Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Cumhurbaşkanlığı Kupası 2019  (Okunma sayısı 6460 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Cumhurbaşkanlığı Kupası 2019
« Yanıtla #30 : 10 Ekim 2019, 16:38:49 »
Cruzu bur kaç yıl öncesine kadar herkes istiyordu. Form düşüklüğü olabilir ama ligimizin üstünde bence.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #31 : 10 Ekim 2019, 18:14:33 »
Biz 12 olduk, G.Saray 8, Hatay ve Botaş 2, Yakın Doğu, Mersin, Beşiktaş 1

Yakın Doğu, Mersin, Beşiktaş ve Hatay kupalarını bizden aldılar.Botaş da ilk kupasını bizden aldı.

Anladığım kadarıyla Galatasaray dışındaki takımların toplam 7 Cumhurbaşkanlığı kupası var ve bunun altı tanesini bizi yenerek aldılar? Peki Galatasaray kazandığı 8 kupanın kaçında bizi yenerek kupa kaldırdı? Yani onlara kaç kere kaybettik?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #32 : 10 Ekim 2019, 18:44:46 »
Cruz'a geçen sezonki berbat istatistikleri sebebiyle soğuk bakıyorum, bu maçta da beğenmedim.Umarım iyi oynar, Plum'a da istatistikleri üzerinden soğuk bakmıştım ama çok iyi çıkmıştı misal, gerçi o gençti.
Anladığım kadarıyla Galatasaray dışındaki takımların toplam 7 Cumhurbaşkanlığı kupası var ve bunun altı tanesini bizi yenerek aldılar? Peki Galatasaray kazandığı 8 kupanın kaçında bizi yenerek kupa kaldırdı? Yani onlara kaç kere kaybettik?
3 kez kaybettik.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #33 : 10 Ekim 2019, 18:57:04 »
Cruz'a geçen sezonki berbat istatistikleri sebebiyle soğuk bakıyorum, bu maçta da beğenmedim.Umarım iyi oynar, Plum'a da istatistikleri üzerinden soğuk bakmıştım ama çok iyi çıkmıştı misal, gerçi o gençti.3 kez kaybettik.

Yani toplamda 9 defa kupa kaybettik. 12/21. Başarı oranımız yüzde 56 filan... Oldukça düşük...