Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1971497 defa)

ertugrul_solomon, Ero1907 ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2880 : 06 Eylül 2014, 20:51:13 »
Abi bizim şu anda hiçbir oyuncu ile ilgili girişimimiz yok..Ocakta yapılır ama o da skorer bir oyuncu için olur
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2881 : 08 Eylül 2014, 16:16:28 »
Abi bizim şu anda hiçbir oyuncu ile ilgili girişimimiz yok..Ocakta yapılır ama o da skorer bir oyuncu için olur

bulsnlar bakalım o zaman o oyuncuyu...hey allahım...

grup basit diye bence yapmadılar son transferi..

gs tutusmus durumda...cunku grupta gercekten iyi takımlar var..

ummc, kursk, prague, kosice ve wisla....gs ile beraber 6 takım var koklu...2 tanesi ucacak...ayrıca ilk 2'ye girmek saha avantajı icin onemli...gerci caprazdan cok iyi takım gelmeyecek biz haric...yani 4. olan takım sanssız..

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2882 : 08 Eylül 2014, 16:41:34 »
İnsallah o gruptan cıkamazlar.Gercekten bu sene oncelikle eziklerin basarısız olmalarını canı gonulden istiyorum.Isıl'ın cıkardıgı dili,mac sonu sacma bir sekilde Binnaz'ı soylemesini,yıllarca istedikleri koc ve menejerle calısan Nevriye'nin burada efsane olmak yerine kendisine kufur edilen yere gitmesini,F8 de tek sut sokamayan Sebnem'in en kritik yerde 2 sutu bize atmasını,Eka-Turkiye yapılan igrenc pankartlar,kufurler,otobus,,Lutfi,5. mac yoneticilerimizin yumruklamaları,4000 fazla seyirci,tek bir anons olmaması,Erkek serisinde Ergin vs hicbirini unutmadım.38 yasındayım ve yıllarca da unutacagımı sanmıyorum.
Para yok derken bu kadar oyuncuyu nasıl transfer edebildiklerini de anlamıyorum.Onun icin onceligim onların basarısız olması ve 1-2 basarısızlıkta zaten iddiadan uzaklasacaklardır.Bizim kocun soylediklerini biraz mesafeli yaklastım.Duygusal olabilirim ama ben FB SK'nun Dunya'nın En Buyuk Spor Klubu oldugunu dusunuyorum.Futbol-Basketbol-Voleybol-Masa Tenisi-Atletizm-Boks hep Avrupa Kupaları alıyoruz.Sadece bir futbol takımı degiliz ya da sadece futbol-basketbolda iddialı olan bir klup degiliz.Ben koc olsam "İngiltere Q2 arena ile birlikte Dunya'nın en iyi spor salonuna sahibiz.İngiltere'de de basketbol olmadıgı icin Avrupa'nın en iyi tesisi bizde,FB hem Sinan Erdem hem FB Ulker Arena'da seyirci rekoruna sahip,basında bulundugum bayan takımı 2 yıldır CL finali oynuyor.EL en uzun sure namaglup unvanlarını elinde bulunduran,Avrupa'nın en prestijli takımı ve bu sene bu takımı hak ettigi CL Kupası icin oyuncularla savasacagımıza soz veriyorum" gibi bir acıklama beklerdim.
Geriye donmeye gerek yok.Donsek Nika Baric-Belyakova-Sonya Petrovic-Epifaniya Prints gibi isimleri tercih ederdim.Ayrıca Dubljevic'i de eziklerde gormek istemezdim.Ama su anda elde olan kadro en verimli sekilde kullanılmalı,Kubra derhal kadrodan cıkartılmalı ya da illa olacaksa tercuman,masor vs olarak olmalı ve basta Olcay olmak uzere,Hulya Coklar,Melisa Korkmaz,Selale Kepenc gibi isimler deli gibi calısmalı ve calıstırılmalıdır.Bu sene takımda disiplin ust duzeyde olmalı maglubiyetten sonra gecekluplerinde sabahlama,hamilelik vs gibi olaylara fırsat verilmemelidir.Ocak ayında da transfer yapılacaksa Maya Moore,Candice Parker,Sandrine Gruda,Kristine Tolliver,Elena Della Donne,Candice Dupree,Diana Taurasi kalibresinde ust duzey oyuncular alınmalıdır.Birsel bu sene sayı da atmalı,penetre de yapmalı,takımı da sahiplenmeli ve dokturmelidir.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2883 : 08 Eylül 2014, 17:05:58 »
Bence gs bu sene başarılı olamazsa, önümüzdeki yıl cidden küçülür. Çünkü mali açıdan inanılmaz sıkıntılı durumdalar.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #2884 : 09 Eylül 2014, 09:56:48 »
hadi diyelim olcay, cansu ve tugce bu sene bekleneni verdiler..

birsel-olcay+bojovic
biba-tugba
angel-cansu+kubra :)
charles-tugce
ndour-quanitra

bu kadro bize yetecek mi merak ediyorum...
melisa-melis-hulya-basak icin cok erken daha...

sanki bir uzun daha lazım...selale'nin su takıma monte olmasını dort gozle bekliyorum...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #2885 : 09 Eylül 2014, 16:04:10 »
Bence gs bu sene başarılı olamazsa, önümüzdeki yıl cidden küçülür. Çünkü mali açıdan inanılmaz sıkıntılı durumdalar.

GSnin mali açıdan falan bir sıkıntısı yok abi
artık görmeyin şu rüyaları
bu adamlar vergi ödemezler, olmayan gelirleri teminat gösterip veya hiç teminat göstermeden kredi alırlar ama BAT-MAZ-LAR
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2886 : 09 Eylül 2014, 21:02:39 »
bu adamlar vergi ödemezler, olmayan gelirleri teminat gösterip veya hiç teminat göstermeden kredi alırlar ama BAT-MAZ-LAR
Gerçekten haklısın, biz işin hep sportif kısmında olduğumuz için diğer etkenleri düşünemedik.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #2887 : 12 Eylül 2014, 16:46:51 »
Bunu gören vardır herhalde :))

Birsel Vardarli @birsel_vardarli  ·  Sep 11
Welcome to you new home :) @mili_bojovic

Miljana Bojovic @mili_bojovic  ·  20h
@birsel_vardarli Thanks captain! Looking forward to kick some a**es together :)!

hahahahaha, bojovici bu sezon çok seveceğiz belli oldu :))

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2888 : 13 Eylül 2014, 15:04:31 »

Avrupa Şampiyonu olduktan sonra otelde rehin kaldılar...Az daha türkiye'ye dönemiyorlardı... Ama onlar öyle böyle götürüyorlar işi

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2889 : 13 Eylül 2014, 15:57:00 »
İnanılmaz bir lobileri var.Ve onlar avantajını gorurken biz dezavantajını yasıyoruz.Maca cıkmıyorlar daha mac baslamadan EL bizim icin sorun yok diyor.Biz 2 yıl ceza alıyoruz 1 yıl da TFF onlar istedi UEFA onlar verdi deyip 1 yıl daha arttırıyor.Ustune de bu da kesmiyor o pitbull taklidi yapan sahsiyet cıkıp normalde 2. ligde olması gereken diyor.İnfantino ile is iliskilerinin kaymagını yerken bizi de hergun fisliyorlar.EL sponsoru THY sponsor oluyor.Simdi de direkt A Lisansı istiyorlar.Borsa uyarıyor tamam diyeceklerine FB ile BJK'yı da uyarın diyorlar.Sanki yapabileceklermis gibi baskanları normalde stadı yanlıs yapmıslar arsa verseler yaparım diyor.Mafya ve orman kanunları diye gonderme yaparken kendi yaptıklarını unutuyorlar.Cunku gereken cezayı almıyorlar ve saptırmaya devam ediyorlar.Voleybol 1 hukmen maglubiyet alıyorlar,İzmir'de parkeyi yakıyorlar,kendi oyuncuları bizim taraftarın onune sıgınıyor ama TVF 2. hukmen ve talimat ne ise gerekli cezayı vermiyor.Basketbolda Eka,havaalanı,mac,mac sonu yaptıklarının en ufak cezasını almıyorlar.Maca cıkmıyorlar ama TBF hala cezayı acıklamıyor.Ali Turan,Ambarat en son Botas Baskanı isyan ediyor İnci Guclu icin ama bir uyarı,kınama bile almıyorlar.
Ama bu devran hep boyle gitmez.Elbet sonunda herkes hak ettigini bulacaktır.

Bojovic ile Biba vardı.Umarım bu sene Biba artık bekledigimiz katkıyı verir.Bojovic de top kayıpları yapmaz ve asistleri ve sayıları ile takıma katkı verir.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2890 : 13 Eylül 2014, 16:05:07 »
Maalesef bu şike davasında başımıza öyle çorap ördüler ki, bin yıl geçse biz şikeci olacağız onlar ne yapsa göze batmayacak...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #2891 : 13 Eylül 2014, 17:44:35 »
İnanılmaz bir lobileri var.Ve onlar avantajını gorurken biz dezavantajını yasıyoruz.Maca cıkmıyorlar daha mac baslamadan EL bizim icin sorun yok diyor.Biz 2 yıl ceza alıyoruz 1 yıl da TFF onlar istedi UEFA onlar verdi deyip 1 yıl daha arttırıyor.Ustune de bu da kesmiyor o pitbull taklidi yapan sahsiyet cıkıp normalde 2. ligde olması gereken diyor.İnfantino ile is iliskilerinin kaymagını yerken bizi de hergun fisliyorlar.EL sponsoru THY sponsor oluyor.Simdi de direkt A Lisansı istiyorlar.Borsa uyarıyor tamam diyeceklerine FB ile Beşiktaş'yı da uyarın diyorlar.Sanki yapabileceklermis gibi baskanları normalde stadı yanlıs yapmıslar arsa verseler yaparım diyor.Mafya ve orman kanunları diye gonderme yaparken kendi yaptıklarını unutuyorlar.Cunku gereken cezayı almıyorlar ve saptırmaya devam ediyorlar.Voleybol 1 hukmen maglubiyet alıyorlar,İzmir'de parkeyi yakıyorlar,kendi oyuncuları bizim taraftarın onune sıgınıyor ama TVF 2. hukmen ve talimat ne ise gerekli cezayı vermiyor.Basketbolda Eka,havaalanı,mac,mac sonu yaptıklarının en ufak cezasını almıyorlar.Maca cıkmıyorlar ama TBF hala cezayı acıklamıyor.Ali Turan,Ambarat en son Botas Baskanı isyan ediyor İnci Guclu icin ama bir uyarı,kınama bile almıyorlar.
Ama bu devran hep boyle gitmez.Elbet sonunda herkes hak ettigini bulacaktır.

Bojovic ile Biba vardı.Umarım bu sene Biba artık bekledigimiz katkıyı verir.Bojovic de top kayıpları yapmaz ve asistleri ve sayıları ile takıma katkı verir.

bayan bket ve erkek baskette yaşananları biz unuttuk hakkımızı yeterince savunamadık gs yaşasaydı bunları hala konuşulmaya devam ediyordu birincisi, ikincisi ise çifte standart turgay demirel'i ilk tebrik eden biz oluyoruz . üçüncüsü geçmişte fenerbahçeli birine birilerinin adamı diye atılmadık iftira kalmadı turgay demirelin elendiğimiz maçtan sonraki açıklaması gördümü bunları diyenler acaba.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #2892 : 14 Eylül 2014, 13:59:57 »
Avrupa Şampiyonu olduktan sonra otelde rehin kaldılar...Az daha türkiye'ye dönemiyorlardı... Ama onlar öyle böyle götürüyorlar işi

abi olayların hepsi malum ama o pamuk ipliğinin kopmaya geldiği noktada mutlaka bir kaynak bulunuyor
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2893 : 14 Eylül 2014, 19:05:21 »
abi olayların hepsi malum ama o pamuk ipliğinin kopmaya geldiği noktada mutlaka bir kaynak bulunuyor

Adamlar her türlü ezdi bizimkileri, ben halen 10 yıl üstüste Euroleague şampiyonu da olsak geçen seneki hezimeti unutturamaz diyorum. Bizim sorunlu eşşekler kusura bakmasınlar

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2894 : 14 Eylül 2014, 19:21:33 »
Tamam ufak tefek şans olayları da oldu.Ama kabul edelim ki her alanda bizden iyi oynayıp muhteşem sezon geçirdiler.Tebrik mebrik etmem yalnız orası ayrı.Ama bu sene biz rahat yeneriz de acaba kim bilir ne zaman EL finalinde karşılaşıp bunlara çakmak nasip olur.Bana göre biz bu sene zor tabi ama EL şampiyonu olsak ligi kazansak geçen senenin üstü örtülür ama herkes benim gibi düşünmüyor düşünmek zorunda da değil tabi.Keşke finalde Ekaterinburg ile oynasaydık da tarihi fark yeseydik o zaman bu kadar dile düşmezdik en azından.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2014, 19:22:08 Gönderen: active »