Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 335454 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #765 : 16 Ekim 2015, 22:18:17 »
Kaç lira voleybol maçlarının biletleri? Giden oldu mu Salihli maçına?
15 lira.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #766 : 16 Ekim 2015, 22:32:57 »
15 lira bir voleybol maçı için çok pahalı bir rakam değil mi ya? Hadi eczacı, vakıf maçları falan olurda Salihli maçının 15 lira olması baya garipmiş.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #767 : 17 Ekim 2015, 20:29:44 »
15 lira.

Teşekkürler.

Kombine fiyatlarını düşününce 10 tl'den yukarı olacağı belliydi aslında, yine de o salona 15 tl çok fazla, belki Vakıfbank ya da Eczacıbaşı maçları için değebilir.

Çevrimdışı cihatc

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #768 : 18 Ekim 2015, 12:32:16 »
15 TL'yi salonu görmek için değil Sarı Melekler'i izlemek ve desteklemek için vereceksiniz.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #769 : 18 Ekim 2015, 13:19:45 »
15 TL'yi salonu görmek için değil Sarı Melekler'i izlemek ve desteklemek için vereceksiniz.

Verelim 15 tl vermesine ama iş 15 tl ile sınırlı değil, Ataşehir'e ulaşım çoğu kişi için problem, oralardaki yemek fiyatları vs. pahalı, erkek voleybol, kadın basketbol, futbol, erkek basketbol derken herkesin özellikle de öğrencilerin ya da düşük gelirlilerin zorlanacağını düşünüyorum. Burhan Felek, Caferağa gibi yerler hem daha merkezi hem de işletmesi bizim kulüp tarafından yapılmadığı için daha düşük gelirlilere de hitap ediyor.

Buradaki tuhaflık şu: Kulüp hem 15 tl gibi voleybol standartlarının üzerinde bir bilet fiyatı belirliyor, hem salondaki yemek vb. her ürün İstanbul ve Türkiye standartlarının üzerinde, ama buna karşın kötü zemini, anlaşılmaz çizgileri olan kötü bir salonda maç seyrediyorsun.

Zaman sıkıntısı, iş, ailem derken her maça gidemiyorum, çoğu insan da benim durumumda ve maç seçmek zorunda kalıyor, bu durumda hangisini tercih edersiniz bilemiyorum ama benim tercihim Burhan Felek'e gidip, daha ucuza, daha güzel salonda, Avrupa Kupası maçları izlemek olacak.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #770 : 18 Ekim 2015, 13:22:34 »
15 lira bir voleybol maçı için çok pahalı bir rakam değil mi ya? Hadi eczacı, vakıf maçları falan olurda Salihli maçının 15 lira olması baya garipmiş.

Kombine 150 tl'den satıldı, toplam 11 ya da 12 maç oynanacak, 10 tl desen kombinenin bir anlamı kalmazdı, 15 tl olunca bile çok avantajlı olmuyor, Vakıfbank, Eczacıbaşı, Galatasaray gibi maçlarda 20 tl olursa şaşırmam.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #771 : 18 Ekim 2015, 23:04:10 »
Kombine 150 tl'den satıldı, toplam 11 ya da 12 maç oynanacak, 10 tl desen kombinenin bir anlamı kalmazdı, 15 tl olunca bile çok avantajlı olmuyor, Vakıfbank, Eczacıbaşı, Galatasaray gibi maçlarda 20 tl olursa şaşırmam.

Haklısın hocam ama o zaman kombine fiyatlarını düşük tut ya da öğrenci gibi gelir gruplarına indirimli falan ver ne bileyim işte. Önceki mesajda açıkladığınız tüm hususlara da katılıyorum. Bir de daha göze çarpıcı örnek vermem gerekirse bugün Burhan Felek'te Vakıfbank-Eczacıbaşı maçını 5 liraya seyrettim, üstelik dediğiniz gibi sahaya ulaşım, yemek fiyatları, izlenebilirlik falan da Ataşehir'deki salondan çok daha cazip konumda iken. (Geçen sene basketbol öğrenci kombinem olduğu için Ataşehir'deki durumlara da hakimim)

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #772 : 26 Ekim 2015, 17:08:47 »
Çiğdem Hanım kendi isteğiyle ayrılmış.Peki yeri neden doldurulmadı.Birde DAMLA ALBAYRAK ismi idari kadroda gözüküyor ama seyrettiğim ve izlediğim kadarıyla biraz pasif geldi.Birde maç sonraları Abondanza'nın konuşmasını tercüme ederkende zorlandığını gördüm bu takıma nasıl yansır?
Bu konuyu bilen arkadaşlardan bilgi ve yorumlarını bekliyorum.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #773 : 26 Ekim 2015, 19:19:01 »
Tercüme konusunda kesinlikle çok zayıf maalesef.

« Son Düzenleme: 26 Ekim 2015, 19:19:17 Gönderen: ObiCanKimobi »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #774 : 31 Ekim 2015, 11:08:47 »
Federasyona para kazandırmamak için kendi salonunda oynamak(her ne kadar voleybol oynanmaya müsait bir yapı olmasada) mantıklı ama başarılı olma ihtimali en yüksek olan takımı parkede oynatmanın hiçbir izahı yok.
...

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #775 : 09 Kasım 2015, 20:54:11 »
http://www.voleybolextra.com/63653/galatasaray-atasehire-tasiniyor/

galatasaray bile taraflex zeminde oynayacakmış. ama bizim oyuncularımız kendi salonumuzda düz parkede oynuyor...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #776 : 23 Kasım 2015, 10:47:01 »
kucuk kız voleybol takımımız eczacı-vakıf ve gs olmak uzere hepsini ipe dizerek gidiyor...sanırsam elimizde cok iyi bir 2001-2002 jenerasyonu var...
yani bundan 3-4 sene sonra altyapıdan 2-3 tane yıldız adayı gelebilir...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #777 : 23 Kasım 2015, 12:47:19 »

Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Takımına da yardımcı antrenör takviyesi yapıldı.

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımında forma giydikten sonra voleybola antrenör olarak devam etme kararı alan Faruk Feray, Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Takımında geçen sezon yardımcı antrenör olarak çalışmalarına başlamıştı.

Uluslararası kurslara da katılan Feray, artık Bayan Takımında yardımcı antrenör olarak maçlarda da yer alacak.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #778 : 24 Kasım 2015, 12:17:14 »
barı erkek takımınada arada yardım etse...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #779 : 24 Kasım 2015, 13:12:28 »

Erkek takımına yardımcı antrenör olarak Hakan Akışık getirildi.

FENERBAHÇE