Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 366581 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ya hocam, nasıl belirlenmiş f4 oynayacak takımlar sezon başında ? Yukarıda İlhan hocamın yazdığı 5 isim yerine 2 tane (bak 3 bile demedim), sadece 2 tane doğru dürüst adam alsaydık gene geçerdik biz bunları. Geçen sene biz Lovern e 1.7-1.8 verirken Jekiri + Hunter 1.5 e oynadılar. İkisi de alınabilirdi.
Hayır ayrılsak nereye gideceğiz ? liatkebalis ile gazozuna maç mı yapacağız ? Eğer erkek basket takımı var olacaksa yeri euroleague olmalı. daha iyisi gelir, o zaman düşünülür.
Duygusal, fevri davranmadan mantıklı kararlar almak lazım. Gerekirse tepkini de gösterirsin, ama tribünde mafya diye bağırmak, hemen çekilelim demek mantıklı değil. Sonucunda bize hiçbir olumlu getirisi olmayan şeyler..

Ayhan abi, Besim gibi bir hukuk adamı varken bana düşmez bunu söylemek ama zaten canının istediği gibi 'hadi çıkalım' da diyemiyorsun. Bunun ağır maddi yaptırımları var. Biz buraya davetle katılmıyoruz, lisans sahibi bir takımız. Bunun da getirdiği sorumluluklar ve yükümlülükler oluyor.

Kaldı ki, Fenerbahçe'nin yeri Euroleague'dir. Diğer organizasyonlara gidelim demek için mazoşist olmak lazım.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2021, 13:52:30 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ayhan abi, Besim gibi bir hukuk adamı varken bana düşmez bunu söylemek ama zaten canının istediği gibi 'hadi çıkalım' da diyemiyorsun. Bunun ağır maddi yaptırımları var. Biz buraya davetle katılmıyoruz, lisans sahibi bir takımız. Bunun da getirdiği sorumluluklar ve yükümlülükler oluyor.

Kaldı ki, Fenerbahçe'nin yeri Euroleague'dir. Diğer organizasyonlara gidelim demek için mazoşist olmak lazım.
Biryerlere benzer şeyi yazdım zaten. Daha iyisi olmadığı sürece yerimiz burasıdır.
bir de, ayhan abi ne ya, ayhan de işte :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
Biryerlere benzer şeyi yazdım zaten. Daha iyisi olmadığı sürece yerimiz burasıdır.
bir de, ayhan abi ne ya, ayhan de işte :)

Kendimi böyle daha genç hissediyorum abi :F
Ama sen deme diyorsan, tek bir şartla bunu yaparım, sezon sonunda İsmet'i alırsak..
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2021, 15:10:35 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
şu an şu soktuğumun ligine en fazla katma değer sağlayan kulüp fenerbahçe diye düşünüyorum. bir final four organizasyonunda taraftar resmen kavimler göçü gibi yığılıyor ilgili şehre. buna rağmen uleb yönetiminden zerre saygı görmüyoruz. uleb'le kontrat gereği sözleşmeden çıkmak pek olası değil ama buraya genç takımla katılıp a takımı basketball cl'ye göndermekte bir alternatif olabilir. en azından euroleague'in marka değeri de önemli ölçüde düşer.

basketball cl prestij olarak bayağı düşük seviye de kalsa da özellikle bu sezon dağıttığı paralarla eurocup seviyesine ulaştı. bir yerlerden de başlamak gerekli; bizim öncülüğümüzde bu ligde zamanla hak ettiği seviyelere ulaşabilir diye düşünüyorum. ispanyo+cska mafyası bir arada takılsınlar öyle.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Kendimi böyle daha genç hissediyorum abi :F
Ama sen deme diyorsan, bunu tek bir şartla bunu yaparım, sezon sonunda İsmet'i alırsak..

Kemal Erdem Bey İsmet'i Fenerbahçe'ye getirmek için her yolu deniyo :))))
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
Kemal Erdem Bey İsmet'i Fenerbahçe'ye getirmek için her yolu deniyo :))))

En son umutlar ölür 8)
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2021, 15:09:21 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
şu an şu soktuğumun ligine en fazla katma değer sağlayan kulüp fenerbahçe diye düşünüyorum. bir final four organizasyonunda taraftar resmen kavimler göçü gibi yığılıyor ilgili şehre. buna rağmen uleb yönetiminden zerre saygı görmüyoruz. uleb'le kontrat gereği sözleşmeden çıkmak pek olası değil ama buraya genç takımla katılıp a takımı basketball cl'ye göndermekte bir alternatif olabilir. en azından euroleague'in marka değeri de önemli ölçüde düşer.

basketball cl prestij olarak bayağı düşük seviye de kalsa da özellikle bu sezon dağıttığı paralarla eurocup seviyesine ulaştı. bir yerlerden de başlamak gerekli; bizim öncülüğümüzde bu ligde zamanla hak ettiği seviyelere ulaşabilir diye düşünüyorum. ispanyo+cska mafyası bir arada takılsınlar öyle.
Katılıyorum. Euroleague kupasını da aldık, o zevki de tattık nasıl olsa, gözümüz arkada kalmaz. Fiba CL'de şampiyon olup kıtalararası kupaya da iştirak ederiz, güzel bir deneyim olur:)
Dediğim gibi ekonomiyi toparlayınca tekrar döneriz yuvamıza.
Ne zaman bitiyor anlaşmamız EL ile?

Çevrimdışı Yasin_54

• Üye
  • Yer: Sakarya
Aziz bey gidince o kadar sevinmiştimki 40 gün 40 gece bayram etmiştim ama adam gittikten sonra taraftarında vizyonu yerlere düşmeye başladı.Futbol hariç bütün branşları kapatalım en iyisi Ali başkanla beraber tayfası rahat etsin.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ya hocam, nasıl belirlenmiş f4 oynayacak takımlar sezon başında ? Yukarıda İlhan hocamın yazdığı 5 isim yerine 2 tane (bak 3 bile demedim), sadece 2 tane doğru dürüst adam alsaydık gene geçerdik biz bunları. Geçen sene biz Lovern e 1.7-1.8 verirken Jekiri + Hunter 1.5 e oynadılar. İkisi de alınabilirdi.
Hayır ayrılsak nereye gideceğiz ? liatkebalis ile gazozuna maç mı yapacağız ? Eğer erkek basket takımı var olacaksa yeri euroleague olmalı. daha iyisi gelir, o zaman düşünülür.
Duygusal, fevri davranmadan mantıklı kararlar almak lazım. Gerekirse tepkini de gösterirsin, ama tribünde mafya diye bağırmak, hemen çekilelim demek mantıklı değil. Sonucunda bize hiçbir olumlu getirisi olmayan şeyler..
.

Hocam yukarıdaki paylaşımda kendimi tekzip ettim zaten. Evet her türlü saçmalık çekilmek, hem ekonomik bedeli hem de prestiji bağlamında. Gayet haklısınız. Öte yandan cılkı çıktı işin. Bir değil iki değil. Üstelik aleni. İnsan üzülüyor o kadar emeğe, yatırıma.  Yani korkuyorum yarın bir gün bu hakem müsveddeleri ile havalimanında falan karşılaşırım diye. Stockholm sendromuna benzemeye başladı durum. Hezeyanla yazıyoruz işte. Evet haklısınız, hiçbir mantıki yanı yok.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
Her zaman bu kararlar olacak ama mental olarak ayakta kalmak lazımdı. Bu kadar derme çatma, yıldız oyuncusu yeni sakatlıktan dönmüş bir takımın mental seviyesinin yüksek olmasını beklemeyiz ki son senelerde toparlasada mental seviyesi yüksek bir oyuncu değil vesely.

Sene başı gibi gitseydi bende üzülürdüm fakat gayet keyifli, gayet izlemesi güzel bir sezon geçirdik. Herşey şampiyonluk değil.

Cska 15 yıldır en pahalı takımı kuruyor. Belki en çok hakemlerle korunan takım. her sene en iyi oyuncuları alıyor. şampiyonluk sayısına bakın. biz 2 3 kötü transfere şubeyi kapatıyoruz.

Tabiki başarılı olmak isticez ama istemediğimiz olaylar başımıza geldi ve de gelecek. 2 3 tane tahrik edici karar verildi ama bunları yersek barınamayız. Efes bayern maçında bile hakemler değişik kararlar verdi. Bayernin lobisi var diyip maçtan mı çekileceğiz. Larkin elini arkasına bağlayıp maçı oynuyor. biz 3. foulde maçı bırakıyoruz.

Bu kadar kırılgan bu kadar extra katkısı az olan en iyi oyuncusu sakat olan takıma zenit bile böle sert oynardı. sakatlığı bahane etmeyelim. Realde cskadaki kayıplarda bizden az değil. Vesely siz her takım bizi adil hakemlede yenerdi. 2 3 berbat karara dağılan tek takım biziz.

Ama herkese teşekkür ederim. yönetim. euronun 10tl oldugu yerde genede takviye yaptı. hatası varmı var. sezon başı o bütçeyi verselerdi farklı olurdu.
Gerardini hata yaptımı yaptı  ama Obradoviçin belirsizliği çok geç bitti ve bi anda kurulan takım sakatlık olmasa ilk 4 e rahat girerdi. Obra sonrası takımlara bakın adamın başarısını anlarız.
Koç yaptımı yaptı. bi anda eL i nba döndürebileceğine inandı. takım dibi gördü ama hiç yılmadı. oyuncularını satmadı. mola dönüşlerini çok güzel planladı. %80 le mola dönüşü atıyoduk nerdeyse.
Oyucuları tek tek söylemeyeyim. Vesely bile bi ara ne haldeydi. :)

Güzel sezondu arkadaşlar güzel.

Forumda gece gündüz takımının iyiliğini isyeten karamsarlar dahil herkese teşekkür ederim.  :)

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Efsane sporcumuzla dalga geçmişler.

Taraftar olarak buna tepki koymamız lazım.:)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
https://twitter.com/cskabasket/status/1387772913219260446?s=21

Ulan Melih... Takıma zerre katkın olmadığı gibi zarar üstüne zarar yazıyorsun. Negatif PR için de mücadele ediyor kaptan.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Cskayı anladım da küme düşmekten son anda yırtan floryalılara ne oluyor.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
Ben bir tane Rus gördüm o da admin’e “neden Türkçe yazdın bir halt anlamıyoruz” gibi bir şey demiş :) Gerisi hepsi bizim vatandaşlar...