Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 138994 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe Beko-Beşiktaş | BSL 17. Hafta
« Yanıtla #615 : 17 Ocak 2021, 14:53:11 »
Sonuçta bir derbi. Kimse bjk falan diyip tassaga almasın. Euroleaguei kazandığımız zaman bile adamlari süpürdük ama maçların hepsi zor geçti.
Sen böyle bi macta kalkıp hamilton,brown,ulanovas falan başlayamazsin maça. Takimda Tek eli yüzü düzgün güvenilir adam guduric. De colo yada vesely mutlaka oynamaliydi. Su çıkan kadronun rakibinden ne fazlası var. Kim fener kim.besiltas. zaten az olan kalite farkımızı da su kadro seçimi ile.yok ediyorsun.
Boyle antrenör zihniyetini ömrüm boyunca anlamadım hala anlayamıyorum. Buyur yenildik. Seri bitti. Kokos kina yaksin.

Ulnovas bariz çıkış var sakatlanana kadar iyiydi.Eksikliklerin yanı sıra maç içi gudunun ulanovasın sakatlığı bitirdi.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #616 : 17 Ocak 2021, 14:53:38 »
Sonuçta bir derbi. Kimse bjk falan diyip tassaga almasın. Euroleaguei kazandığımız zaman bile adamlari süpürdük ama maçların hepsi zor geçti.
Sen böyle bi macta kalkıp hamilton,brown,ulanovas falan başlayamazsin maça. Takimda Tek eli yüzü düzgün güvenilir adam guduric. De colo yada vesely mutlaka oynamaliydi. Su çıkan kadronun rakibinden ne fazlası var. Kim fener kim.besiltas. zaten az olan kalite farkımızı da su kadro seçimi ile.yok ediyorsun.
Boyle antrenör zihniyetini ömrüm boyunca anlamadım hala anlayamıyorum. Buyur yenildik. Seri bitti. Kokos kina yaksin.
Abi bizim De Colo, Vesely, Guduric'i tabi ki dinlendirmemiz lazım ilk 8 şansımız varken. Yerli rotasyonumuz hiç yok o yüzden bu adamlardan ikisi yokken düz takımız.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #617 : 17 Ocak 2021, 14:53:44 »
özellikle guduric’in yorgun olduğu çok belliydi.ayakları gitmiyodu resmen.ligdeki mağlubiyetleri çok önemsemiyorum ben açıkçası çünkü çok büyük ihtimalle karşıyaka yarı final efes final olacak yolumuz.olası saha avantajı için de karşıyaka maçı kritik olacak.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Mrsa
« Yanıtla #618 : 17 Ocak 2021, 14:55:49 »
Ben de Tarık çok daha fazla oynasın istiyorum o kısım yanlış anlaşılmasın. En azından ligde ana rotasyonun bir parçası olsun. En iyi yerlisi Melih olan takım ligde böyle maçlar kaybeder normaldir.

Tarık’ın daha fazla süre alması gerektiğine ben de inanıyorum ama diğer takımlar da övüp bitiremediğimiz yerliler buraya geldiğinde aynı performansı sürdürebilecek mi şüphe ediyorum açıkçası . Maalesef gençlerimiz bir üst A kategorisine geçtiğinde gençlerdeki performansı sürdüremiyorlar

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #619 : 17 Ocak 2021, 14:55:57 »
özellikle guduric’in yorgun olduğu çok belliydi.ayakları gitmiyodu resmen.ligdeki mağlubiyetleri çok önemsemiyorum ben açıkçası çünkü çok büyük ihtimalle karşıyaka yarı final efes final olacak yolumuz.olası saha avantajı için de karşıyaka maçı kritik olacak.

Saha avantajının çok bir önemi olur mu pandemi varken? Zaten seyirci yok nerde oynanırsa oynansın.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #620 : 17 Ocak 2021, 14:56:30 »
Hem kaybettik hem de Tarık'a 5:57 dk süre verdik o da 1-1 isabet 1 asist 1 top çalma ile oynadı... Basketbolda futboldan farklı olarak oyuncu yetiştirirken büyük sportif başarıların gelmesi çok zor o yüzden yetiştirilemeyen oyuncular için kulübümü eleştiremem.  Bizim EL misyonumuz var faturayı diğer kulüplere ve fedarasyona çıkartırım. Lakin bunları bile bile Beşiktaş'a Alperen'in Şehmuz'un kariyerini bitirmek için paramızı çar çur edersek ibreyi bize çeviririm.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #621 : 17 Ocak 2021, 14:56:48 »
Saha avantajının çok bir önemi olur mu pandemi varken? Zaten seyirci yok nerde oynanırsa oynansın.
mayıs haziran döneminde belki %20 açılır diye düşündüm ben.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #622 : 17 Ocak 2021, 14:56:52 »
Ben de mağlubiyeti pek sallamadım ama bu hakemlere sağlam bir ayar verilmezse ligde boşa oynuyoruz diyebilirim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #623 : 17 Ocak 2021, 14:57:57 »
bu maçtada nando veselye sığınacaksak kapayalım şubeyi takım yorgundu üstüne dış atışlarda girmedi melih 4.çeyrek saçma sapan işler yaptı

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #624 : 17 Ocak 2021, 14:58:03 »
Seriye falan takılmayın boşverin. CSKA ve Beşiktaş maçlarından bunu kaybedersek diğerini kazanma ihtimaliniz artacak deseler direkt derim ki Okay kabul. Biz basketbolda bu tarz şeylere takılmayacak kadar büyüğüz artık GS maçları başka benim için ama BJK valla hiç umrumda değil.
Barthel yok haftaiçi iki yüksek düzey maç oynamışsın hemen haftaiçi Rusya'ya gidiyorsun CSKA için oyuncu dinlendirmek zorundasın ve kötü hakem yönetimi var. Bugün kaybetmeyeceğiz de ne Zaman kaybedeceğiz? Siktir edin sövün hakeme ve zihniyete. Seyirci de olmayınca daha çok ortaya çıktı yorgunluk sadece bu kadar boşverin..
Eddie tercihi daha doğru olabilirdi ama bunu söyleyebilirim. Ona uygun bir maç oldu pota altı sertti ama dışarıdan çok şans bulduk.
SEZONUN GERİ KALANI İÇİN BİR UZUN ŞART. HAMILTON OUT BİR UZUN IN

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #625 : 17 Ocak 2021, 14:58:11 »
Vesely'nin olmayışı ve hakemlerin ritmimizi bozmasına rağmen kazanabilirdik.
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #626 : 17 Ocak 2021, 14:58:55 »
Yalnız takım inanılmaz yorgundu.Yani o Pana maçındaki takımdan eser yoktu.
2 günde bir maç yapıyoruz ve bu çok doğal bir şey.Ya rotasyonu geniş tutacağız ama yerli oyuncumuz yok ya da iki taraftan birini bırakacağız.
Vesely ya da De Colo’dan biri olmadığı zaman mağlubiyet kaçınılmaz oluyor ve rakipte müthiş şut sokunca sonuç böyle oldu.
Hakemlere değinmek dahi istemiyorum.
Hamilton’un defolup gitmemesi için artık hiçbir sebep yok.
FENERBAHÇE

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Beko:83 Beşiktaş:92 | BSL 17. Hafta
« Yanıtla #627 : 17 Ocak 2021, 15:00:13 »
Çekmece ve BJK maçları, iki embesil mağlubiyetimizde de Ulanovas ile sahaya çıktık. Bu adam ligde 5 yabancıdan biri olarak sahaya çıkamaz. Böyle bir lüksümüz yok, EL'de idare ederiz ama ligde olmuyor.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Beko:83 Beşiktaş:92 | BSL 17. Hafta
« Yanıtla #628 : 17 Ocak 2021, 15:00:19 »
Ben de mağlubiyeti pek sallamadım ama bu hakemlere sağlam bir ayar verilmezse ligde boşa oynuyoruz diyebilirim.

Pantolonunu gösterip 'seni sikeceğim' diyen bir yöneticimiz kalmadığı için oluyor bunlar..

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #629 : 17 Ocak 2021, 15:01:05 »
İmzaaaa