Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 335444 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hmetin

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #720 : 12 Ocak 2015, 22:10:19 »
Hepimiz FB liyiz.Birbirimizi seviyoruz.Burada sıkıntı yok,olmaz da zaten
Naz ile Emre konusunda su anda aralarında bence cok bir fark yok.Emre'nin yaptıgı daha az can acıtıcı cunku 200-250 alırken 750 verilmis,klubun de bu rakamları veremeyecegini dusunerek hakkınızı helal edin demis gitmis.Tabii ki 1-2 gorusme yapması cok sık olurdu.Ama gittikten sonra maclarda yaptıkları ortada neden yaptıgına da anlam veremiyorum.Taraftar tepki gostermedi,klup tepki gostermedi.Hala sevilen bir oyuncu iken inatla,ısrarla beni sevmeyin dedirtecek hareketler yapıyor.Net olarak bu saatten sonra onun da gelmesini istemem.

Naz konusu ise farklı ortada resmen ikiyuzluluk var.Kalmayı hicbirsekilde dusunmemesine ragmen dalga gecer gibi yorumlar yaptı.Tehdit ediyorsan cık de ki "Ben FB de kalmak istiyorum.1 sene CEV de oynayabilirim.Ama takımın guclu kadro kurmasını sart kosuyorum.Bu olmayacaksa kalmam.FB de Naz oldum.Benim en zor zamanımda sahip cıkıldı.Ciddi bonservis verildi.Ama profesyonel Dunya" dersin.Ama sen "benden 3 gun sure" diye tehdit ediyorsun.Halbuki kalma niyetin yok.Baban teklifleri topluyor.Sen ise taraftarla resmen dalga geciyorsun.Durust davranmıyorsun.

İsin diger kısmını ise taraftar zaten biliyor.Rusya'da dususte olan ve voleybolu takip edenlerin gordugu Paula Paqeno ile muzmin sakat Mari Steicnbaher alıyorsun.Sonra 2 kat guclu takım kurduk diyorsun.Bu da Hakan Dincay'ın taraftar gozunde inandırıcılıgını azaltıyor.Naz Hanım kalsa o kadro ile bile CEV alınır,Ligde final oynanır ertesi sene CL de En iyi pasor odulunu alabilirdi.

Naz ayrıca iyi pasordur.Blok yapması da kucumsenecek degil saygı duyulacak bir ekstra katkıdır.Goudlock'ı dusunun skorerligin yanına inanılmaz defans yapıp,daha uzunlardan ribaunt cekiyor.Savunma ve ribaunt katkısı onemli degil sayı yapsın yeter denir mi?Leo pas kalitesi daha iyi olsa da hatta yerli olup Leyla olsa da Naz daha cok katkı verir.Naz TR de dengeleri degistiren 1 numaralı oyuncudur.Ama bu saatten sonra kendi adıma ne Naz ne de Emre'yi isterim.Bizim yeni Naz bulmamız,yetistirmemiz lazım

Naz icin de Besim Hoca ile ozelden gorusun,fikirlerini alın derim.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2015, 22:11:05 Gönderen: hmetin »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #721 : 12 Ocak 2015, 22:20:25 »
Naz ın transferi çok karışık..

Naz hiçbir zaman kalmak istemedi ama tepki almamak içinde '' Ben kalmak istiyorum'' dedi..Zaten Babası da o da hep ayrı tellerden çaldı..

Para konuşmadılar bile ki..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #722 : 13 Ocak 2015, 13:25:44 »
Bunlar buzdaginin gorunen kismi, bir de :)

Aynen katılıyorum. Naz da Emre de bi zahmet gelmesinler reca ediyorum hepsi kendilerine yakışan yerdeler.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #723 : 20 Ocak 2015, 15:16:11 »
Play-off 1. tur müsabakalarında takımlar (8-1), (5-4), (7-2) ve (6-3) şeklinde eşleşerek, kazanılmış 2 maç üzerinden karşılaşacaklar. Yenilen 4 takım, kendi aralarında klasman etabı oynayacak. Galip gelen 4 takım ise iki devreli lig usulüyle karşı karşıya gelecek ve lig şampiyonu bu maçlar sonunda belirlenecek.

Statü bu sene değişmiş. Bunu bilmiyordum. En son lig usulü oynandığında 3 sene önce şampiyonluğu vermiştik. Hatta bu lig usulü maçları erkeklerde de eskiden bize yaramazdı. 0,5 puanla Arkas'a şampiyonluğu verdiğimizi hatırlıyorum. Gerçi bu sene erkeklerden bir beklentim yok da bayanlar için hayırlı olur umarım.

Çevrimdışı otuzbeşbuçuk

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #724 : 24 Ocak 2015, 01:08:36 »
Play off lig ayaklarından birini İzmire verseler bari şöyle canlı canlı izlesek takımı.

Çevrimdışı OUZZ

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
  • FB
« Yanıtla #725 : 02 Şubat 2015, 00:48:00 »
Yabancı sınırı ile ilgili bir değişiklik söz konusu mu?
TVF bizim takıma tavrı hakkında bilgi verseniz??

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #726 : 08 Mart 2015, 19:27:15 »
Eczacı - BJK maçını biraz izledim, Nilay kendini bulmuş gayet güzel oynatıyor takımını. Sevindim onun adına.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #727 : 20 Mart 2015, 17:33:55 »
Kosheleva Eczacıbaşıya gitmis galiba. Eczacıbaşınin twitter hesabini follow etmis. Her onune gelenide takip etmiyor yalniz 79 following i var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #728 : 20 Mart 2015, 18:35:26 »
Bize olmazdı zaten. Çabuk düşüyor Gui kullanırdı onu,öyle de üzülürdük. Böyle üzülmemiz daha iyi bence ..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #729 : 26 Mart 2015, 09:21:38 »
Ahahaha ya genlcer. Bi oyuncu bi takımın twitter hesabını.takip ediyor diye oraya transfer oldu diye yorumlamak muazzam bi olay :)

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #730 : 26 Mart 2015, 14:11:50 »
Erkekler Süper kupa 4 lü final ve Erkek-Kadın 4 lü finallerde "Şahin Gözü" de denilen "GDS (görüntülü değerlendirme sistemi)" uygulamasına başlanacakmış.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #731 : 14 Nisan 2015, 21:12:11 »
Bize olmazdı zaten. Çabuk düşüyor Gui kullanırdı onu,öyle de üzülürdük. Böyle üzülmemiz daha iyi bence ..

Kosheleva hakkında ilk defa olumsuz yazanı görmüş oldum.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #732 : 25 Temmuz 2015, 10:59:20 »
Şu anda devam eden Divan Kurulu toplantısında basketbol ve "voleybol" takımlarımız maçlarını Fenerbahçe Ülker Arenada oynayacaktır denildi.

Voleybol maçları nasıl olacak orada acaba
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #733 : 25 Temmuz 2015, 12:08:03 »

Salon tamami ile kulübe devredilmiş, işletme giderlerini de bundan sonra kulüp ödeyecekmiş.

Voleybolda Burhan Felek için kira ödeniyordu, bu kira ödenmeyip Bayan basketbol maçlarının oynandığı küçük salonda voleybol maçları oynanır herhalde.

Sadece Avrupa maçları için Burhan Felek kullanılır (Eczacı nın yaptığı gibi)

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #734 : 20 Ağustos 2015, 10:28:39 »

Bayan voleybol takımımız bugün sezonu açtı.

Sezon açılışında sadece Skorupa ve Ergül vardı. Dicle de sakat olduğu için Abbondanza dan izin almış.

Milli takım kampında olacak olan Eda ve Gizem açılışı ziyaret etmişler.
FENERBAHÇE