Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Erkekler Voleybol Ligi (2019-20 Sezonu)  (Okunma sayısı 17642 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: FENERBAHÇE / Erkekler Voleybol Ligi (2019-20 Sezonu)
« Yanıtla #15 : 07 Kasım 2019, 20:54:14 »
Hidalgo'nun Türkiye Ligi MVP liğinden iki hafta sonra yazmış olduğum bir yorum.

Muhteşem... Hakikaten voleybol içinde fani olmuş bir bilge bu kadar isabetli tahlilde bulunabilir.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16 : 07 Kasım 2019, 21:04:23 »
Hidalgo'nun Türkiye Ligi MVP liğinden iki hafta sonra yazmış olduğum bir yorum.

Ne yazdıysan yaşıyoruz gibi. Keşke bizi yanıltsa diyeceğim ama  umudum yok.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #17 : 10 Kasım 2019, 22:19:14 »
Bursa BŞB'yi deplasmanda 3-1 yendik, Galatasaray da Arkas'ı İzmir'de 3-2 yendi.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18 : 12 Kasım 2019, 08:51:35 »
Voleybolda hem kadınlarda hemde erkeklerde sıralamada Galatasaraydan daha alt basamaktayız. Bu uzun yıllardır alıştığımızın aksine bir durum..... Neyse inşallah lig bitiminde şampiyoluk gelsin diyelim..

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #19 : 16 Kasım 2019, 20:36:08 »
Fenerbahçe-Ziraat maçını izliyorum da maçta ki Fenerbahçe taraftarı sayısı içler acısı.

Yanımda ki Resovia'lı arkadaşıma FB maçları seyrettiriyorum. Milyonlarca taraftarımız var, biz böyle büyük kulübüz şöyle büyük kulübüz diyip diyip duruyorum ama sanırım kendimi kandırıyorum.

Keşke şu takım maçlarını Sivas'ta,Erzurum'da,Van'da,Gümüşhane'de falan oynasa. Oralarda çok daha fazla değer görürler.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #20 : 16 Kasım 2019, 20:39:37 »
Fenerbahçe-Ziraat maçını izliyorum da maçta ki Fenerbahçe taraftarı sayısı içler acısı.

Yanımda ki Resovia'lı arkadaşıma FB maçları seyrettiriyorum. Milyonlarca taraftarımız var, biz böyle büyük kulübüz şöyle büyük kulübüz diyip diyip duruyorum ama sanırım kendimi kandırıyorum.

Keşke şu takım maçlarını Sivas'ta,Erzurum'da,Van'da,Gümüşhane'de falan oynasa. Oralarda çok daha fazla değer görürler.

Erkek voleybolün gideri yok ülkemizde bakış açısı öyle.Böyle hızlandırılmiş lige ilgi olmaz.Her sene bir nefes oynanıyor lig.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #21 : 16 Kasım 2019, 20:58:51 »
1 yıl önce yazmıştım. Tekrar dile getirmekte fayda var.

Razem Jesteśmy Siłą

Özellikle Anadolu'da erkek voleyboluna gösterilen ilgi üst seviyede. Buna bizzat şahit oldum. Oralarda takımları küme düşmemeye dahi oynasa salonu ağzına kadar dolduran bir taraftar profili var. Nitekim federasyonda bunun farkında ki bu sezon erkek voleybol milli takım maçlarını Anadolu'nun çesitli illerinde oynattı. Bunlar güzel örnek. Ama bunun tam tersine kendi taraftarı tarafından yalnızlığa itilen takımlarda var. Bazen taraftarları bazende yöneticileri tarafından üvey evlat görülen takımlar...

Şimdi bu kısa önsözden sonra Polonya 'ya gidiyor ve Polonya erkekler voleybol liginde ki puan durumunu görüyoruz. Son sırada ki takıma dikkat. Asseco Resovia Rzeszow.

Oynadığı tüm maçları kaybetmiş bir takım profili var karşımızda. Şimdi bir foto daha paylaşıyorum. Bu sefer ki, Asseco'nun 9 Kasım Cuma günü yaptığı antrenmandan geliyor. (Antrenmanlarını izleyenlerin sayısı Türkiye'de ki bazı takımların MAÇLARINDA ki seyirci sayısından bile fazla.)

Bir tanede 11 Kasım'dan yani dünden. Asseco Resovia'nın kendi sahasında 4 bin taraftarının desteğiyle oynadığı ve yine kaybettiği dramatik Zaksa maçından.

Araya maçın atmosferini birazcık da olsa gösterebilmesi amacıyla 50 saniyelik bir video linkide koyalım.

https://mobile.twitter.com/er_volley/status/1061667938959351808?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C6916604532

Hayatta sevdiğimiz,peşinde gittiğimiz veya desteklediğimiz şeylerin, iyi ve kötü gününde yanında olmak onlara koşulsuz desteğimizi sunmak ve bunu yaparkende mutlu olmak,gurur duymak ne kadar güzel eylemlerdir değil mi. Aynı zamanda yazımında başlığı olarak seçtiğim "Razem Jesteśmy Siłą" işte tam da bunu ifade ediyor. "Birlikte gücüz güçlüyüz" anlamına gelen bu söz Resovialıların en çok kullandığı slaganlardan birisi. Görüyoruz ki bu sözün sadece laftan ibaret olmadığını özellikle bu sezon tam anlamıyla kanıtlıyorlar.

Ve son olarak... bir foto daha paylaşıp yazıyı sonlandırıyorum. Dünden yani Pazar günü oynanan Fenerbahçe-Arkas maçından...  -YORUMSUZ-

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #22 : 16 Kasım 2019, 21:49:11 »
Müessese takımlarının tamamının bu kadar vasat olduğu bir sezon hiç hatırlamıyorum. Bu sene ciddi ciddi gs ile bizim aramızda geçecek lig. Bu gidişle gs namağlup bitirir ligi. Biz play offta yine kafamız bozar oynayalım dersek altederiz onları.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #23 : 16 Kasım 2019, 21:55:14 »
Müessese takımlarının tamamının bu kadar vasat olduğu bir sezon hiç hatırlamıyorum. Bu sene ciddi ciddi gs ile bizim aramızda geçecek lig. Bu gidişle gs namağlup bitirir ligi. Biz play offta yine kafamız bozar oynayalım dersek altederiz onları.

Ezeli rakibimiz yerlilerle kuvvetlendi.Seneye ne yapıp edip Adisi almalıyız.

Çevrimdışı Ozancan.17

• Üye
  • Yer: Canakkale
« Yanıtla #24 : 20 Kasım 2019, 18:03:25 »
Spor toto takımını 3-2 yendik. Gereken ilgi gösterilmese de erkek voleybolda işler iyi gidiyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #25 : 20 Kasım 2019, 18:34:23 »
Spor toto takımını 3-2 yendik. Gereken ilgi gösterilmese de erkek voleybolda işler iyi gidiyor.

Ama liderlik şansı azaldı.Galatasaray tek Arkasa puan verdi.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #26 : 02 Aralık 2019, 09:59:25 »
İBB'yi 3-1 yendik, rakip yabancısız olmasına rağmen setler oldukça yakın gitti.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2019, 11:24:56 »
İBB'yi 3-1 yendik, rakip yabancısız olmasına rağmen setler oldukça yakın gitti.

Son yılları.Belediye değişince mamalar kesilince transferde olmuyor.Öteden beri kolay (istisnalar hariç),İBB maçımız yok.Yakında kapatırlar şubeyi.İl ilçe takımları İstanbul dışı gelsin.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2019, 11:26:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #28 : 15 Aralık 2019, 18:10:16 »
Çok rahat 3-0 yenecegimiz takıma 2.seti de verdik. Şu fenerbahce nin herhangi bir branşının herhangi bir maçından neden keyif almıyorum ki ben? Rahat izleyemiyorum. Arkama yaslanıp keyif alamıyorum. Mac bitiyor. Galip bile olsak mutlu hissetmiyorum.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #29 : 18 Ocak 2020, 19:42:55 »
Halkbankasini 3-0 yenerek liderliğe oturduk