Gönderen Konu: Igor Kokoskov  (Okunma sayısı 45289 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
Ynt: Igor Kokoskov
« Yanıtla #180 : 05 Haziran 2021, 22:23:54 »
Volkan Demir de saldırmaya başlamış. Demek ki Igor'un kalemi kırılmış.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #181 : 05 Haziran 2021, 22:26:23 »
Volkan Demir kimmiş ya basketbol maçı kaç kere izlemiş Murat Murathanoğlu devam edecek demişti bugünkü programda
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2021, 22:27:57 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #182 : 05 Haziran 2021, 22:39:27 »
Butcemiz dahilinde en uygun isim. Daha iyisini mi bulucaz.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #183 : 06 Haziran 2021, 21:41:06 »
Butcemiz dahilinde en uygun isim. Daha iyisini mi bulucaz.

İroni mi bu?

Efesten final serisinde ortalama 30 fark yiyen bir koçu 18 milyon bütçeyle bulamıyorsak kapatalım biz şubeyi.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #184 : 07 Haziran 2021, 22:32:36 »
Paşamın rremi  tatiline bir mac kaldı. Simdiden iple cekiyordur. Vesely sakatlandigi gun sezonu bitirdi. Ondan sonra takimin basinda simitci de olsa daha farkli olmazdi.

Sinirden serinin 3te bitecegini bile umutmusum.

Tebrikler koc  simdi tatiline basla. Insallah hic bitmez bu tatilin bi daha da geri gelme.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2021, 22:38:11 Gönderen: Cemalex »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #185 : 07 Haziran 2021, 23:01:43 »
Igor bazılarının sandığı kadar kötü koç olmayabilir. Ama kesinlikle iyi bir koç da değil. Sezon boyu onun saha içi müdahalesiyle kötü gidişin tersine döndüğü tek maç olmadı. B planı olmayana iyi koç mu denir? Hatta C planı olmayana...

Haaa, giderse bizim yönetim ne yapıp eder, daha kötüsünü bulup getirir, orasını garanti edemem. Bunu yaparlar.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #186 : 07 Haziran 2021, 23:08:35 »
Paşamın rremi  tatiline bir mac kaldı. Simdiden iple cekiyordur. Vesely sakatlandigi gun sezonu bitirdi. Ondan sonra takimin basinda simitci de olsa daha farkli olmazdi.

Sinirden serinin 3te bitecegini bile umutmusum.

Tebrikler koc  simdi tatiline basla. Insallah hic bitmez bu tatilin bi daha da geri gelme.

zamanında sana demiştim obradovic gittiğinde bugunleri mumla arayacağız diye, izolasyon yei nesil basketbol falan bir şeyler diyordun, daha da kötü günler gelececek, obradovic sadece bir koç değildi.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #187 : 08 Haziran 2021, 09:57:49 »
Efes'e süpürülmek doğaldır ancak küçük düşürülmek kabul edilemez. Bunu kabul eden insan Fenerbahçe'ye koç olamaz. Sadece bu seri değil, Zalgris'i, Alba'sı bile ne durumlara soktu bizi. Burası NBA değil sürekli 30 yiyip önümüze bakalım kafasında değiliz biz, hiç olmadık, olmayacağızda.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #188 : 08 Haziran 2021, 13:16:32 »
obradovic sadece bir koç değildi.

Anlatamadık insanlara bir türlü...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #189 : 08 Haziran 2021, 20:56:12 »
Gidiyorsa eğer güle güle. Üzülmem kokoskovu kaybettik diye. Biz eğer bu bütçelerde kalacaksak Avrupa’da playoffu kovalayıp, Playoff ta süpürüleceksek, türkiye ligi final serisinde 30 ortalama farkla süpürüleceksek özel bir koça da ihtiyacımız yok yerine de kim gelirse gelsin.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #190 : 08 Haziran 2021, 21:10:10 »
Mesela Kokoşkov değil Fenerbahçe’nin prestijidir. Obradoviç haberlerini servis edip zemin hazırlayarak yaptıkları hamle şubenin ilkesizliğini ortaya koyar. Transferleri bu adam yaptı yahu. Her yerinden ilkesizlik akıyor şubenin. Efes’ten fark yedik diye ise tam futbol tarzı yöneticilere kalmışız demek. Baskette farklar olur yahu... Basketbol başka spor. Ergin diye mi bu tercihin sebebi... Ergin’i çok sevindiririz..  Hiç doğru bir hamle değil Kokoşkov’un gönderilmesi. Hem sportif hem ilkeler adına doğru değil...

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #191 : 08 Haziran 2021, 21:12:40 »
Igor Kokoskov giderse kesinlikle üzülürüm. Koçun uzun süredir yönetimle sıkıntılar yaşadığını ve mutsuz olduğunu düşünüyorum. Koç ayrıldıktan sonra umarım koçun ağzından sıkıntıların aslını duyma fırsatımız olur.

Çevrimdışı igor the great

• Üye
« Yanıtla #192 : 08 Haziran 2021, 21:15:08 »
Kokoskovu gönderince laso gelcek sanki. Artık bıktım ya gerçekten biktim

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #193 : 08 Haziran 2021, 21:21:57 »
Mesela Kokoşkov değil Fenerbahçe’nin prestijidir. Obradoviç haberlerini servis edip zemin hazırlayarak yaptıkları hamle şubenin ilkesizliğini ortaya koyar. Transferleri bu adam yaptı yahu. Her yerinden ilkesizlik akıyor şubenin. Efes’ten fark yedik diye ise tam futbol tarzı yöneticilere kalmışız demek. Baskette farklar olur yahu... Basketbol başka spor. Ergin diye mi bu tercihin sebebi... Ergin’i çok sevindiririz..  Hiç doğru bir hamle değil Kokoşkov’un gönderilmesi. Hem sportif hem ilkeler adına doğru değil...

aynen öyle tam vizyon işi önce itibarsizlastir sonra sıtmaya razı et yemiyoruz artık.

bunlardan bağımsız igor covid19 sonrası bir değişim de yaşadı nasıl atlattı bilmiyorum ama ben halen etkisini cekiyorum 9 ay geçmesine rağmen.

bu arada bir de igor acayip Kilo aldı her gün kebap künefe mi gomuyor analamadım ama yakında bana yetişecek bu gidisle :)

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #194 : 08 Haziran 2021, 21:27:36 »
Şimdi Igor kalsa sezona kötü başlarsa sıkıntı olacak yollansa gelecek hoca başarılı olamazsa gene sıkıntı yönetim resmen ayağına sıktı iddiaları doğrulama yada yalanlama yapmayarak