Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1992177 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1890 : 23 Mayıs 2014, 16:47:46 »
Abi zaten dogru duzgun takim yok avrupa da rus ve bizler ile tarisacak f4 kaliriz bir şekilde geçen sen bile finale kadar çikabildiysek bu sene rahat rahat çikariz

Öyle böyle derken Gs nin nasıl Kupa kazandığına şahit olduk...Kimse küçümsemeye gelmez...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #1891 : 23 Mayıs 2014, 16:53:56 »
Kimi sevdiysek gitti bu yeni koça acayip ayar oldum şimdiden bu bildiğin fotoda roberto ya benziyor.... Kim gelirse gelsin savaşsın oyununu oynasın  isteğim budur..

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1892 : 23 Mayıs 2014, 16:57:47 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1893 : 23 Mayıs 2014, 17:01:58 »
Angel'ın yerine C.Parker, Maya Moore veya Taurasi'yi öneren arkadaşlar parayı tamamlayacaklarda bende onları isterim yalan yok. Abi Angel 600 bine oynarken saydıkları isimler 2 milyon bandında oynuyor bunu bilmek lazım önce.

Diğer bir konuysa kimin kimin sevdiği, sevmediği beni ilgilendirmez ama burada üstün bir kişi gibi gelip zeka değerlendirmesi yapmak kimsenin haddi değil. %44'den biri değilim merak eden varsa. 

Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1894 : 23 Mayıs 2014, 17:07:20 »
Delle Donne Şubat'ta gelmek istiyormuş bizimkiler aptallık yapıp umarım vazgeçmezler sırf bu yüzden. Böyle bir durumda sanırım Whalen düşünülüyormuş.

SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1895 : 23 Mayıs 2014, 17:28:05 »
Mazoşizm bir zeka sorunu değildir; ilgi ve bilgiye arz olunur.

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1896 : 23 Mayıs 2014, 17:29:53 »
Şu kadın basketbolcuların Angel, şu, bu, hangisi olursa olsun; yaşattıkları bütün rezilliklere rağmen halen el üstünde tutulmalarıyla yüzde 44 arasında sosyolojik bir bağlantı gören tek kişi ben miyim? Toplumsal bir mazoşizm yaşadığımızı ve "deveye diken" durumunun tabii bir hal aldığını düşünen... Bende bu şube özelinde "müstehaksınız" desem beni de hedef gösterir misiniz?

Yok abi bu yorum hiç olmadı. Yaşadığın hayal kırıklığı duygusu şube özelinde zihnine perde çekiyor.
Her duyguyu uçlarda yaşayan bir aksiyon adamının durumu seninkisi :)
Fenerbahçe

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1897 : 23 Mayıs 2014, 17:33:28 »
Fenerbahçe'ye tarihin en büyük hezimetini yaşatanların el üstünde tutulmasını, onlara bir bedel ödetilmemesini eleştirmek her Fenerbahçe'li kadar benim de HADDİMDİR; herkesin haddidir. Bilakis ortada bir haddini bilmemek varsa, bizim bunu sineye çekmemizi, yaşanan rezilliği unutmamızı, görmememizi istemektir. İlla bir hadsizlik aranacaksa... Ama hayır; ben bunun da bir hadsizlik olduğunu düşünmem. Kişisel bir tercih. Bir Fenerbahçe'linin Guiza'yı ve Aragones'i sevme hakkı kadar tabii bir hak. Ama onların seviliyor olmasına dair yapılan tesbitlere tahammül etmek kaydıyla...

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #1898 : 23 Mayıs 2014, 17:33:49 »
Angel demek biresellik demek.Angel takım demek takım olmamak demek.

Penny Taylor ne durumda bilmiyorum.Sakatlık sıkıntısı yoksa.Acilen alınmalı.Elena-Penny.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1899 : 23 Mayıs 2014, 17:38:39 »
Haaaa, bir hadsizlik de şudur. Ki bence asıl hadsizlik budur: Ben şu oyuncuyu isterim diye yazan birisine "parayı tamamlayacaklarsa" demek. Bu kendini şube yerine koyup taraftar duygularını hiçe sayan yandaş kafa söylemidir. Kimsenin haddi değildir. Ben burada Kevin Durant'i de isterim, LeBron'u da... Hatta kestirsinler ve gelsinler bizim kadın takımına diye de yazarım. Ameliyat masrafını karşılayacaksan demek de kimsenin haddine düşmez. Her taraftarın kendi "transfer temennisini" dile getirme hakkı vardır. İyi artık; oyuncu transfer ücretlerini de taraftarın üstüne yıksınlar; tam olsun. 

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1900 : 23 Mayıs 2014, 17:39:48 »
Mazoşizm bir zeka sorunu değildir; ilgi ve bilgiye arz olunur.

Mesajınızı sonuna kadar filan okumadım %44'le aynı kefeye konmak yetti zaten. Ancak şu klasik onlara oy atanlar şöyle böyledir temalı kafalar yüzünden bu adamlar hala başta o kadarını biliyorum. Sizin kendi kafanızda oluşturduklarınızla beni herhangi bir şeyle itham etme hakkınız yok.

SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1901 : 23 Mayıs 2014, 17:41:39 »
İnsanların seçme hakkı vardır. Fakat seçimleri ve seçim sonuçlarını eleştirme hakkı da vardır.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1902 : 23 Mayıs 2014, 17:44:07 »
Fenerbahçe'ye tarihin en büyük hezimetini yaşatanların el üstünde tutulmasını, onlara bir bedel ödetilmemesini eleştirmek her Fenerbahçe'li kadar benim de HADDİMDİR; herkesin haddidir. Bilakis ortada bir haddini bilmemek varsa, bizim bunu sineye çekmemizi, yaşanan rezilliği unutmamızı, görmememizi istemektir. İlla bir hadsizlik aranacaksa... Ama hayır; ben bunun da bir hadsizlik olduğunu düşünmem. Kişisel bir tercih. Bir Fenerbahçe'linin Guiza'yı ve Aragones'i sevme hakkı kadar tabii bir hak. Ama onların seviliyor olmasına dair yapılan tesbitlere tahammül etmek kaydıyla...

Kime şubeyi eleştirmeyin denmiş. En çok eleştiren kadar bende eleştirdim a'dan z'ye ama karşı görüşte olduğum kişiler hakkında haddim olmayan değerlendirmelere girmedim. Beni tanımadan karakterim hakkında kimsenin çıkarım yapmasına gerek yok.
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #1903 : 23 Mayıs 2014, 17:45:55 »

Tarihinin en büyük hezimeti derken?
1 sene önce 26 sayı ile yenilmek değil de bu daha büyük hezimet ise, o zaman beslendiğimiz duygu Fenerbahçe sevgisinden çok Galatasaray nefretidir. Bu da bir motivasyundur, kabul, ama bunu Fenerbahçelilik ile eş değer tutmayı kabul etmiyorum

Tabi ki ezeli rakibine avrupa finalinde kaybetmek çok ama çok dokunur, travma yaşarsın. Ama geçer.
Geçmiyorsa, şampiyonluğu kaybettiğini değil; rakibin kazanmasını mesele ediyorsun demektir.
Bana göre bu yanlış bir tutum. Bana göre yanlış olması evrensel bir yanlış olduğu anlamına gelmez

Ayrıca ortada bir hezimet varsa (spor, siyaset, iş, sanat vs), bütün kadroyu değiştirmek de bir metottur, yanlışın sebebi olduğunu düşündüklerini değiştirmek de.

Bir de meşhur "iyi günde kötü günde" olayı vardı. O nerede yer alıyor burda?  :)
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2014, 17:49:29 Gönderen: tecessus »
Fenerbahçe

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1904 : 23 Mayıs 2014, 17:47:46 »
İnsanların seçme hakkı vardır. Fakat seçimleri ve seçim sonuçlarını eleştirme hakkı da vardır.

Eleştiri yapın ya hakkınız tabi ki ama beni tanımadan hakkımda psikolojik, sosyolojik çıkarımlar yapmayın.

Akp'ye oy vveren herkesi aynı kefeye koyarak bir çıkarım yapacaksınız, beni bunla birlikte bir gruba dahil edeceksiniz bende susacağım yani. Sizin yaptığınız eleştiri değil onu söylemeye çalışıyorum.

« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2014, 17:50:27 Gönderen: phenom_07 »
SADECE FENERBAHÇE ...