Gönderen Konu: Fenerbahçe / Süper Lig (2020-21 Sezonu)  (Okunma sayısı 300479 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe / Süper Lig (2020-21 Sezonu)
« Yanıtla #45 : 23 Eylül 2020, 16:16:08 »
Yönetimin de hocanın da Galatasaray maçını beklemeden istifa etmesi, en azından Galatasaray maçını kurtarmamızı sağlar. Oyuncuların kendi arasında kuracağı bir ilk 11, Erol Bulut'un sahaya süreceğinden daha sağlam oynar.

Geçen sene Ersun Galatasaray maçının bitiminde istifa etmeliydi. İsterim ki Erol ve Ali Başgan daha maç başlamadan (mesela bir gün önce) etsin.

Tersinden motivasyon olur ve bir işe yararlar.
Abi kusura bakma ama bu nasıl bir bakış açısı ya? Sırf istediğiniz oyun oynanmıyor  ve Galatasaray’a yenilmeyelim diye herkes neden istifa ediyor?Hadi yönetimi bir şekilde anlarım forvet vs yok diye de 2 haftalık hocaya istifa et ne demek.Bakış açısı bu olan bir kulüpte değil Erol Bulut,Jürgen Klopp gelse başarılı olamaz ki zaten.Sosa ve Mert Hakan hazır değilken herkes diyor ki neden 3 tane defansif orta saha ile çıkıyor.Bu takımın mevcut hazır oyuncuları maalesef ki Tolga,Ozan gibi oyuncular ve buna 2-3 hafta daha katlanmak zorundayız.Ne yani Sosa çıksın oynasın adalesi atsın boşver gitsin mi diyeceğiz.Evet hiç iyi oynamadık kabul ama sabır gerekiyor sabır.Eğer diğer 35 maçta tam kadro ve hazır durumda çok iyi bir takım olacaksak Galatasaray maçında gerekirse 3-0 yenilelim kabulüm.Şampiyonluğun çok önemli olduğu yılda diyorsun ki hepsi istifa etsin en azından Galatasaray maçını kurtarırız.Kusura bakma ama yönetimler,hocalar,yanlış kadrolar kadar taraftarın bu bakış açısı da 6 yıldır olan başarısızlıkta büyük pay sahibi.Sabırlı olup destek olmalıyız bu takım bizim takımımız.Erol Bulut ve Ali Koç’tan başka da şansımız kal-ma-dı.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #46 : 23 Eylül 2020, 18:33:06 »
Stad geliri ve yayin gelirinin olmadigi su durumda kendini kanitlamis hicbir hocayi getirme imkanimiz yok. Kaldi ki avrupa kupalarinda da yokuz.

Yabanci bir hoca kumari yerine turkiyede 2 takimla da basarili olmus bir hocanin tercih edilmesi cok mantiksiz degil. Bu karari da Ali Koc'un aldigini ayrica dusunmuyorum.

Ayni sey futbolcu transferleri icin de gecerli.

Mert Hakan begendigim bir oyuncu da degil ama adam sakatti ve oynadigi 5-10 dakika ile buyuk takim oyuncusu degil demek de buyuk haksizlik.

Ahmet nur cebi gibi bir baskan yada aziz yildirim mi daha iyisini yapar. Yapamadiklarini da gorduk hala goruyoruz

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #47 : 23 Eylül 2020, 20:27:20 »
Samatta'nın uçağı yola çıktı. Umarım hayırlı olur ve beklentileri karşılar.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #48 : 23 Eylül 2020, 21:39:36 »
Yönetimin de hocanın da Galatasaray maçını beklemeden istifa etmesi, en azından Galatasaray maçını kurtarmamızı sağlar. Oyuncuların kendi arasında kuracağı bir ilk 11, Erol Bulut'un sahaya süreceğinden daha sağlam oynar.

Geçen sene Ersun Galatasaray maçının bitiminde istifa etmeliydi. İsterim ki Erol ve Ali Başgan daha maç başlamadan (mesela bir gün önce) etsin.

Tersinden motivasyon olur ve bir işe yararlar.
Abi kimse daha kötü 11 kuramazdı Hatay maçında ve kimse daha kötü değişiklikler yapamazdı bu adamdan

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #49 : 23 Eylül 2020, 21:43:59 »
Abi kusura bakma ama bu nasıl bir bakış açısı ya? Sırf istediğiniz oyun oynanmıyor  ve Galatasaray’a yenilmeyelim diye herkes neden istifa ediyor?Hadi yönetimi bir şekilde anlarım forvet vs yok diye de 2 haftalık hocaya istifa et ne demek.Bakış açısı bu olan bir kulüpte değil Erol Bulut,Jürgen Klopp gelse başarılı olamaz ki zaten.Sosa ve Mert Hakan hazır değilken herkes diyor ki neden 3 tane defansif orta saha ile çıkıyor.Bu takımın mevcut hazır oyuncuları maalesef ki Tolga,Ozan gibi oyuncular ve buna 2-3 hafta daha katlanmak zorundayız.Ne yani Sosa çıksın oynasın adalesi atsın boşver gitsin mi diyeceğiz.Evet hiç iyi oynamadık kabul ama sabır gerekiyor sabır.Eğer diğer 35 maçta tam kadro ve hazır durumda çok iyi bir takım olacaksak Galatasaray maçında gerekirse 3-0 yenilelim kabulüm.Şampiyonluğun çok önemli olduğu yılda diyorsun ki hepsi istifa etsin en azından Galatasaray maçını kurtarırız.Kusura bakma ama yönetimler,hocalar,yanlış kadrolar kadar taraftarın bu bakış açısı da 6 yıldır olan başarısızlıkta büyük pay sahibi.Sabırlı olup destek olmalıyız bu takım bizim takımımız.Erol Bulut ve Ali Koç’tan başka da şansımız kal-ma-dı.
Kardeşim selamlar.. Dediklerine nispeten katılıyorum ama o çıkarılan kadro sadece hazır olup olmamakla açıklanamaz. Koy ileri Frey'i çiftle forveti Ozan Gustavo ile oyna. Ya da at Valencia'yı kenara çek Ferdi'yi forvet arkasına at forvete Frey'i oyna Ozan Gustavo ile. Sahanda baskı kurmak rakip kalede oynamak ilk hedefinken VALENCİA TEK FORVETİYLE OY NA YA MAZ SIN. KAlitesi önemsenmeden Frey ile oynamak zorundasın

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #50 : 23 Eylül 2020, 21:45:38 »
Samatta'nın uçağı yola çıktı. Umarım hayırlı olur ve beklentileri karşılar.
Umarım umarım iyi oynar katkı verir ama sadece Genk performansı iyi o da 1 buçuk sene sadece gem de Belçika gibi gol kasılan bir ligde. Umarım bizim lige uygunluğunu ortaya koyabilir ve 20+ atar. 40 haftalık ligde az bile

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #51 : 23 Eylül 2020, 21:50:52 »
Ben valencianin rodriguezden daha iyi bir topçu olduğunu düşünmüyorum. Hatta bir tercih yapsam rodriguezi seçerdim.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #52 : 23 Eylül 2020, 22:23:34 »
Ben valencianin rodriguezden daha iyi bir topçu olduğunu düşünmüyorum. Hatta bir tercih yapsam rodriguezi seçerdim.
Bu konuda sana katılıyorum abi. Valencia transferine anlam veremedim hele de ilk 11de asla ama en azından illa oynatacaksa da böyle oynatsın yani

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #53 : 23 Eylül 2020, 22:36:54 »
Bu konuda sana katılıyorum abi. Valencia transferine anlam veremedim hele de ilk 11de asla ama en azından illa oynatacaksa da böyle oynatsın yani
Ben bir cok şeye anlam veremedim. Bir taraftan heyecan duyuyorum. Bir taraftan da ayni tas ayni hamam diyorum. 3.haftadaki derbi maça forvetsiz çıkılır mı? Akil mantik dışı.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #54 : 23 Eylül 2020, 22:36:59 »
Umarım umarım iyi oynar katkı verir ama sadece Genk performansı iyi o da 1 buçuk sene sadece gem de Belçika gibi gol kasılan bir ligde. Umarım bizim lige uygunluğunu ortaya koyabilir ve 20+ atar. 40 haftalık ligde az bile

18-19 sezonundaki 51 resmi maçta 32 gollük performansı çok iyi. Tabi o sezonki Genk'in ofansif oyuncuları epey sağlammış. Zaten sezon sonunda hücum hattının esas oyuncularını €9,5M, €10,5M, €13,6 ve €20M gibi rakamlara satıp iyi para kazanmışlar.

Kör ölür badem gözlü olur misali, daha tam olarak ayrılmadan kıymetlendi :D Geçen seneki performansından sonra keşke gitmeseydi diyen çıkacağını sanmıyorum. İkisini kıyaslamak ne derece doğru bilmiyorum zira zaman zaman kanatlarda oynasa da, Valencia'nın asıl mevkisi santrafor. Ayrıca maliyeti Rodirgues'e kıyasla epey uygun.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #55 : 23 Eylül 2020, 22:42:46 »
18-19 sezonundaki 51 resmi maçta 32 gollük performansı çok iyi. Tabi o sezonki Genk'in ofansif oyuncuları epey sağlammış. Zaten sezon sonunda hücum hattının esas oyuncularını €9,5M, €10,5M, €13,6 ve €20M gibi rakamlara satıp iyi para kazanmışlar.

Kör ölür badem gözlü olur misali, daha tam olarak ayrılmadan kıymetlendi :D Geçen seneki performansından sonra keşke gitmeseydi diyen çıkacağını sanmıyorum. İkisini kıyaslamak ne derece doğru bilmiyorum zira zaman zaman kanatlarda oynasa da, Valencia'nın asıl mevkisi santrafor. Ayrıca maliyeti Rodirgues'e kıyasla epey uygun.
Ben maliyetten bahsetmiyorum ki. Ben olsam onu seçerdim diyorum. Forvet diyorsun da gecen sene ki istatistiği facia. 27 mac oynayip 1 gol atmış herif. Odun olsa sağına soluna çarpar da daha cok gol olur.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #56 : 23 Eylül 2020, 22:50:00 »
Ben maliyetten bahsetmiyorum ki. Ben olsam onu seçerdim diyorum. Forvet diyorsun da gecen sene ki istatistiği facia. 27 mac oynayip 1 gol atmış herif. Odun olsa sağına soluna çarpar da daha cok gol olur.
Geçen sezon ilk yarıda Genk’te 25 maçta  10 gol atıp devre arasında Aston Villa’ya transfer oldu.Genk topla oynayıp hücum eden bir takımdı Aston Villa ise topu rakibe bırakıp kontralarla ya da Grealish’in bir şeyler yapmasıyla gol bulmaya çalışıyordu,bunun sonucunda da Samatta 13 maçta 2 gol attı.Ayrıca zaten gider gitmez orada 8-9 gol atıp bize gelir miydi?Emin değilim ama eğer kendi takımımız için bir tahmin yapacak olursak yakın geçmişteki Genk performansı daha fazla ipucu verir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #57 : 23 Eylül 2020, 22:58:02 »
Geçen sezon ilk yarıda Genk’te 25 maçta  10 gol atıp devre arasında Aston Villa’ya transfer oldu.Genk topla oynayıp hücum eden bir takımdı Aston Villa ise topu rakibe bırakıp kontralarla ya da Grealish’in bir şeyler yapmasıyla gol bulmaya çalışıyordu,bunun sonucunda da Samatta 13 maçta 2 gol attı.Ayrıca zaten gider gitmez orada 8-9 gol atıp bize gelir miydi?Emin değilim ama eğer kendi takımımız için bir tahmin yapacak olursak yakın geçmişteki Genk performansı daha fazla ipucu verir.
Ben valenciadan bahsediyorum. Samatta ayri bir mevzu.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #58 : 23 Eylül 2020, 23:01:17 »

Ben de zaten sadece maliyet kıyaslaması yapmadım. Ayrıca adamın mevkisi o, az gol attı diye mevkisi değişmiyor herhalde ki. Sanki Rodrigues'in bize gelmeden önceki İttihad performansı çok iyi, hepi topu 11 maçta oynamış onda da 1 gol atabilmiş. Bunlar için belli bir süre sonraki vaziyete bakmak lazım, henüz takımın bile tamamlanadığı 2 maçlık performansa değil.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #59 : 23 Eylül 2020, 23:50:05 »
Gol yollarında etkili olamasa da Valencia'nın istekli ve azimli olmasını çok beğendim, bazıları gibi gamsız değil. Mücadele ediyor, gelen her topa bir şekilde dahil olmaya çabalıyor. Bu maçta ceza sahasının etrafında aldığı fauller sebebiyle kazadırdığı tehlikeli serbest vuruşlar var, geçen hafta aldırdığı penaltı var. Zaten büyük beklentilerle ve asıl golcü olarak değil de, uzun sezonda işe yarayacağı düşünülerek alındı.