Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2030713 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #630 : 29 Nisan 2014, 21:44:07 »
kaskinin hocası da denenbilir :)
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
« Yanıtla #631 : 29 Nisan 2014, 23:15:44 »
kaskinin hocası da denenbilir :)
  eskı yunan kocumuzda olabılır  aslında
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #632 : 29 Nisan 2014, 23:58:17 »
temcit plavı gibi olacak ama tekrar yazayım da için rahat etsin.
başta Didem akın ve hemen sonrasında Birsel ve Esmeral ı göndermemiz lazım , aslında onları George'nin arkasını kazıdıkları zaman göndermek lazımdır ama bizim George Babkina hastalığına yenik düşüp inat etti..
yabancılarıda bence full göndermek lazım angel dahil.
yeni bir koç genç oyuncular ve yeni yabancı oyuncular ile yeni bir yapılanma en iyisi olacaktır.

haa bu saatten sonra ağızları ile kuş tutsalarda birşeye yaramayacaklar ayrı mesele ama kaşarlarmış ve kendini gram ilerletmeyen ama sözleşme dönemi aslan kesinlen oyunculardan bayı geldi artık.

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #633 : 30 Nisan 2014, 00:54:21 »
karışmak gibi olmasın da bence parmaklarınızı boşa yoruyorsunuz. oyuncu ismi yazarak.

deniz bitti bu sene. seneye kağıt üstünde olur kız basketbol.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #634 : 30 Nisan 2014, 00:59:28 »
karışmak gibi olmasın da bence parmaklarınızı boşa yoruyorsunuz. oyuncu ismi yazarak.

deniz bitti bu sene. seneye kağıt üstünde olur kız basketbol.

Komle temizlik olayı garantiymiş...

Angelindan tut bilmemnesine kadar...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #635 : 30 Nisan 2014, 01:16:13 »
görünen köy kılavuz istemez. biraz camiaya yakın birisinin bunu tahmin etmemesi güç... ki doğrusu bu olacak inanın.

yeniden yeniden yazmaya gerek yok. 7 sene önce Caferağa'da bu forma ile dalga geçilmez demiştik. sahaya ruh koymadan Beşiktaş'tan 25 yiyince...

tıpkı o günkü gibi bugünde. bu formayla dalga geçilmez...

Çevrimdışı lawbreaker

• Üye
« Yanıtla #636 : 30 Nisan 2014, 03:36:23 »
temcit plavı gibi olacak ama tekrar yazayım da için rahat etsin.
başta Didem akın ve hemen sonrasında Birsel ve Esmeral ı göndermemiz lazım , aslında onları George'nin arkasını kazıdıkları zaman göndermek lazımdır ama bizim George Babkina hastalığına yenik düşüp inat etti..
yabancılarıda bence full göndermek lazım angel dahil.
yeni bir koç genç oyuncular ve yeni yabancı oyuncular ile yeni bir yapılanma en iyisi olacaktır.

haa bu saatten sonra ağızları ile kuş tutsalarda birşeye yaramayacaklar ayrı mesele ama kaşarlarmış ve kendini gram ilerletmeyen ama sözleşme dönemi aslan kesinlen oyunculardan bayı geldi artık.

George u severim şahsi diyalogumda var az buçuk ama kim kimin kuyusunu kazmış yoksa o mu önce her şeye tamam diyip şube planlaması yapıldıktan sonra babkina yoksa bende yokum mu demiş bir araştırın bence. Başka şeylerde var da bu kadarı bile bence yeterli

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #637 : 30 Nisan 2014, 08:15:35 »
George u severim şahsi diyalogumda var az buçuk ama kim kimin kuyusunu kazmış yoksa o mu önce her şeye tamam diyip şube planlaması yapıldıktan sonra babkina yoksa bende yokum mu demiş bir araştırın bence. Başka şeylerde var da bu kadarı bile bence yeterli

ben o adamı bi türlü sevmedim sevemedim nedense başka adam mı kalmadı bulsunlar iyi birini

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #638 : 30 Nisan 2014, 08:22:59 »

Ben george için ne dedim " babkina sevdasi mahvetti kendisini ayni zamanda kariyerini belki de  " sezon sonu ile ilgili konuşmuyorum .
Ben sezon ortasi hatta başı konuşuyorum.
Nevriye ablalari da bizdeyken hep beraber işi gücü birakip.dedikodu yapanlardan bahsediyorum...
George ile muhabbetim yok babkina ile de yok keşke babkina ile olsaydı :) ama minicik de olsa bilgimiz var süreç ile ilgili 8:)
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2014, 08:24:23 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #639 : 30 Nisan 2014, 08:35:39 »
George takır takır basketbol oynatıyordu setse set savunmaysa savunma. Yukardaki mevzu 2.senesi için yapılan bi yorum sanırım , ilk senesinde eğer yaptığı kuyu kazmaksa böylesine can kurban. Penny siz tarihindeki en iyi başarı gelmiş, geri dönüşlü bir gs maçı ve basketbol şubesine atılan taurasi kazığını taurasili gs ın yüzüne vurarak gözümde 3temmuz süreci şampiyonluğu kadar değerlidir george ve takımının yaptığı şey . Onu tekrar görmek güzel olur.

Çevrimdışı lawbreaker

• Üye
« Yanıtla #640 : 30 Nisan 2014, 09:32:19 »
George takır takır basketbol oynatıyordu setse set savunmaysa savunma. Yukardaki mevzu 2.senesi için yapılan bi yorum sanırım , ilk senesinde eğer yaptığı kuyu kazmaksa böylesine can kurban. Penny siz tarihindeki en iyi başarı gelmiş, geri dönüşlü bir gs maçı ve basketbol şubesine atılan taurasi kazığını taurasili gs ın yüzüne vurarak gözümde 3temmuz süreci şampiyonluğu kadar değerlidir george ve takımının yaptığı şey . Onu tekrar görmek güzel olur.

George bizde 1 yıl kaldı 2 değil

Çevrimdışı lawbreaker

• Üye
« Yanıtla #641 : 30 Nisan 2014, 09:42:23 »
Ben george için ne dedim " babkina sevdasi mahvetti kendisini ayni zamanda kariyerini belki de  " sezon sonu ile ilgili konuşmuyorum .
Ben sezon ortasi hatta başı konuşuyorum.
Nevriye ablalari da bizdeyken hep beraber işi gücü birakip.dedikodu yapanlardan bahsediyorum...
George ile muhabbetim yok babkina ile de yok keşke babkina ile olsaydı :) ama minicik de olsa bilgimiz var süreç ile ilgili 8:)

Hocam eğriye eğri doğruya doğru konuşalım, takım içinde biri coachun sevgilisiyse ve oynadığı pyunla paralel süre almıyorsa (fazlasını alıyorsa) arkasından laf edilir. Doğru mu değil ama insan hepsi. Hatta isim vermiycem şubeden biri tel.da sohbet ederken ''x oyuncu haklıydı ama kafayı takmadan kendi oyununa konsantre olmalıydı '' dedi
Aynı durum vakıfda da oldu bu yıl gs serisinde bahar-giovanni durumundan takım içinde huzursuzluk olduğu dedikoduları çıkmıştı hatırlarsan

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #642 : 30 Nisan 2014, 10:44:18 »
George bizde 1 yıl kaldı 2 değil
2.seneye girmeden apar topar gönderildiği için dedim cümlede sıkıntı olmuş :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #643 : 30 Nisan 2014, 11:14:33 »
Hocam eğriye eğri doğruya doğru konuşalım, takım içinde biri coachun sevgilisiyse ve oynadığı pyunla paralel süre almıyorsa (fazlasını alıyorsa) arkasından laf edilir. Doğru mu değil ama insan hepsi. Hatta isim vermiycem şubeden biri tel.da sohbet ederken ''x oyuncu haklıydı ama kafayı takmadan kendi oyununa konsantre olmalıydı '' dedi
Aynı durum vakıfda da oldu bu yıl gs serisinde bahar-giovanni durumundan takım içinde huzursuzluk olduğu dedikoduları çıkmıştı hatırlarsan

Tabiki dediklerinizde haklılık payı var , ben zaten George haklıydı kısmında da değilim ki George'nin yaşadığı durum da normal değil adam evliydi.
Guidetti Bahar ı ayırırım çünkü onlarda kaçak göçek yok evlenmişler :)

ama bahsi geçen telefonda kim demişse güzel demiş , oyun oynamadı aldığı paranın hakkını vermedi .

isimler önemli değil sinirlendiğim oyunculara dayalı düzenin bize yaşattığı sıkıntılardır. bu düzen bir şekilde değişmeli diye düşünüyorum

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #644 : 30 Nisan 2014, 17:41:48 »
Ratgeber düşünülemez mi? Zira onun döneminde özellikle hücum anlamında oldukça iyiydik.
FENERBAHÇE