Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1971654 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #2925 : 26 Eylül 2014, 11:53:59 »
İkinci maçı bilmiyorum ama ilk maçta izlediğim Kübra gençlerin -nedendir bilinmez- potayı düşünmemesi yüzünden takımda şut kullanmak zorunda olan 3 oyuncudan birisiydi ve her eline geleni potaya savurur haldeydi.
Kübra'dan bu dakikadan sonra hiç bir şey olmaz.
Alacağı her dakika gençlerin geleceğinden çalınan bir dakikadan başka birşey değil.
Bu arada Kübra'yı çok uzun dönem savunmuş birisi olduğumu da belirteyim.
Maalesef..Kübra bize gelmeden önce oynadığı oyunun 10'da birini bile göstermedi bu formayla...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2926 : 26 Eylül 2014, 15:11:03 »
Başkanın manevi oğlu Arslan'ın eşi olduğu için kendisini geliştirmesine gerek yok.
Hiçbir şey yapmayıp kontrat alabiliyor nasılsa. :(
...

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2927 : 26 Eylül 2014, 15:31:16 »
Penny Taylor benim icin bu takıma gelmis uzak ara "cokyonlu" oyuncudur.Ama o formayı giymesini de bir daha hayatta istemem.O kacıp gittigi zamanı da unutamam.Eger kacıp gitmeseydi Spartak'ı gecer sampiyon olamasak da F4 oynayabilirdik.Kendisini bir daha bu ulkede gormek istemem.Ayrıca kendi adıma Esra,Saziye gibi oyunculardan da hoslanmıyorum.Klube baglılıgı olan oyuncuları daha cok seviyorum.Esra ve Saziye devamlı GS,BJK yapan oyuncular acıkcası Isıl sadece bu yonunden digerlerinden gozume daha sık geliyor.Rakibimizde oynuyor,hareketlerinden hic hoslanmıyorum.Melo,dil cıkarma,Binnaz gibi sacma hareketleri var.Ama devamlı bir sana bir rakiplerine gitmiyor.Nevriye ise FB Kaptanı ve efsanesi olarak Basketbolu bırakma sansı vardı.Ama 3 kurus fazla kazanıcam diye hepsini yok etti.Bugun bıraktıgında misal 10.5m dolar mı kazandı belki 10m dolar kazanırdı.Ama bir FB efsanesi olarak hem sokakta buyuk bir sevgi gorurdu hem de klupte gorev yapabilirdi.Ustelik gecen sene nerdeyse hic oynamadan takır takır parasını almıstı.Sozlesmesi olmasaydı bugun GS taraftarının hic hos anmayacagı bir isim olacakti ki yıllarca o taraftardan aldıgı tepki ortadayken 3 kurus fazla icin oraya gitti.

Acıkcası Taurasi,Penny,Esra,Saziye,Nevriye gibi isimleri hicbir sartta cubuklu forma altında gormek istemiyorum.Kubra'nın gecen sene oynadıgı macları da izledim.Ne turnike ne sut ne pas hicbiri yoktu.Ayrıca bircok airball'u vardı.Kubra'ya en cok annelik yakısır.Keske su takıma Nika Baric,Sonya Petrovic,Belyokova alınmıs olsaydı.Bu sene kilit isimler Bojovic ve Olcay'ın verdigi ya da veremedigi perf. lar olacak.Tugba Palazoglu transferinden de memnun degilim.Herseyin hayırlısı olsun.Ucunda final ve sampiyonluk olsun.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2928 : 26 Eylül 2014, 16:44:07 »
@ hmetin

Penny Taylor'a hasret duyanlardan birisi olduğum için yazıyorum.

Penny için hep şunu söyledim; kendi açısından haklı bile olsa gidişi sonrası kendisine kırgınlığım baki olmakla birlikte şu forma altında izlediğim en iyi oyuncudur.

Kıta dışı hakkı ikide sabit kalmışken bizde oynamasına imkan ve ihtimal olmadığı için geri dönüşüyle ilgili birşey söylemenin kendi açımdan bir önemi olmadığını düşünüyorum.
...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2929 : 26 Eylül 2014, 17:42:00 »
Penny Taylor benim icin bu takıma gelmis uzak ara "cokyonlu" oyuncudur.Ama o formayı giymesini de bir daha hayatta istemem.O kacıp gittigi zamanı da unutamam.Eger kacıp gitmeseydi Spartak'ı gecer sampiyon olamasak da F4 oynayabilirdik.Kendisini bir daha bu ulkede gormek istemem.Ayrıca kendi adıma Esra,Saziye gibi oyunculardan da hoslanmıyorum.Klube baglılıgı olan oyuncuları daha cok seviyorum.Esra ve Saziye devamlı GS,Beşiktaş yapan oyuncular acıkcası Isıl sadece bu yonunden digerlerinden gozume daha sık geliyor.Rakibimizde oynuyor,hareketlerinden hic hoslanmıyorum.Melo,dil cıkarma,Binnaz gibi sacma hareketleri var.Ama devamlı bir sana bir rakiplerine gitmiyor.Nevriye ise FB Kaptanı ve efsanesi olarak Basketbolu bırakma sansı vardı.Ama 3 kurus fazla kazanıcam diye hepsini yok etti.Bugun bıraktıgında misal 10.5m dolar mı kazandı belki 10m dolar kazanırdı.Ama bir FB efsanesi olarak hem sokakta buyuk bir sevgi gorurdu hem de klupte gorev yapabilirdi.Ustelik gecen sene nerdeyse hic oynamadan takır takır parasını almıstı.Sozlesmesi olmasaydı bugun GS taraftarının hic hos anmayacagı bir isim olacakti ki yıllarca o taraftardan aldıgı tepki ortadayken 3 kurus fazla icin oraya gitti.

Acıkcası Taurasi,Penny,Esra,Saziye,Nevriye gibi isimleri hicbir sartta cubuklu forma altında gormek istemiyorum.Kubra'nın gecen sene oynadıgı macları da izledim.Ne turnike ne sut ne pas hicbiri yoktu.Ayrıca bircok airball'u vardı.Kubra'ya en cok annelik yakısır.Keske su takıma Nika Baric,Sonya Petrovic,Belyokova alınmıs olsaydı.Bu sene kilit isimler Bojovic ve Olcay'ın verdigi ya da veremedigi perf. lar olacak.Tugba Palazoglu transferinden de memnun degilim.Herseyin hayırlısı olsun.Ucunda final ve sampiyonluk olsun.

Yalnız Nevriye'yi gönderen biziz... Belindeki sakatlık yüzünden basketbol hayatı bitti diye biletini kestiler...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2930 : 26 Eylül 2014, 21:06:48 »
@ hmetin

Penny Taylor'a hasret duyanlardan birisi olduğum için yazıyorum.

Penny için hep şunu söyledim; kendi açısından haklı bile olsa gidişi sonrası kendisine kırgınlığım baki olmakla birlikte şu forma altında izlediğim en iyi oyuncudur.

Kıta dışı hakkı ikide sabit kalmışken bizde oynamasına imkan ve ihtimal olmadığı için geri dönüşüyle ilgili birşey söylemenin kendi açımdan bir önemi olmadığını düşünüyorum.

Biz seraplara bile razıydık zamanında, Penny onların yanında Kobe gibi geliyor :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2931 : 26 Eylül 2014, 21:42:53 »
Serap Yucesir yine iyi oyuncuydu.Bu gozler Mujde Yuksel'leri bile gordu.Bombos turnikeyi bile bitiremezdi.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2932 : 26 Eylül 2014, 22:27:02 »
Serap Yucesir yine iyi oyuncuydu.Bu gozler Mujde Yuksel'leri bile gordu.Bombos turnikeyi bile bitiremezdi.

Müjde çok iyi oyuncuydu bence, çok hızlıydı onu faul yapmadan durdurmak mümkün değildi. Çok erken ayrıldı bizden sonra kala kala Kübralara kaldık.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2933 : 27 Eylül 2014, 23:38:56 »
Milli maçta Birsel'i seyrettim yine eyvah dedimm...Bu sezon da kaçırdığı turnikelerle saç baş yolacağız yine belli oldu

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #2934 : 30 Eylül 2014, 13:26:32 »
olcay çakır hiç mi üstüne koymaz akranları takım yönetiyor oynatıyor olcay ileri gideceğine geriledi

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2935 : 01 Ekim 2014, 10:32:45 »
Bu sene icin temennim bu eziklerin odemede sorun yasaması ve birkac bayan basketbolcunun takımdan ayrılması;para yok falan derken bir suru oyuncu doldurdular.Cok net olarak oyuncu kaybetmelerini ve dagılmalarını canı gonulden diliyorum.Bu ezikler 2 sene nal toplaın baslarlar sube kapatalım geyigine; bir de anlamıyorum her sene antrenman icin bile yabancı-yerli oyuncu transfer ediyorlar.2 gun once aglarken bu kadar parayı nerden buluyorlar anlamıyorum.Botas Baskanı aylarca isyan etti oyuncumuzun aklını celiyorlar diye bu gibi durumlarda insanca devreye girip biz alamaz mıydık boyle oyuncuları ne zaman ceza alacaklar kınama,yasak vs bekliyorum.Bu devran hep boyle mi donecek.

Çevrimdışı michael_jordan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2936 : 01 Ekim 2014, 20:40:34 »
Dünya Şampiyonasında ilk 3 maç itibariyle; Tuğba ve Cansu %40, Tuğçe %50, Birsel ise maalesef %18.8 yüzdeyle oynuyor. Tuğba ve Tuğçe maç başına 2 asist yaparken Birsel 4.5 asist yapmış. Yalnız, Esmeralden sonra en fazla top kaybeden oyuncu 2 top kaybı ortalamasıyla Birsel.

Birsel in asistleri sevindirici, ama şut ritmini kesinlikle bulması lazım. Son 2 senedir bu  bağlamda bir düşüş içinde. Umarız, Bojovic in gelişi rekabet anlamında Birsel i kamçılar ve özlediğimiz Birsel i seyretmeye başlarız bu sezon.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2937 : 03 Ekim 2014, 16:29:05 »

Fenerbahçe Dergisinin Miljana Bojovic ile yaptığı röportajdan başlıklar;

• Miljana Bojovic: "Fenerbahçe'nin bir parçasıyım"

Kariyerine Kızılyıldız, Kimico Struga, Barcelona, Olesa, Rivas Ecópolis ve Good Angels Kosice gibi takımları sığdırmış bir "Kraliçe", nam-ı diğer "Asist Kraliçesi" Fenerbahçe Dergisine konuk oldu.

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın yeni transferlerinden Miljana Bojovic ile Tarihi Moda İskelesi'nde bir araya geldik.

Bayanlar Euroleague'de geçtiğimiz sezonu 5.8 asist ortalamasıyla tamamlayarak en çok asist yapan 2. oyuncu olarak lanse edilen Miljana Bojovic ile Fenerbahçe forması altındaki ilk günlerini, mankenlik yaptığı Fenerium defilesini ve daha birçok konuyu konuştuk.

Röportajdan derlenen spotlar şöyle:

01: Fenerbahçe camiası ise gerçek anlamda söylüyorum, çok büyük bir camia. Çok büyük bir kulüp ve hakikaten organizasyon anlamında da çok aktif. İlk geldiğim gün de kulübümüzün televizyon programına katıldım, sonrasında ise Fenerium'da bir defilede yer aldım. Bunlar güzel büyük ve güzel organizasyonlar. Birçok kulübün uzak olduğu şeyler bunlar. O nedenle ilk olarak her şeyin çok iyi gittiğini söyleyebilirim.

02: Kulübüm kendine ait böyle bir markası olması çok önemli. Çok fazla ürün seçeneği de sunuluyor taraftarlara. Ben de Fenerium'un ürünlerini çok beğendim. Fenerbahçe'nin renk kattığı her şeyi üstüme giyerim diyebilirim.

03: Bakıldığında Fenerbahçe'de altyapıya önem verildiği çok açık bir şekilde görülüyor ve aslında bunun en net örneği 2. Lig takımının kurulması. Bu da çok önemli bir şey.

FENERBAHÇE

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2938 : 03 Ekim 2014, 16:43:32 »
Ne zaman baksam Sancho Lyttle cok iyi oynuyor.Su kadını alan bir takım olsaydı cok iyi olacaktı.Bize de yarın buyuk sıkıntı cıkaracak.
Bojovic de top kaybı yapmasın,bol bol asist yapsın.Birsel yokken devreye girsin,cok katkı alalım.Cunku onun katkısı cok kritik olacak.Cok mu zordu anlamıyorum ki Baric-Belyokova-Petrovic paketi yapmak insallah Birsel-Bojovic-Olcay kendilerine gelir ve cok iyi perf. sergilerler.Ndour favori oyuncum Tina ile ikisinden cok sey bekliyorum.

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #2939 : 03 Ekim 2014, 17:56:47 »
Birsel evlilikle birlikte ciddi anlamda kilo almış gibi. Zaten son yıllarda düşüş olmasa bile yerinde sayan bir görüntüsü vardı, umarım bir PG için en verimli olacak yılları bitik bir şekilde geçirmez.