Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1986440 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ctunc

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3435 : 19 Şubat 2015, 16:53:36 »
gun asırı saydırıyorum abi...ama tık cevap yok..

qama engellemiyor da dido gibi..

hatta bugun sabah erkenden yazmıstım; direkt bana cevap vermemis ama elestiriler ekatılıyorum yazmıs sabahın korunde..

muhtemelen o saatte benden baska elestiren yoktu ki beni kastetmis olabilir..

belli aramızda soguk savas var.. :)

habire eksikleri yazıyorum; didonun gereksizligini yazıyorum; menejer isleri sakat diyorum...umarım bir kulagından girip obur kulagından cıkmıyordur..onelme alır...

benim duydugum ve tahmin ettigim (menejerlik sirketlerini takip edince olabilir diyorsun) gibi dusunuluyordu ama bakalım...ozellikle el'den elenecek takımlardan..malum zaten o isimler...
o bahsedilen 'Abdi' falan alınırsa, bize çok faydası olur mu bilemiyorum.
gerçi su an şubeyle ilgili kimsenin bişey bildiğini sanmıyorum ama hayırlısı bakalım!

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3436 : 19 Şubat 2015, 17:00:34 »
o bahsedilen 'Abdi' falan alınırsa, bize çok faydası olur mu bilemiyorum.
gerçi su an şubeyle ilgili kimsenin bişey bildiğini sanmıyorum ama hayırlısı bakalım!

abdi den baska isim yokz aten..keske blma yenseydi ve gs 3. olup avenedia ile eslesirken bize blma gelseydi..
o zaman prag dan petrovic ihtimali dogardı belki..

abdi atletik kız; sutu var; reb cekiyor ama hala daha tecrubesiz..buyuk amclarda resmen tırtlıyor...ndour tarzı yani...daha 1-2 sezonu daha var...ama iyi oyuncu olacak 1-2 sene sonra..

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #3437 : 22 Şubat 2015, 22:40:20 »
abdi den baska isim yokz aten..keske blma yenseydi ve gs 3. olup avenedia ile eslesirken bize blma gelseydi..
o zaman prag dan petrovic ihtimali dogardı belki..

abdi atletik kız; sutu var; reb cekiyor ama hala daha tecrubesiz..buyuk amclarda resmen tırtlıyor...ndour tarzı yani...daha 1-2 sezonu daha var...ama iyi oyuncu olacak 1-2 sene sonra..
Iyi olanı almıyoruz genç ve yetenekli olanını almıyoruz ama nerde becerizsiz var gidip alıyoruz. Abi harbiden sıkıldım bu kulübün transfer olaylarından. Bu branşta artık komple temizlik zamanı geldi ve geçiyor umarım başkan duruma uyanıp hemen olaya el atar.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3438 : 23 Şubat 2015, 12:51:39 »
 @aHaDeLi retweetledi
Angel McCoughtry @angel_35  ·  19 Şub

@isfendiyarz'in sozleri beni cok uzdu. Ancak bana davranilan seklin bir ornegi oldu. Allah kalbinizden gercekleri gostermesini umuyorum.
 21 retweet 24 favori
Angel'in oyun içinde fevri davranışlarıda olsa Taraftarın sevdiği ve bu takıma senelerce emek vermiş birini böyle göndermek hiç hoşumuza gitmedi.Yönetici,idareci boyutunda insanların ANGEL'İ Karşılarını alıp herşeyi orda noktayı koymalılardı ama internet üzerinden takımı bozan kişi olarak göstermek pek yakışıklı olmadı.Artı bence Başımızda Angel'den daha çok bir bela varki oda Bojovic.Bu konuda yüzlerce Twet atılmasına karşın herhangi bir şey yapılmadı.
Bence acilen ANGEL'in yerini dolduracak 2 Numara maya veya seimone ve Oyunkurucu şutör alınması şart desekde bu saatten sonra takım böyle kalacak sanırım.''ABDİ'' dediğiniz oyuncu kim?alınacağı kesinmi ben öyle bir duyum alamadım.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2015, 12:53:20 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3439 : 23 Şubat 2015, 13:13:50 »
Şuan iki Amerika'lı var.ama bizim oyun kurucu olarak Elena Delle Donne,Maya,Seimone de diyoruz ,bildiğim kadar Amerika'dan ozaman sınır olmıyacakmı?Avrupa'dan bildiğiniz iyi bir şutör oyun kurucu varmı.Aklıma gelmedi.Alba Torrens'i düşündüm ama onun anlaşması var.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #3440 : 23 Şubat 2015, 18:22:13 »
Transfer yapmıyoruz..Net bilgidir.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3441 : 25 Şubat 2015, 00:56:50 »
Transfer yapmıyoruz..Net bilgidir.
Bekliyordum zaten..gene riske attılar herşeyi..zaten oyuncuda Yok.

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #3442 : 26 Şubat 2015, 09:42:16 »
galatasarayda bone dönüyormuş bi kısa transferi de yoldaymış..gerçi bizi elemeleri için kısaya gerek yok
şube tarihinin 2. en büyük rezilliğine az kaldı
eko sabah akşam bu seriyle yatıp kalkıyordur biz transfer yapmıyoruz niye çünkü ekaterinburgtan daha güçlü kadromuz var:)
dar ağacında olsak son sözümüz fenerbahçe diyenler paraya kıyıp ta transfer yapamıyor

Çevrimdışı CemiL

• Üye
  • Yer: Adana
« Yanıtla #3443 : 26 Şubat 2015, 11:00:44 »
galatasarayda bone dönüyormuş bi kısa transferi de yoldaymış..gerçi bizi elemeleri için kısaya gerek yok
şube tarihinin 2. en büyük rezilliğine az kaldı
eko sabah akşam bu seriyle yatıp kalkıyordur biz transfer yapmıyoruz niye çünkü ekaterinburgtan daha güçlü kadromuz var:)
dar ağacında olsak son sözümüz fenerbahçe diyenler paraya kıyıp ta transfer yapamıyor

Bone döndü başka transfer yapmadılar.Bizimkilere sorsan şuan kupanın favorisi biziz Eka kim Kursk kim ki:)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #3444 : 26 Şubat 2015, 11:15:54 »
Valla bir duyum var ki inanmak istiyorum...

F4 e kalırsak ev sahibi olma şansımız yüzde 51..Bu yüzden de para harcamadılar oyuncu için..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #3445 : 26 Şubat 2015, 11:26:14 »
Gs inşallah Kısa alır ve onu lig kadrosuna yazar..Bu saatten sonra kimi alsalar Dubljeviç den iyi olmaz.O çıkacak kadrodan çıktığı an Şampiyonuz.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı hathat

• Üye
« Yanıtla #3446 : 26 Şubat 2015, 12:33:14 »

F4 e kalırsak ev sahibi olma şansımız yüzde 51..Bu yüzden de para harcamadılar oyuncu için..

mantığını anlayamadım bunun

ev sahibi olursak kötü mü olacak ki, kadroyu güçlendirmek istemediler
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3447 : 26 Şubat 2015, 12:36:44 »

Bu kadro ile evsahibi olmak çok mantıksız.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #3448 : 26 Şubat 2015, 13:40:59 »

ya abi evsahipliğini alsan nolur almasan nolur bu kadroyla kimi yenebilirsin?
senin daha Galatasarayı geçip geçemeyeceğin şüpheli
şubedekilerin hesapları buysa vah halimize bunların dünyadan haberleri yok
bu yüzden para harcamadılar kısmını anlamadım ayrıca
ha şunu da söyleyim abi evsahibi avantajını alamazsak bu takımın ligde şampiyon olma şansı YOK
ipekçide kimle maç alacaksın yetenek fakiri bojovic angel gitti diye tiribe giren tina 2 senedir yokları oynayan birselle mi
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 13:45:17 Gönderen: valance »

Çevrimdışı CemiL

• Üye
  • Yer: Adana
« Yanıtla #3449 : 26 Şubat 2015, 14:06:59 »
Gs inşallah Kısa alır ve onu lig kadrosuna yazar..Bu saatten sonra kimi alsalar Dubljeviç den iyi olmaz.O çıkacak kadrodan çıktığı an Şampiyonuz.

Murat dün gece dolmadı mı transfer süresi.Bu saatten sonra alamazlar daha keşke dediğin gibi olsaydı Bone de dönmese iyi olurdu.Anlamıyorum oyuncuyu nasıl ikna ediyorlar malmısın kızım paranı vermediler çektin gittin daha geri ne geliyorsun gene alamıyacan paranı >:(

Ev sahipliğini almaya gelince ne içiyor bizimkiler söylesinlerde bizde içelim bu kadro ile ev sahibi olsan ne yazar olmasan ne yazar.