ama savunma anlamında ve tempo olarak bu sene geçen yıllara göre çok daha iyi olacağımız aşikar. Sevgi de böyle şut atarsa ligde elimiz çok rahatlar. Williams konusunda biraz daha bekleyelim ama bendede soru işareti yaratmadı değil Williams.
Evet bütçe düştü ama en azından Cruz yerine ABDli bir oyun kurucu alsaydık aynı paralara daha mantıklı olurdu.

Çevrimdışı Ertu

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #29 : 10 Ekim 2019, 16:32:42 »
Evet bütçe düştü ama en azından Cruz yerine ABDli bir oyun kurucu alsaydık aynı paralara daha mantıklı olurdu.
Bence Cruz kötü bir oyuncu değil ben Williams yerine daha dominant bir oyuncu olabilirdi diye düşünüyorum.