Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1978694 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5670 : 09 Ekim 2016, 20:45:36 »
Hatay bld t kadro hatta bütün yabancıları hazır maç oynuyor.avantajli durum bu onlar icin

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5671 : 10 Ekim 2016, 23:35:11 »
Bizimkilerin takımı, deplasmanda sürpriz yaptı ve son saniye basketiyle kazandı.Seri uzayacak gibi görünüyor.
3. Maç 15 Ekim'de, uzarsa  4. maç 17 Ekim'de...

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5672 : 11 Ekim 2016, 11:59:08 »
AGU maçında Stricklen 12 sayı, 4 ribaund, 6 asist istatistiği ile oynamış! Umarım bundan sonraki maçlarda da şaşırtır bizi...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5673 : 11 Ekim 2016, 12:11:02 »
Tek yabancı ile oynayan Agüye karşı bizi şaşırtabilecek bir istatistik değil bu. Aynı maçta Ayşegül Günay bize 26 sayı atmış. kariyer rekoru olabilir onun için bu. Son yıllarda bize gelen kıta dışılarda bariz bir seviye düşmesi var. Sitricklen de bunun son örneği.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5674 : 12 Ekim 2016, 07:37:27 »
Seri 1-1 oldu maalesef...

Bu arada Beşikta Zellous'u açıkladı.

Çevrimdışı ctunc

• Üye
« Yanıtla #5675 : 12 Ekim 2016, 10:49:01 »
tam takım belki de rahatça alabileceğimiz kupa göz göre göre gidecek ya durup dururken.
Böyle saçma statü olur mu anlamadım hiç.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5676 : 13 Ekim 2016, 09:43:48 »
tam takım belki de rahatça alabileceğimiz kupa göz göre göre gidecek ya durup dururken.
Böyle saçma statü olur mu anlamadım hiç.
Erteleme isteme şansımız yoktur herhalde değil mi? Gerçi ben her şeye rağmen favori olduğumuzu düşünüyorum...
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2016, 09:45:39 Gönderen: cosby »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5677 : 18 Ekim 2016, 10:00:47 »
yahu esas hata sene basında bunların basına gelecegi bile bile quanitra'yı kaptırmak ustune gidip devsirme oyuncusuzu sezona girmek.....

bu sene ligde uzun sıkıntısı cekecegiz...

yada abuk sabuk seylere takılmayıp bonner'i alacaktın madem quanitra'yı gozden cıkardın...strickeln alınmayacaktı...

ama bir adamın kisisel takıntıları yuzunden (ustelik kadın basketbol da) basımıza gelenlere bak..

bedavadan kupa giderse sasırmam...

su kadroda quanitra tutulup, bonner (sezon bası anlasılan) kadroda olsa, el sampiyonlugu ilk defa bu kadar yakındı taurasili yıldan sonra...

ama nerde o kafa...nerde o kurumsallık...

seneye umarım sanders bir turlu alınır...yoksa kadın basketbolda olan ustunlugumuz baska kuluplere gecer (gs haric)...

hatta sunu da syleyeyim tek bonner bile yeterdi belki quanitra gitmis olsa bile...

hatta ve hatta hic beceremedin madem q'yu bırakıyorsun git o zaman tilbe'yi al simdiden..o d aolmadı git en azından nevin'i al ligde sure alsın diye...yok ama yok...vardır bir takıntılı sebep...

birsel-pelin-melisa
allie-ayse-merve
strciklen-melis
vera-tugce
esra-burcu (16 yasında)

bir sekilde boyle oynayacagız...stricklen arada 4 e kayacak..vera 5 e kayacak...umarım kısalar skorer gununde olurlar...

bu kadar berbat sezon bası planlaması yapılır...yahu eninde sonunda bir kupa demesin kimse..artık bıktım bu is bilmezlikten...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #5678 : 23 Ekim 2016, 21:50:01 »
Gruda ve Lavender ne zaman geliyorlar ? Tam kadro olsak artık.

• Üye
« Yanıtla #5679 : 24 Ekim 2016, 09:42:17 »
hafta ici schio deplasmanında da yoklar sanırsam...yenilgi ihitmali yuksek gene el'de...haftasonuna geliyorlarmıs ama oynarlar mı bilinmez...

• Üye
« Yanıtla #5680 : 24 Ekim 2016, 10:56:53 »
seneye keske sunu becerebilsek...(birsel devam ederse diyelim 2-3 oyuncusu etmezse 1-2 oyuncusu)
sanders olmuyorsa tilbe'yi mutlaka alıp; kısa oyuncu devsirmek bir yolunu bulup...cok daha etkili olabilir uzun vadede...
ama o kısa oyuncuyu nasıl bulacagız ve devsirecegiz...cok zor...bu durumda el mahkum mecburen sanders'a gıtmek zorunda kalıyorsun...

birsel-pelin-melisa
allie-ayse-merve
yıldız abdli 3 numara-(devsirme 2-3 oyuncusu)-melis
lavender-vera*-tugce
gruda-tilbe-esra
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2016, 10:58:06 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #5681 : 30 Ekim 2016, 16:03:12 »
Ayşe Cora,Pelin Bilgiç,Esra'nın bu takıma gelmemesini düşünen arkadaşlar var.Ligimizde yabancı sınırlaması olduğu unutulmamalı.Alt yapıdan gelenler kolay kolay yer bulamıyorlar bunuda yazalım kafamıza.
 Transferlerde özellikle Quigley ayarında skorer oyuncu alınmaması önemli eksiklik.
Coleman'ın zelous'un olmadığı yerde sıkıntı çekeriz.
Q nun yerine devşirme açığımız Lara Sanders'le kapatılmalıydı.Yoksa neden Q yollandı.
Sandrine Gruda'yı geçen sene çok istemiştim busene bize çok faydası olur

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #5682 : 30 Ekim 2016, 16:13:06 »
Ayşe Cora,Pelin Bilgiç,Esra'nın bu takıma gelmemesini düşünen arkadaşlar var.Ligimizde yabancı sınırlaması olduğu unutulmamalı.Alt yapıdan gelenler kolay kolay yer bulamıyorlar bunuda yazalım kafamıza.
 Transferlerde özellikle Quigley ayarında skorer oyuncu alınmaması önemli eksiklik.
Coleman'ın zelous'un olmadığı yerde sıkıntı çekeriz.
Q nun yerine devşirme açığımız Lara Sanders'le kapatılmalıydı.Yoksa neden Q yollandı.
Sandrine Gruda'yı geçen sene çok istemiştim busene bize çok faydası olur
Abi mesele yerlilerin gelmemesi değil. Pelin Bilgiç geldi mesela herkes çok sevindi. Ama Olcay varken Ayşe Cora kim? Hiç bir özelliği yok.
Keza Tilbe dururken neden Esra alınır kimse anlamıyor. 
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #5683 : 02 Kasım 2016, 00:19:21 »
Abi mesele yerlilerin gelmemesi değil. Pelin Bilgiç geldi mesela herkes çok sevindi. Ama Olcay varken Ayşe Cora kim? Hiç bir özelliği yok.
Keza Tilbe dururken neden Esra alınır kimse anlamıyor.

Birincisi ; Olcay benimde sevdiğim bir oyuncu.Tam Yararlanacağımız Zaman Gönderiliyor.Bana göre Olcay Geçen sezonda burda olmayacaktı.Didem Yüzünden,Fazla süre alamaması Yüzünden, Mutsuz bir sezon geçirdi.Bir bizdeki Olcay'a bakalım Birde yeni takımında.Orda güven verilmiş,Sorumluluk verilmiş,Daha İstekli Daha Arzulu.
İkincisi ; Birincinin devamı gibi.Alt yapımız çok iyi bence,Yetiştirme güzel,A takımına kazandırmakda güzel,Gelenlerin çoğunuda seviyoruz ama Bençte sadece sayı kalabalığı yapılıyor.Bildiğim kadarıyla oyuncu değiştirme sınırı yok,(bu konuda yanlışsam düzeltiniz?)Birer dakika bile olsa zaman zaman yer verseler hem onlar güven kazanacak,hemde Aslarda nefes alacak.Onlarda haklı olarak gitmek zorunda kalıyorlar.Cansu ve Olcay ayarına getirincede Takımda Tutmayı Beceremiyoruz.
Üçüncüsü ; de Transfer yaparken sadece Yabancı Oyuncu alınıyor yada tek tük vadesi dolmuş yerliler.Yabancı sınırlamasının olduğu yerde Hem yerli Oyuncular Hemde Devşirme oyuncunun önemi büyük oluyor onun içinde alınan Yerli oyunculara sevindim.Ben yanlışsam düzelt sonkale1907 Esra ile Tilbe farklı.Türkiyede Sadece Nevriye aklıma geliyor.Tabi Nevriye olmak zor ama ona en yakın Esra diye düşünüyorum.Nevriye bize geldiğiyde gitti zaman ki farklar bambaşkaydı.Pelin ve Cora'yada güveniyorum şahsen.Bunun haricindede yerli oyuncu alınsaydıda yinede isterdim.Bizim esas dikkat etmemiz gereken Yabancı Transferlerdi malesef ondada yeterince akıllı ve hassas davranamıyoruz.Ben olsam Stricklen'i almazdım.Yerine Layota'ı almıyacaksam Q'yu satmazdım.Zellous ve Coleman bu Takıma bir beden küçük derken onlardanda olduk..Tabi bunlar benim şahsi görüşüm sizin kadar iyi bilmesemde sadece seyirci gözüyle bakıyorum.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2016, 00:49:42 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #5684 : 03 Kasım 2016, 20:42:56 »
Avrupali bi 3numara bakılıyormus sanırım
#IngaOrekhova