Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2104135 defa)

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10695 : 15 Ağustos 2024, 07:36:26 »
Belki de yüzü tutmadı. Ailevi sebepler bla bla. Kim bilir?
Napheesa zaten belliydi unrevaled yapacağı, kadın kuruculardan. Cocugum ailem dese ne kadar inandirici olurdu? Kayla da bana göre %100 belliydi. En iyi 32 oyuncu diyip mabrey falan yapıyorsa kayla hayli hayli yapar ama o gidip dürüstçe bu sene yeni kurulan ligde oynayacağım diyip, sonrasında dinlenmek istediğini söyleyebilirdi. Ailevi sebepler falan gibi saçma sapan yalan dolana girdi ki büyük karaktersizlik yaptığı. Herkes de inandi buna. Ben haric. Ilk duydugumda dedim bunu. 8 hafta surecek bu lig. Oyle az buz degil. Iyi de para kazanacaklar ki bunlarin hic birisine kizmiyorum. Yalana dolana ve zamanlamaya kiziyorum. Atkins falan düşeş oldu. O da bir takimla anlassaydi iyice vasat isimlere kalabilirdi klup. Ben olsam ne kadar fenerli varsa takipten çıkarım bunu. Umarım uzun soluklu da olmaz bu saçma lig. Millet çok merakliydi 3x3 basketbola. Olimpiyatlarda da en az ilgi goren sporlardan birisiydi.

Çevrimdışı kumral26

• Üye
  • Yer: eskişehir
« Yanıtla #10696 : 15 Ağustos 2024, 09:02:17 »
resmi sitede gidenlere teşekkür edildi, gelenler açıklandı. Collier hala duruyor ne kaldığına dair ne açıklama, nede gittiğine dair teşekkür. bana sene ortası bize katılacakmış gibi geliyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10697 : 15 Ağustos 2024, 09:57:16 »
Mart sonu 3x3 ligi bitiyor. Nisan ortası euroleague F4 var. Ne zaman dinlenip gelecek kadın. O iş zor.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10698 : 15 Ağustos 2024, 16:15:55 »
Collier filan gelmez bence. Görüşürler ederler son ana kadar, belki 1 aylığına ikna edip getirirler ama çok düşük ihtimal, sanmıyorum. Sezon ortası bir bakarız, ismi silinmiş. Avrupa'ya dev isimler gelmez artık kolay kolay. Ki son senelerde de artık gelmiyordu maaş artışları olunca, şimdi hiç gelmez. B sınıfı oyuncularla devam.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2024, 16:16:46 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10699 : 15 Ağustos 2024, 16:31:41 »
Unrevaled'in çok reklamı yapildi. Başrolde de 2 süper star oyuncu olunca o havayla gidiyorlar şimdilik. Bu kadar büyük paraların döneceği bir organizasyon değil bence. Zaten organizasyonu süslemek için 1e 1 turnuva falan yapacaklarmis. Dünyanın en iyi birebir oyuncusunu sececeklermis. Ben uzun vadeli olacağını sanmıyorum. Neticede 30 oyuncu seçilecek ve secilmeyecek bir dünya oyuncu olacak wnba'de ve zamanla bir otekilesme olacak. Bu durum ligleri böler. Haksız rekabet ve gelir düzeyi olur. Kim neye göre seçiliyor belli değil. Mesela Atkins neden secilmedi. Olimpiyat altını olan,  ligin en skorer isimlerinden birisi.
Jones neden yok, wandersloot, diggins,  griner, lige ara veren meesseman, gabby gibi isimler yok. Kurucu iki ismin keyfine göre belirleniyor kadrolar.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2024, 16:36:22 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10700 : 16 Ağustos 2024, 14:13:50 »
Wnba ve Euroleague varken, yeni bir ligde nesi?Yeni bir lig gerçekçiliği ne kadar?
Yasallığı nekadar?
Her istiyen lig kurabilme açıklığı var demekki, Akıl-mantık almıyor.
Lig demek, Takımlar demek ama takım değil isimler geçiyor.
Diyelimki bir açıklık var istiyen lig kuruluyor, sürdürebilirliği tartışılır ama hiçmi hukuki bir engeli yok.
Ben bir bilgim olmadan duyumlara göre yorum yapıyorum, isterimki profesyonellerin bukonudaki yorumlarını okumak, yorumlarını, bilgilerini dinlemek isterdim.bana yardımcı olurmusunuz?
Aslında bana göre, sizin WNBA nızı-Euroleague'nizi tanımam demek değilmi dir?
İkinci bir konu Kayla, bence çok yükleniliyor, bir ara içimizde, 'Kayla defolsun gitsin, takımın......etti,vs vs' diyenler son iki sezondaki etkisinden dolayı vatan haini ilan edecekler, Kayla, Fenerbahçe'ye geldiğinden buyana kötü günüde iyi günüde oldu, severim, duruşunuda, takıma saygısınıda. Bogdanovic'mi demiş sanki Ülkesinde değilde hindistanda oynuyor,
Collier dememişmiydi ben çocuğumdan dolayı gelemem diye. Alex Türkiye'ye hanımından dolayı gelmek istememilti ama üstüne düşülerek ikna edildi, Collier'in ikinci gelişide Kayla'dan dolayıydı.
Vandersloot, aile sebeplerinden dolayı Avrupa defterini kapadım demedimi?
Bunun gibi bir çok isim var.
Kısacası kayla, Gs'ye-Çbk'ye gitseydi vay hain denebilirdi. Peki bunu görmedik mi, çok gördük, Biraz insaflı davranalım, acımasız olmayalım.
Yabancı oyuncularda bir Diana Taurasi'de yaram var onunda GS ye gitmesinin tek nedeni yönetimin hataları. Doping var dendi diye meselenin iç yüzünü bilmeden, yüz üstü bırakılıp, sözleşmesi fes edilince böyle bir olay ortaya çıktı. Onuda suçlayamazsınız.
M. Johannes'e gelince anlatıldığı kadar kötü oyuncu değil, Alamadığımız için olmasın, hala hocanın neden ondan vaz geçtiğini anlamadım. Şahsen  Fauthoux ve onun ÇBK ye gittiğine üzgünüm, Tek tesellim Atkins daha iyi oyuncu denilmesi. Zamanla göreceğiz.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10701 : 16 Ağustos 2024, 14:16:26 »
Wnba ve Euroleague varken, yeni bir ligde nesi?Yeni bir lig gerçekçiliği ne kadar?
Yasallığı nekadar?
Her istiyen lig kurabilme açıklığı var demekki, Akıl-mantık almıyor.
Lig demek, Takımlar demek ama takım değil isimler geçiyor.
Diyelimki bir açıklık var istiyen lig kuruluyor, sürdürebilirliği tartışılır ama hiçmi hukuki bir engeli yok.
Ben bir bilgim olmadan duyumlara göre yorum yapıyorum, isterimki profesyonellerin bukonudaki yorumlarını okumak, yorumlarını, bilgilerini dinlemek isterdim.bana yardımcı olurmusunuz?
Aslında bana göre, sizin WNBA nızı-Euroleague'nizi tanımam demek değilmi dir?
İkinci bir konu Kayla, bence çok yükleniliyor, bir ara içimizde, 'Kayla defolsun gitsin, takımın......etti,vs vs' diyenler son iki sezondaki etkisinden dolayı vatan haini ilan edecekler, Kayla, Fenerbahçe'ye geldiğinden buyana kötü günüde iyi günüde oldu, severim, duruşunuda, takıma saygısınıda. Bogdanovic'mi demiş sanki Ülkesinde değilde hindistanda oynuyor,
Collier dememişmiydi ben çocuğumdan dolayı gelemem diye. Alex Türkiye'ye hanımından dolayı gelmek istememilti ama üstüne düşülerek ikna edildi, Collier'in ikinci gelişide Kayla'dan dolayıydı.
Vandersloot, aile sebeplerinden dolayı Avrupa defterini kapadım demedimi?
Bunun gibi bir çok isim var.
Kısacası kayla, Gs'ye-Çbk'ye gitseydi vay hain denebilirdi. Peki bunu görmedik mi, çok gördük, Biraz insaflı davranalım, acımasız olmayalım.
Yabancı oyuncularda bir Diana Taurasi'de yaram var onunda GS ye gitmesinin tek nedeni yönetimin hataları. Doping var dendi diye meselenin iç yüzünü bilmeden, yüz üstü bırakılıp, sözleşmesi fes edilince böyle bir olay ortaya çıktı. Onuda suçlayamazsınız.
M. Johannes'e gelince anlatıldığı kadar kötü oyuncu değil, Alamadığımız için olmasın, hala hocanın neden ondan vaz geçtiğini anlamadım. Şahsen  Fauthoux ve onun ÇBK ye gittiğine üzgünüm, Tek tesellim Atkins daha iyi oyuncu denilmesi. Zamanla göreceğiz.

Taurasi haklı filan değildi, kadın kulübü mahvetti. Hainin tanımı Taurasi'dir. Üstelik Taurasi zaten yasaklı madde kullandı, bir usul eksikliği sebebiyle ceza bozuldu, numune yasal delil niteliğini yitirdi. Yoksa kadın hiç negatif filan çıkmadı. Günahını almayayım ama hatırladığım kadarıyla böyleydi durum.

Sonrasında kendisine dopingçi diyen adamların takımına gidip küsküyü yemesi ise karakterini ele veriyor kendisinin.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10702 : 16 Ağustos 2024, 15:25:27 »
Bu konuda kesenlikle katılmıyorum.
Tek katıldığım,
Bu işi başlatanda bitirende Gs olabilir. GS nin parmağı olmadığı bir şey söyle? 3 temmuz olayı, M. A. A yönetiminin içindeki Gs lilerin Fenerbahçeyi şikeci yapması, el altından verilen dikekçeler, UEFA ya katılamamız ve daha neler neler.
Kullandı kullanmadı içindemiydiniz? Hala neden oynuyor ozaman? Önemli olan bu habere sazan gibi atlayıp Taurasiyi dışlayanlardır. Bu konuda bir sürü örnek var, yakın zamanda bir oyuncuya sakat deyip sözleşmesi fes edilip başka takımda domuz gibi oynadığını hiç görmedinizmi?
Gelelim Gs konusunda demekki sen yeterince kadına güven vernemişin  aman sana dokunmasın diye sözlelmesini fes ediyorsun ,Aa basınada Biz inanmıyoruz dopingi araştıracağız diyorsun bir taraftanda kadının eline pasaportu vermişin, kadın ne bilsin arkasında neler var. Artı kadın karısıyla gelmiş sana, herşeyi  göze alarak Gs ye neden gitsin,ozaman çok iyi oyuncu olan karısınıda alıp gidebilirdi, korktukmu, korktuk. sonrada biz kadına sahip çıktık o Gs ye gitti diyemezsin.
Aaa tabi bizim yönetimler temiz, hür , pak
Hep suçlu oyuncular, kendi oyuncuna sahip çıkmazsın, yeterince para vemezsin, bir kulüp oyuncularına 250 bin verince gidip kulüp başkanını herkesin önünde oyuncumu ayarttın diye tokatlarsın. Yok öyle bir dünya, yok.sonrada o oyuncuları defalarca geri alırsın...
65 e geliyorum anlıyamadığım konulardan biride, biz Fenerbahçe taraftarıyız, fakirde olsak - zengin de olsak - yensekde yenilsekde bizim Fenerbahçeliğimizi kimse sorgulayamaz, Fenerbahçe biziz yönetimlerin değil. Sen oyunculardan, özelliklede yabancı oyunculardan bu hassasiyeti bekliyemezsin.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2024, 15:29:49 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10703 : 16 Ağustos 2024, 15:48:17 »
Tek katıldığım,
Bu işi başlatanda bitirende Gs olabilir. GS nin parmağı olmadığı bir şey söyle? 3 temmuz olayı, M. A. A yönetiminin içindeki Gs lilerin Fenerbahçeyi şikeci yapması, el altından verilen dikekçeler, UEFA ya katılamamız ve daha neler neler.
Kullandı kullanmadı içindemiydiniz? Hala neden oynuyor ozaman? Önemli olan bu habere sazan gibi atlayıp Taurasiyi dışlayanlardır. Bu konuda bir sürü örnek var, yakın zamanda bir oyuncuya sakat deyip sözleşmesi fes edilip başka takımda domuz gibi oynadığını hiç görmedinizmi?
Gelelim Gs konusunda demekki sen yeterince kadına güven vernemişin  aman sana dokunmasın diye sözlelmesini fes ediyorsun ,Aa basınada Biz inanmıyoruz dopingi araştıracağız diyorsun bir taraftanda kadının eline pasaportu vermişin, kadın ne bilsin arkasında neler var. Artı kadın karısıyla gelmiş sana, herşeyi  göze alarak Gs ye neden gitsin,ozaman çok iyi oyuncu olan karısınıda alıp gidebilirdi, korktukmu, korktuk. sonrada biz kadına sahip çıktık o Gs ye gitti diyemezsin.
Hep suçlu oyuncular, kendi oyuncuna sahip çıkmazsın, yeterince para vemezsin, bir kulüp oyuncularına 250 bin verince gidip kulüp başkanını herkesin önünde oyuncumu ayarttın diye tokatlarsın. Yok öyle bir dünya, yok.sonrada o oyuncuları defalarca geri alırsın...
65 e geliyorum anlıyamadığım konulardan biride, biz Fenerbahçe taraftarıyız, fakirde olsak - zengin de olsak - yensekde yenilsekde bizim Fenerbahçeliğimizi kimse sorgulayamaz, Fenerbahçe biziz yönetimlerin değil. Sen oyunculardan, özelliklede yabancı oyunculardan bu hassasiyeti bekliyemezsin.
Abi taurasi olayi cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonlarından birisidir. Turkiyeye tarihin ilk eurolague sampiyonlugu geliyordu o sene. Geçmişe dönmeye gerek yok.
Ote yandan johannes avrupanin en iyi kısasidir. Devşirmeleri saymiyorum. Kadın nyl'de bile son derece saygı duyulan bir oyuncuydu. Onun da Kalitesini tartışmaya gerek yok.
Son olarak mcbride olayında millet ne demiş dememiş umursamıyorum. Benim kızdığım olay sene sonu bu sene için anlaşılıp aylar sonra ailevi sorunlar falan bahanesi ile gelmeyecegini soylemesiydi. Açık açık yeni lige katilacagini ve dinlenmeye vakti olmadığını söyle. Ne kaybedersin. Klube dürüst olmadi ve bunu da çok geç yaptı. Allahtan atkins bostaydi da yerini doldurduk.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10704 : 16 Ağustos 2024, 16:19:40 »
Abi taurasi olayi cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonlarından birisidir. Turkiyeye tarihin ilk eurolague sampiyonlugu geliyordu o sene. Geçmişe dönmeye gerek yok.
Ote yandan johannes avrupanin en iyi kısasidir. Devşirmeleri saymiyorum. Kadın nyl'de bile son derece saygı duyulan bir oyuncuydu. Onun da Kalitesini tartışmaya gerek yok.
Son olarak mcbride olayında millet ne demiş dememiş umursamıyorum. Benim kızdığım olay sene sonu bu sene için anlaşılıp aylar sonra ailevi sorunlar falan bahanesi ile gelmeyecegini soylemesiydi. Açık açık yeni lige katilacagini ve dinlenmeye vakti olmadığını söyle. Ne kaybedersin. Klube dürüst olmadi ve bunu da çok geç yaptı. Allahtan atkins bostaydi da yerini doldurduk.
Dediklerinin hepsine katılıyorum.
Birini yönetim hatası yüzünden alamazsak o tü kaka olmamalı. M. Johannes'in İki kez Euro şampiyonu yerine Çbk yi seçmesinin suçunuda tamamen onun üstüne atamayız. Kötü oyuncuda diyemeyiz, Almanya maçındada çok iyiydi bence.
Diana taurasi içinde söylediklerin doğru ama bu operasyona da düşmenin suçu yönetimdir. Biz ne operasyonlar düştük, burda yönetimin hatalarını görmeden sadece oyuncu suçlu diyemeyiz.
Biz Efsane oyuncuları bacak bacak üstüne attı diye yollayan kulübüz.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10705 : 16 Ağustos 2024, 16:57:57 »
Tek katıldığım,

Orasını bilemem. İki tüpü de pozitif çıkınca kulüp en doğal hakkını kullandı, çünkü kıta dışı transferi yapması gerekiyordu. O transferler ile ligi orospu çocuklarının elinden aldık. Taurasi nasıl kalacaktı ki öyle?

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #10706 : 16 Ağustos 2024, 23:40:52 »
Taurasi olayı, Avrupa Şampiyonu olan kadın voleybol takımımızın lig şampiyonluğunun gasp edilmesi ve 3 Temmuz mevzusu birbirinden bağımsız işler değiller. Hacettepe Üniversitesi'nin doping lisansı iptal edildi Taurasi mevzusundan sonra.
Ne yaşattılarsa 10 katını yaşasınlar...

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10707 : 17 Ağustos 2024, 13:37:20 »
Amin

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10708 : 18 Ağustos 2024, 17:50:53 »
Stokes ve Collier hala duruyor kadroda. Stokes lig için çok önemli bir oyuncu . Onu tutup lig başlamadan eu 2-3 oynayan bir şutör daha lazım.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10709 : 22 Ağustos 2024, 04:00:53 »
Ariel Atkins, Seattle Storm'a 25 sayı (10 da 5 üçlük) salladı. Tina Charles, Atkins ve Sevgi'nin takımları play-off a zor girer. Erkenden gelsinler takıma. Meesseman, Miliç, Allemand ve Badiane'de sezon öncesi çalışmalara gelirler ama Gabby'nin Seattle a gitmesi onu geciktirebilir.

Atkins-Williams'ı yedekleyecek Fiebich ne güzel olurdu.