Gönderen Konu: Namağlup Şampiyon Fenerbahçe!!! | Son 22 sezonda 15. kez  (Okunma sayısı 62461 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
McBride da olmasa hapı yuttuk.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Sabally yerine Zanda 2.maç

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
Bu sezon takım avrupa şampiyonluğunu ciddi olarak hedeflemedi ki. O nedenle moral bozukluğu olduğunu sanmıyorum.
Bugünkü kötü oyunun nedenleri uzun aradan dolayı maç ritmini kaybetmiş olmamız ve gayri ciddi oyun performansları
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
Sabally yerine Zanda 2.maç

Kesinlikle katılıyorum.
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
McBride F4 da neredeydin sen...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Sabally her türlü sıvadı bugün

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Bu tip maçlar daha güzel rehaveti önler.Günlerdir maç yapmıyoruz el insaf.Ezeli rakibinde eli armut devşirmiyor.Farklı alınan maçların önemi olmadığı Efes-Real serisinde gördük.

Ve bazı oyuncular wnba sezonunu düşünüyor.Tebrikler takım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Bu sezon takım avrupa şampiyonluğunu ciddi olarak hedeflemedi ki. O nedenle moral bozukluğu olduğunu sanmıyorum.
Bugünkü kötü oyunun nedenleri uzun aradan dolayı maç ritmini kaybetmiş olmamız ve gayri ciddi oyun performansları

Hedef avrupa şampiyonluğuydu net.Ama diğer neden maç ritmi bekledik rakibimizi iyleşsin.En son resmi maç Sopron.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2021, 17:47:39 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Mcbride + iagupova 49, takimin geri kalani 24 sayi

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
yahu bu lapena sadece tek bi şey mi biliyor? olcay topu getirecek orta sahada tutup stokesa verecek,stokes da handoffla kaylaya.bu tutmazsa da alina alacak ortalığı karıştıracak ya da üçlük atacak.başka hiçbi şey yok.hiç adam akıllı bi hücum izleyemiyoruz saçma sapan şeyler.sadece bu maç için söylemiyorum eka maçında da aynıydı diğer euroleague maçlarında da.böyle tek düzenle oynayacağına zandayı al en azından onu perdeden çıkardığın setlerinle çeşitlilik katarsın.yoksa 2 yabancıyı uzun seçerek hücumu sıradanlaştırıyor.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Stokes'a bakıyorum 25 verimlilik yapmış ama kötü oynadı bence. Kuanitra çok daha iyiydi.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
sabally’i de hiç iyi kullanamıyoruz bence.bu kıza alan oluşturacaksın bu kıza da penetresiyle ya kendi skor üretecek ya da takım arkadaşlarına pozisyon hazırlayacak.bunu sağlamayınca sıradanlaşıyor o da.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Son çeyreğin başında yediğimiz 13-2'lik seri ile 6 dakika kala fark 2'ye inmişken 2 kez hücumdan boş dönmeleri ve üstüne Kayla'nın üçlüğü kırılma noktası oldu.

« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2021, 18:12:58 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
sabally’i de hiç iyi kullanamıyoruz bence.bu kıza alan oluşturacaksın bu kıza da penetresiyle ya kendi skor üretecek ya da takım arkadaşlarına pozisyon hazırlayacak.bunu sağlamayınca sıradanlaşıyor o da.
Sabally iceri girmeyi bilmiyor. Inanilmaz kontrolsüz, rakibin üstüne doğru gidiyor. 10 kere turnikeye girse 1 yada 2 kez bitirir. Zaten o kadar zorladı ki mac sonunda bom boş turnikeyi de atamadı.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Katılıyorum.Sabally potaya öyle bir gidiyor ki,hayatımda ilk kez rakibe doğru turnike atmaya gideni görüyorum.James Harden gibi temas almaya gitse tamam mantıklı diyeceğim ama öylesine dalıyor içeriyor ve sonuç genellikle kötü oluyor.

Lapena bu takımın kalitesini kaldıramıyor,yani bu kadar iyi oyuncun varken bireysel zorlamalar yapmak istersin ama bu kadar fazla takımın birkaç kişinin eline bakması biraz anormal.

Bunlara karşı nedense aşırı ciddiyetsiz oynuyoruz.
FENERBAHÇE