Gönderen Konu: Fenerbahçe / Süper Lig (2020-21 Sezonu)  (Okunma sayısı 299359 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Süper Lig (2020-21 Sezonu)
« Yanıtla #15 : 14 Eylül 2020, 20:15:01 »
Godinin sözleşme fehedilmis. Godin + bastos dururken, lemos + tisserand cikti ortaya.
Simdi de 30+15 gol atacak golcü efsanesi oluştu. Bakalim kim çıkacak şapkadan.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #16 : 21 Eylül 2020, 20:48:27 »
Gustavo-Tolga-Ozan orta sahası ile oynadığımız sürece gol falan atamayız.Tolga kimden torpilli diye merak etmiyor değilim.
Bu takımın bu kadroyla gol atması imkansız.Sosa-mert  ya da farklı bir değişiklik gerekiyor.
Bu kadar defansif bir orta sahanın anlamı yok.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #17 : 21 Eylül 2020, 20:51:19 »
Erol hocanın içine Aykut hoca kaçmış.  ::)

Orta saha çok statik ve ofansif yönden zayıf kaldı. Thiam ile Enner'i gol pozisyonuna sokacak oyuncuların girmesi lazım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #18 : 21 Eylül 2020, 20:51:32 »
Yıllardır sure gelen tipik kanser eden fenerbahce futbolu vardi ilk yari. Ne şut,  ne pozisyon, ne atak, ne iştah. Boşa gecen bir 45 dk.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2020, 20:51:50 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #19 : 21 Eylül 2020, 20:53:44 »
Vallahi bıktım, billahi usandim.

Bize gelen her hoca şu ortasahayı 7 önliberolarla dolduruyor. İlkokul 1.sınıfa giden bir çocuk bile Gustavo-Ozan-Tolga orta sahasıyla sabaha kadar hiçbir şey olmayacağını bilir. Yettiniz artık be kardeşim, Erol Bulut hoca falan değilmiş 2 haftadır bu orta sahayı zorluyor.

Bir gün Fenerbahçeye Başkan olucam ve takımda ne kadar ön libero varsa satıcam. Hocaya da ''hadi bul bakalım oynat ön libero'' diyicem. Yeminle 3 önlibero ile oynanmasından dolayı hayâta küstüm. Erol defol git abicim, senden Fenerbahçeye hoca moca olmaz !
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2020, 20:54:24 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #20 : 21 Eylül 2020, 20:55:49 »
Thiam tersinden harikalar yaratacak bir oyuncu potansiyelinde... Ama tersinden... İki metre mesafedeki bindirmeyi görmeyen, üç metre mesafeye pas atmayı beceremeyen... Şut yeteneği de maçın başındaki gibiyse görün harikayı... Umarım sadece alışma sürecidir.

Ömrümüzden 45 dakika harcandı. Bütün sezonu bu tarz oynayacak isek Aykut bile Erol'un yanında Guardiola gibi ofansif hoca kalır.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #21 : 21 Eylül 2020, 20:56:26 »
Ozan, gideceği yönündeki söylentilere uygun hâl ve hareketler içinde.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #22 : 21 Eylül 2020, 20:59:10 »
Ya Sosa hazır değilse o zaman Deniz Türüç'ü oynat ama Ozan gibi 8 numaradan başka bir pozisyonda oynayamayacak adamı ne diye 10 numaraya koyarsın ki.Tolga Ciğerci gördüğüm en boş futbolculardan olabilir.Tek yaptığı şey yan pas ve geriye pas.
O kadar sıkıcı bir futbol oynuyoruz ki;Aykut'un futbolu bile bunun yanında zevkli kalır.Sosa ve Sinan değişiklikleri şart diye düşünüyorum.
Gol yemeyelim ama gol atamadıktan sonra galip gelemiyoruz.

Her sene aynı tas aynı hamam.3 tane defansif orta saha ile maçlara çıkmaya devam.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #23 : 21 Eylül 2020, 21:52:44 »
Ne kadar sik kafalı varsa yine toplamışlar takıma. Dokuz kişi kalan rakibe tek pozisyon olsun üretemeyen yarak artıkları...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #24 : 21 Eylül 2020, 22:01:21 »
Alacağınız forvet transferine sokayim sizin. 1500 tane isim cikti. Sanki fbi araştırması aq forveti.
9 kisi takima karsi hala yan pas, kenar ortası ile pozisyon arıyorlar. 41 yaşıma geldim hala maçların ilk 45 dakikasını pic etmeyi bırakmadılar. Abartmıyorum belki 6-7 yil sonra ilk defa 90 dakika mac izledim.izlemez olaydım. Gozlerim kanadı izlediğim futboldan. Haftaya 5e cikar fark. Götünüze sokun sonra alacağınız forveti.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #25 : 21 Eylül 2020, 22:04:23 »
Böyle etkisiz bir oyunla bu maç kazanılsaydı şahsen sevinmezdim zira "nasıl olsa kazandık" diye kendilerini kandıracaklardı. En başta hocaya, daha sonra oyunculara ve transfer ekibine sağlam bir mesaj vermesi sebebiyle puan kaybı bence iyi oldu.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #26 : 21 Eylül 2020, 22:08:30 »
Mesaj alacak oyuncu mu var ki sahada. Rakip dokuz kişi kalmış, topa basan yok.

Erol Bulut mu daha kötü, kadro mu? Karar veremedim. Ama en kötüsü Ali Koç yönetimi...

Adamsa bugün istifa eder. Galatasaray maçını beklemeden siktir olur gider.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #27 : 21 Eylül 2020, 22:11:05 »
Ya abi ders alsa ne olur? 4 tane ön libero ile mi sahaya çıkar?
Mesela; Altay-Gökhan-Tisserans-Lemos-Zanka-Serdar-Caner-Tolga-Gustavo-Ozan-MHY ile bir deneme yapsak mı acaba.
Hayatımda gördüğüm en pasif hoca olabilir Erol.Bu kadar korkak oynarsan GS sana 10 dakikada 3 tane atar.

Forvet alsan ne yazar ki? Ozan-Gustavo-Tolga oynatmaya devam eder bu beyinsiz.
Al bir tarafına sok Tolga’yı.Bir futbolcudan hiç bu kadar nefret etmemiştim.

Yeni Alper Deniz ise sahaya girdiği an 10 kişi kalıyoruz.
Ayrıca;Thiam gibi futbolcuların verimliliğini arttırmanın yolu hücum anlamında verimli bir top oynamaktır ama gidip tam Sosa ile onun verimini arttıracakken Sinan’ı alıyor.

Perotti,Samatta ve en az bir forvet daha şart.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #28 : 21 Eylül 2020, 22:12:50 »
3. ligde bile ayağı top yapamayan 3 adamı orta sahaya dikmezler. Top kontrolü 0 olan Thiam'ı ters kanada koyup sırtı dönük oynattırmazlar. Takıma gelen sapıtıyor. Sokaktan birini çağırsan daha iyi taktik verebilir bundan.

Hadi bunu da geçeyim, rakip zaten senin sahana bile gelmiyor ve 9 kişi kalmış, kaleci dışındaki 8 adam ceza sahasında bekliyor ve orta yağmuru yapılması gerekirken gidip Caner'i çıkarıyor ve o çöp herifi oyuna alıyorsun. Türüç denilen kazma insanı deli eder zaten, girer girmez batırdı.

Bir reaksiyon ver, stoperlerden birini alıp Frey odununu sok ve diğer stoperle ikisini ceza sahasına dik. Bunu bile düşünemiyorsan ne yapacaksın. Geçen sene Alanya'nın hiç böyle saçmaladığını görmemiştim. Uzatmada hâlâ topun gerisinde bekleyenler vardı! Böyle bir şey olamaz. Bu takımda lanet mi var, tesislerde yiyecek, içeceklere mi bir şey mi katıyorlar. Bielsa bile gelse 2 ön liberoyla oynayacak sanki.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #29 : 21 Eylül 2020, 22:15:47 »
Yine söylüyorum Erol Bulut derhâl gitmeli, zirveden kopmayı beklememek gerekli. Bulun bir Alman hoca ve getirin şu takıma, çok geç olmadan hemen Erol'dan kurtulalım.

Ayrıca bu takım öyle çok kaliteli bir takım değil. Takımda yaratıcı oyuncu hâlâ yok, bu isim ne MHY, ne Thiam ne de Valencia. Sosa hazır değil diyor herkes, Sosa hazır olsa bile tüm sezonu ne kadar taşıyabilir sırtında?

Haftaya Erol balonunu GS patlatır. İddia oynayan varsa handikaplı GS gâlibiyeti oynasın, valla bak.