Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2032144 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gurol1967

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1725 : 19 Mayıs 2014, 18:11:13 »
Onun için yapıldı o değişiklik ama kulübün imajı zaten yerler altında, dağılırız valla...UEFA hakikaten siler bizi... Hani başka sebepten olsa görmezden gelirler diyecem ama şike olayından hüküm giymişbaşkan içerdeyken bile kulübü yönetirse biteriz... 
Aynı fikirdeyim.

Çevrimdışı onder35

• Üye
« Yanıtla #1726 : 20 Mayıs 2014, 07:54:30 »
Bence bu stratejik bir hamle oldu

eğer hapse girerse otomatikman başkanlığı düşecek olsa 'düşürelim başkanlığını, sonra çıksın' diyebilirlerdi

şimdi öyle bir kazanımları kalmadığı ve içeri almak sadece cepheyi güçlendirdiği için yeniden yargılamaya istemeyerek de olsa ok verebilirler

yeniden yargılayıp beraat ettireceklerini sanmıyorum açıkçası ama UEFA vs tarafında rahatlayabiliriz

Aynı fikirdeyim.

Çevrimdışı SARI KANARYA

• Üye
  • Yer: İZMİR
« Yanıtla #1727 : 20 Mayıs 2014, 11:45:17 »
Türkiyede 17 aralık gibi bir olay vuku bulmuşsa başkanın içeri girmesi tamamen saçma ve adaletsiz bir durumdur.Soruşturma başbakana ve hükümete yapılıyorsa darbe diyeceksiniz ama fenerbahçeye yapılıyorsa şike diyecekseniz.Yok öyle yağma.Hükümetin başkanı içeri alması öym mahkemelerinin verdiği kararları doğru bulması anlamına gelir.Eğer öyle ise başbakan oğlu bilal erdoğanı neden öym mahkemeleri ve devlet içine çöreklenmiş parelel yargıya teslim etmeyip soruşturma yapılmasına izin vermedi.

Parelel yapı balyoz ve ergenekondan yargılananlara darbeci,3 temmuz davası ile yargılananlara şikeci ve 17 aralık davasında yargılananlara ise hırsız demiştir.Bu tezleri eğer doğru ise öym mahkemelerinin verdiği kararları onaylamamız gerekmektedir.Bu durumda hükümetin düşmesi gerekirdi.Yok eğer hükümet düşmediyse demekki bu davaların hepsinin içi boş veya doğru tabirle öym mahkemeleri taraflı karar verdiği için yeniden adil yargılama yapılması mecburidir.

3 katlı bir inşaat yapacaksan o inşaatın temeli bozuksa eksik malzeme kullanılmışsa o inşaat 3.katı yapmadan yıkılır.3 temmuz davası da aynen böyledir.dava temelden bozuk.Verilen kararlar yok hükmündedir.Hükümet güçlü olduğu için yapılan 17 aralık soruşturmasını bertaraf etmiştir.Bizim suçumuz güçlü olmadığımız için mi haksızlığa uğrayıp başkanı içeri göndereceğiz.O zaman nerede adalet nerede bu devlet?

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1728 : 20 Mayıs 2014, 16:49:23 »
twitterda Jacek Winnicki ismi geçiyo

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1729 : 20 Mayıs 2014, 19:32:51 »
Ses seda yok, anlaşılan bizimkiler hala kış uykusunda..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1730 : 22 Mayıs 2014, 09:02:28 »

"doğruları söylüyorum siz de buna kızıyorsunuz." cümlesi garip bir cümle.  Tamam herkes doğru olduğuna inandığı şeyleri söylüyor ama ben en doğrusunu biliyorum gibi garip bir kafaya girmemek lazım asla. Ayrıca Rusya'da UMMC'den başka hiçbir takım bizim kadar yatırım yapmıyor. Yani Angel Avrupa'nın kadro bakımından en iyi 2. takımının ABD'lisi. 

Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk

UMMC nin Angel ile ilgilenmemesinin birinci sebebi Parker'ın onlarda olması. Parker olan takıma 2.kıta dışı Angel olmaz, oyuna yön verebilen biri olur.
En iyi iki oyuncu diye, Parker ve Angel'ın, bir takımın kıta dışı haklarını doldurması büyük hata olur
Fenerbahçe

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #1731 : 22 Mayıs 2014, 09:27:08 »
Angel amerika da tek başına oynuyor. Ver Angel'a ne yaparsa yapsın. Başka oyuncuları yok ki. Aynı bizim kadın voleybol milli takımımızda ki Neslihan gibi. Bütün pasları ona atıyor en skorer en iyi smaçör falan filan... Ben şutu olmayan sadece dripling yapan oyuncuyu sevmiyorum arkadaş. Hele mevkisi 3-4 ise. Mutlaka 3lükleri atacak hemde eli titremeden iyi bir yüzdeyle. Angel tamam iyi bir oyuncu ama benim istediğim kıstaslarda değil malesef. Rakipler kilit vurdumu bitiyorrrrr Bo'da olduğu gibi...

Angel ile ilgili yapılan eleştirilerin neredeyse tamamı bu sene ve özellikle son birkaç ay ile ilgili. Sorun bizim sistem namına hiç bir şey yapmamızdı. Penny ile yanyana oynayan Angel'i biliyoruz, mitralyöz kıvamına geliyordu.

Oyuna yön verebilen ve skor opsiyonu olan bir kıta dışı ile oynasın Angel (Maya, Elena, Whalen), ligde garanti şampiyon, avrupada da şampiyonluk adayıyız

Yere göre sığdırılamayan Taurasi kaç yıldır wnba de final göremiyor. Avrupa'da da ancak aşırı iyi kadrolar olduğunda, şov yapıyor. Ki bu sene onu da yapamadı. İşler kötü gittiğinde ilk raydan fırlayan o oluyor
GS de oynadığı zamanlarda da kadro kötü değildi, saçmaladı.

En yetenekli olmak en iyi olmak anlamına gelmiyor. Mesela Sergio Rodriguez sağ eli ile top sektirirken, sol eli ile de Spanoulis'i sektirebilir. O kadar yetenekli oyuncu, ama Spanoulis'den daha iyi oyuncu diyebiliyor muyuz gözümüz kapalı
(Spanolis örneği, Angel Spanoulis gibi bir oyuncudur anlamı içermez)

Şut tabi ki önemli ama henüz avrupadaki erkek basketbolu kadar önemli değil kadın basketbolunda. Zaten en iyi amerikalılar geldiği için fiziksel özellikler fark yaratıyor.
Bu sene biraz masalvari de olsa GS şampiyon olurken aman aman bir şutörü yoktu.
Geçen sene UMMC şampiyon olurken Parker'ın baskın performansı ve Nolan'ın boş şutları devredeydi ki o boş şutları Angel gözü kapalı atar.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2014, 09:28:49 Gönderen: tecessus »
Fenerbahçe

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1732 : 22 Mayıs 2014, 09:51:45 »
Şöyle bir bakayım dedim ne var ne yok. Pasaklı kontesler panayırında hala değişen bir şey yok. Herkes havasında. Taraftar da kabullenmiş olup biteni. Meğer kimsenin bir suçu yokmuş; rezilliğin bütün sorumlusu BENİM arkadaşlar. Teslim oluyorum, Galatasaray'ın bizi maskara etmesi, şamar oğlanına çevirmesi, ardımıza bir kuyruk bağlayıp yetmezmiş gibi tef çalıp oynatmasının tek sebebi benim. Yeter ki şubenin yüce ve kutsal değerlerine bir şey olmasın. Dünyanın en büyük oyuncuları, dünyanın en büyük menajeri, dünyanın en büyük kaptanı; onların burnundan kıl alınmasın. Onların yaşananlar da en ufak kusuru yoktur. . Yaşasın 2013-14 sezonu kadın basketbol şubesinin yüce melekleri, onların bir tarafında kıl olmayı nasip eyle sen bize Yarabbi. Bu yüce değerleri, bu azizeleri başımızdan eksik etme. Bizi Didem'siz, bizi bilmem kimsiz bırakma Yarabbi! Sen bu tarihi rezilliği, onurumuzu ayaklar altına alan bu tarihi kahpeliği sineye çekemeyen Hakan Yaman gibi bozguncu ve fitnecilerin bilgisayarına ateş düşür, onları klavyeden, internetten mahrum et, erişimlerini kısıtla Yarabbi. Ya Rabbi sen büyüksün, böyle mübarek günde el açıp, dil döküyoruz; boynu bükük yalvarıyoruz; bizim dünya yıldızlarımızı, bizim Türk yıldızlarımızı koru ve kolla, kazançlarına kazanç kat, daha da şımarmalarını, daha da yüzsüzleşmelerini, daha da pişkinleşmelerini nasip eyle! Az biraz utanma duyguları kaldıysa onu da al ki, yaşanacak yeni rezilliklerde az biraz utanıp üzülmesinler; zil taka taka evlerine dönsünler. Boyun bükmek onlara yakışmaz. Onlar azize, onlar bize senin en büyük nimetin; onları başımzıdan eksik etme, Fenerbahçe'yi Kadın basketbolsuz, kadın basketbolu Didem'siz bırakma Ya Rabbi.

NOT: Hakan Yaman denen bozguncu, geçen sene yaşanan rezilliğe imza atan tek bir sporcu, tek bir teknik ve idari sorumlu şubede kaldığı müddetçe canları cehenneme diyormuş. Kulak asmayın fitneye... Geçen yıl geçmişte kaldı; şimdi yeni maskaralıklar zamanı. Şubeye sırt çevirmeyin, konteslerin sirkini kaçırmayın arkadaşlar.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2014, 12:58:09 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1733 : 22 Mayıs 2014, 10:14:35 »
En yetenekli olmak en iyi olmak anlamına gelmiyor. Mesela Sergio Rodriguez sağ eli ile top sektirirken, sol eli ile de Spanoulis'i sektirebilir. O kadar yetenekli oyuncu, ama Spanoulis'den daha iyi oyuncu diyebiliyor muyuz gözümüz kapalı
(Spanolis örneği, Angel Spanoulis gibi bir oyuncudur anlamı içermez)

yorumlarının hastasıyım :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1734 : 22 Mayıs 2014, 10:55:54 »
Aziz Akkaya ismi de çıkmış
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1735 : 22 Mayıs 2014, 11:47:05 »
Aziz Yıldırım'ın olduğu yerde yatırımın azaltılması diye bir şey olmaz söyleminin havada kaldığı bir hamle olur.
...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1736 : 22 Mayıs 2014, 12:22:04 »
Şöyle bir bakayım dedim ne var ne yok. Pasaklı kontesler panayırında hala değişen bir şey yok. Herkes havasında. Taraftar da kabullenmiş olup biteni. Meğer kimsenin bir suçu yokmuş; rezilliğin bütün sorumlusu BENİM arkadaşlar. Teslim oluyorum, Galatasaray'ın bizi maskara etmesi, şamar oğlanına çevirmesi, ardımıza bir kuyruk bağlayıp yetmezmiş gibi tef çalıp oynatmasının tek sebebi benim. Yeter ki şubenin yüce ve kutsal değerlerine bir şey olmasın. Dünyanın en büyük oyuncuları, dünyanın en büyük menajeri, dünyanın en büyük kaptanı; onların burnundan kıl alınmasın. Onların yaşananlar da en ufak kusuru yoktur.  Yaşasın 2013-14 sezonu kadın basketbol şubesinin yüce melekleri, onların bir tarafında kıl olmayı nasip eyle sen bize Yarabbi. Bu yüce değerleri, bu azizeleri başımızdan eksik etme. Bizi Didem'siz, bizi bilmem kimsiz bırakma Yarabbi! Sen bu tarihi rezilliği, onurumuzu ayaklar altına alan bu tarihi kahpeliği sineye çekemeyen Hakan Yaman gibi bozguncu ve fitnecilerin bilgisayarına ateş düşür, onları klavyeden, internetten mahrum et, erişimlerini kısıtla Yarabbi. Ya Rabbi sen büyüksün, böyle mübarek günde el açıp, dil döküyoruz; boynu bükük yalvarıyoruz; bizim dünya yıldızlarımızı, bizim Türk yıldızlarımızı koru ve kolla, kazançlarına kazanç kat, daha da şımarmalarını, daha da yüzsüzleşmelerini, daha da pişkinleşmelerini nasip eyle! Az biraz utanma duyguları kaldıysa onu da al ki, yaşanacak yeni rezilliklerde az biraz utanıp üzülmesinler; zil taka taka evlerine dönsünler. Boyun bükmek onlara yakışmaz. Onlar azize, onlar bize senin en büyük nimetin; onları başımzıdan eksik etme, Fenerbahçe'yi Kadın basketbolsuz, kadın basketbolu Didem'siz bırakma Ya Rabbi.

NOT: Hakan Yaman denen bozguncu, geçen sene yaşanan rezilliğe imza atan tek bir sporcu, tek bir teknik ve idari sorumlu şubede kaldığı müddetçe canları cehenneme diyormuş. Kulak asmayın fitneye... Geçen yıl geçmişte kaldı; şimdi yeni maskaralıklar zamanı. Şubeye sırt çevirmeyin, konteslerin sirkini kaçırmayın arkadaşlar.

:)
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2014, 12:58:28 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1737 : 22 Mayıs 2014, 14:02:48 »
şhn-plt denilen neyse şimdi seviyemizi bozmayalım ... Phenom kardeşime hemde forumumuza hakaret ettiği için bundan sonra burada olmayacak..

polemik olmasın diye yazdıklarını sildik...

sorunu varsa benim twitter adresim @cemagrak tır. oradan bana ulaşsın...
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2014, 14:06:58 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #1738 : 22 Mayıs 2014, 14:08:31 »
iyi yapmışsın cem adam sırf aşağılama modunda eleştiri değil.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1739 : 22 Mayıs 2014, 14:45:24 »
Helede en çok korktuğum nokta şudur bu forumda...

Ciddi manada samimiyetine inanmadığım  ve uzaktan izlediğim bazı konular vardı..Çok fazlaca böbürlene böbürlene yorumlar ki Hiç de abartmıyorum.Zerre kadar bayan basketboldan anlamayan arkadaş birde hakaret etmiş ha?
HaBaBaM GüM GüM GüM