Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 138850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe Beko:83 Beşiktaş:92 | BSL 17. Hafta
« Yanıtla #645 : 17 Ocak 2021, 15:15:34 »
Mahmut Uslu :D
Türkiye'de iş yapan tarz bu abi yapacak bir şey yok ;D evde sokakta işte sporda her yerde bu tarz iş yapıyor maalesef.. Totem sinerji bile küfürsüz olmuyor söve söve ayağa kaldırıyorum oyuncuları düşün artık  ;D adam soyadına tepki için bir hayat taşıyor adeta ya hahahah

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #646 : 17 Ocak 2021, 15:16:07 »
Abi derbilere çok çok önem veririm ben nefret ediyorum çünkü bizim dışımızdaki tüm camiacıklardan ama bu maç Cidden başka şansımız yoktu. Çok yük bindi başta Vesely olmak üzere De Colo Guduric Pierre falan.
Guduric'i de dinlendirseydik harbiden keşke madem yenileceğiz Perez oynasaydı
Sevgili kardeşim. Sonraki maçların fethiye ve antep. Onlarda dinlendir. Bizim kadromuz eskisi gibi değil. Aslari ligde şampiyonluğa oynar, yedekleri orta sıralara. Hatta daha bile kotu. Arada 3 gömlek fark var.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #647 : 17 Ocak 2021, 15:17:04 »
abi vesely’den hem sahada her şeyi yapmasını hem de bütün maçlarda oynamasını bekleyemeyiz.nandoyla beraber aldıkları yük çok fazla.takılmamak lazım bu kadar.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi / 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #648 : 17 Ocak 2021, 15:22:55 »
De Colo Guduric Pierre Barthel Vesely
Yabancı tercihleriyle Efes karşısında şansımız olur bence olası bir finalde

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #649 : 17 Ocak 2021, 15:24:43 »
abi vesely’den hem sahada her şeyi yapmasını hem de bütün maçlarda oynamasını bekleyemeyiz.nandoyla beraber aldıkları yük çok fazla.takılmamak lazım bu kadar.
Sen okuduğunu anlıyor musun? Hangi maclarda oynamali hangilerinde dinlenmeli? Siz takılmayın. Sizin gibi taraftar daha cok lazim bu kulübe.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #650 : 17 Ocak 2021, 15:26:26 »
Sevgili kardeşim. Sonraki maçların fethiye ve antep. Onlarda dinlendir. Bizim kadromuz eskisi gibi değil. Aslari ligde şampiyonluğa oynar, yedekleri orta sıralara. Hatta daha bile kotu. Arada 3 gömlek fark var.
Kadro ile ilgili dediğine katılıyorum abi. Hamilton'a Perez'e falan kalmak korku filmi izlemek gibi adeta. Bu sezon özelinde acilen Hamilton gitmeli ve yerine 1 buçuk yıllık plan dahilinde bir uzun gelmeli bu şart. Önümüzdeki sezon için de en az 2 kaliteli yerli takviyesi şart. Hatta artı olarak Wilbekin Dixon yerine. Perez Hamilton Fethiye karşısında dahi korku filmi olur bence

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #651 : 17 Ocak 2021, 15:28:24 »
Sen okuduğunu anlıyor musun? Hangi maclarda oynamali hangilerinde dinlenmeli? Siz takılmayın. Sizin gibi taraftar daha cok lazim bu kulübe.
abi anlıyorum anlamasına da şu maçta vesely sakatlansa ne olacak? gördük bak işte ulanovas’ın kafasını patlatıyolardı az daha.rakipler bize karşı ekstra sert oynuyor hedef takımız diye.euroleague’deki maçların en kritik olduğu dönemlerdeyiz artık hele de kadro durumu buyken lüksümüz yok.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #652 : 17 Ocak 2021, 15:28:55 »
Sonuçta bir derbi. Kimse bjk falan diyip tassaga almasın. Euroleaguei kazandığımız zaman bile adamlari süpürdük ama maçların hepsi zor geçti.
Sen böyle bi macta kalkıp hamilton,brown,ulanovas falan başlayamazsin maça. Takimda Tek eli yüzü düzgün güvenilir adam guduric. De colo yada vesely mutlaka oynamaliydi. Su çıkan kadronun rakibinden ne fazlası var. Kim fener kim.besiltas. zaten az olan kalite farkımızı da su kadro seçimi ile.yok ediyorsun.
Boyle antrenör zihniyetini ömrüm boyunca anlamadım hala anlayamıyorum. Buyur yenildik. Seri bitti. Kokos kina yaksin.
Yüzde yüz katılıyorum, en as kadroyla çıkacaksın derbiye, diğer maçlarda dinlendir asları. Tarihi bir seri yok yere heba edildi.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #653 : 17 Ocak 2021, 15:32:25 »
abi anlıyorum anlamasına da şu maçta vesely sakatlansa ne olacak? gördük bak işte ulanovas’ın kafasını patlatıyolardı az daha.rakipler bize karşı ekstra sert oynuyor hedef takımız diye.euroleague’deki maçların en kritik olduğu dönemlerdeyiz artık hele de kadro durumu buyken lüksümüz yok.
vesely yokken nando,nando yokken vesely oynamalı mantığı olabilir ama orası ayrı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #654 : 17 Ocak 2021, 15:34:54 »
Yüzde yüz katılıyorum, en as kadroyla çıkacaksın derbiye, diğer maçlarda dinlendir asları. Tarihi bir seri yok yere heba edildi.
Birisinin en azindan ne demek istediğimi tam olarak anlamasına sevindim. Fethiyeye yenil ama bjkye degil. Sunu anlatamadık.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
Ynt: Fenerbahçe Beko-Beşiktaş | BSL 17. Hafta
« Yanıtla #655 : 17 Ocak 2021, 15:38:27 »
Erşan Kartal'ın senelerdir hakemlik yaptığı bir ülkede Alaattin Çakıcı'nın itibar görmesini pek de yadırgamamak gerek.

şike yaptığı tescillenmiş adamın hala hakemlik yapması da ayrı kepazelik.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #656 : 17 Ocak 2021, 15:40:06 »
Sakatlık riski her maçta var. Vesely ve Nando'yu gs, bjk, efes, karşıyaka maçlarında oynat,  sadece 8 maç istiyoruz yahu. Hatta Karşıyaka maçında bile oynatma. Gerekirse maç içinde dinlendir ama oynat. Ne gerek var derbi kaybetmeye, seri bozdurmaya.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #657 : 17 Ocak 2021, 15:43:35 »
aslında yönetimin yapması gereken olympiacos'un yaptığını yapmak ama nerede bunlarda o dirayet.

Çevrimiçi Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #658 : 17 Ocak 2021, 15:47:05 »
DeColo ve Vesely bu hafta içi en çok süre alan iki oyuncu. Yaşları ve sakatlık geçmişleri de dikkate alındığında dinlendirilmeleri en uygun iki oyuncu bunlar bence. Hele son maçtan sonra 48 saat bile geçmemiş durumdayken

Tersini düşünün maçta bir sakatlık geçirseler bu sefer niye oynattın derdik.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #659 : 17 Ocak 2021, 15:47:06 »
Birisinin en azindan ne demek istediğimi tam olarak anlamasına sevindim. Fethiyeye yenil ama bjkye degil. Sunu anlatamadık.
Tam kadro, tam motivasyon çıkıp ezebildiğin kadar ezeceksin derbilerde, yemişim rotasyonunu. Diğer maçlarda Berkay, Kenan 40 dakika sahada kalsın lafım olmaz.