Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2114430 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #915 : 07 Mayıs 2014, 23:33:38 »
3ü de gelmesin bence :(

Abartı olsun diye söyledim zaten abi . Taurasi'nin adı geçiyor . Bizden uzak olsun da nereye gidiyorsa gitsin .

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #916 : 07 Mayıs 2014, 23:37:06 »
Sitelerde Galatasaray eski iki oyuncusunun ismi geçiyor bizim için. Bence mantıklı transferler olur. Skorerleri Avrupa'dan Guard ve pivotu amerikadan alırız. 4 yabancıdan fazla almaya da gerek yok bence. Nasıl olsa Euroleague şampiyonluğu başka bahara kaldı. UMMC daha da güçlendi Alba'yı alarak. Onları geçmemiz imkansız. O açıdan bakıldığında bu iki oyuncu alınabilir. Birsel çok yoruldu bütün sezon boyunca tek başına taşıyamazdı ve taşıyamadı da. Oysa Birsel avrupanın en iyi guard'larından birisi bana göre. Pivot Amerika'lı olmasa bile mutlaka Whalen alınmalı. Ancak Avrupada iyi pivot yok ki bir tane var oda UMMC'de vermezler ve kızda gelmez gelse bile büyük maliyet. O paraları verse kulüp niye bütçe kısıtlamasına gitsin o zaman Della done , Maja Moore alınır.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 00:00:54 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #917 : 07 Mayıs 2014, 23:41:05 »

Di ye kızgınim sadece penny den dolayı :)
güzelim hatunu götürdü ( hem bizden hem bizden :) :) ;) )

Bravo Cem, konuya müthiş bir bakış açısı ile yaklaşmışsın ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
« Yanıtla #918 : 07 Mayıs 2014, 23:49:44 »
Tina Charles, Connectituc Sun takımından Newyork Liberty takımına gönderildi, Cappy'nin yanına.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #919 : 08 Mayıs 2014, 00:02:48 »
Bülent
Penny bende yaradir yahu..
Sakatlandığî daha dogru bile bile lades yaptığı maç aklımdan çıkmıyor. Penny izlemekten en çok keyif aldığım bayan basketbolcuydu...
Diğer götürme kısmı da acıklı :( :

Volkan abi haksız mıyım ? ;)
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 00:06:32 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
« Yanıtla #920 : 08 Mayıs 2014, 00:07:18 »
Defalarca söylüyorum...

Dün de yazdım..Angel bitti..Gitti..

Tamam hocam, bildiğiniz bir şey var demek ki, o halde seneye benim için, bireysel olarak FB bağyan basket takımı yok, aynen bu sene cicişcilerin takımına duymadığım ilgiyi seneye Adana'ya geldikleri ilk maçta Botaş taraftarları ile birlikte hoştgeldiniz derim netekim  :)

Ki ilk gittiğim maçta iyi foto çekeyim diye salonun tam ortasındaki sahaya en yakın ikinci koltuğa konuşlandığımda meğer Beleşten bilet dağıtılan Botaş taraftarlarının tam ortasında imişim meğersem.
Hımm, beleş bilet, çağrışım yaptı.

Neyse daha maç başlamadan "Fenerli olmayan ayağa kalksın" tezahüratı ile elbette ayağa kalkmayıp sonra da FB kızları çıktığında tek başına alkışladığımda ve tüm bakışlar bana döndüğünde "Abimiz de pek centilmenmiş canım" duygusuyla sahaya döndüler. :)

Sonuç olarak FB Angel ablamın işine son verirse, ben de Botaş sporlu olurum artıkın.
Bu kadar net  8)
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 00:11:53 Gönderen: TitoSantana »

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #921 : 08 Mayıs 2014, 00:08:19 »
Penyy Taylor bence FB'ye gelmiş en iyi basketbolculardan birisidir. Daha güçlenelim derken daha da zayıfladı kadromuz. Taurasi geldi şampiyonluk beklerken Panyy de gitti. Umarım Penyy ayarında bir oyuncu bulabiliriz.

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
« Yanıtla #922 : 08 Mayıs 2014, 00:09:12 »
Tamam hocam, bildiğiniz bir şey var demek ki, o halde seneye benim için, bireysel olarak FB bağyan basket takımı yok, aynen bu sene cicişcilerin takımına duymadığım ilgiyi seneye Adana'ya geldikleri ilk maçta Botaş taraftarları ile birlikte hoştgeldiniz derim netekim  :)

Ki ilk gittiğim maçta iyi foto çekeyim diye salonun tam ortasındaki sahaya en yakın ikinci koltuğa konuşlandığımda meğer Beleşten bilet dağıtılan Botaş taraftarlarının tam ortasında imişim meğersem.
Hımm, beleş bilet, çağrışım yaptı.

Neyse daha maç başlamadan "Fenerli olmayan ayağa kalksın" tezahüratı ile elbette ayağa kalkmayıp sonra da FB kızları çıktığında tek başına alkışladığımda ve tüm bakışlar bana döndüğünde "Abimiğz de pek centilmenmiş canım" duygusuyla sahaya döndüler. :)

Sonuç olarak FB Angel ablamın işine son verirse, ben de Botaş sporlu olurum artıkın.
Bu kadar net  8)
buyuk ıhtımal nadeznaya gıttı angel ve suan amerikada
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #923 : 08 Mayıs 2014, 00:20:09 »
Valla Angel sevenler kusura bakmasın ama dış şutu olmayan bir oyuncu ve finaller de istenileni veremeyen bir oyuncuydu Angel. Etkili savunmalar karşısında hiç bir varlık gösteremiyordu. Bu güne kadar çok hizmeti oldu ama hedeflenen kupalar bir türlü gelmedi. Angel'da finallerin değil lig oyuncusu bana göre. Yerine alınacak oyuncu muhtemelen ya yerli olacak ya da yabancı avrupalı. Veya Tuğçe de oynayabilir bana göre...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #924 : 08 Mayıs 2014, 00:20:39 »
Bülent
Sakatlandığî daha dogru bile bile lades yaptığı maç aklımdan çıkmıyor. Penny izlemekten en çok keyif aldığım bayan basketbolcuydu...

Normalde olması gerektiği üzere insanların cinsel tercihine saygı duyarım.
Lakin Penny'nin hemcinslerine ilgi duymasına çok şaşırmış ve voleybolcu olan Brezilya'lı eski kocasını(artık bu güzeller güzeline neler yaptı ki kendisi erkeklerden bıktı)uzun süre sövgü dolu sözlerle anmışımdır.

Ayrıca Penny'nin gidişine, kendince haklı sebepleri olmasına rağmen çok kırılmış olan taraftarlardanım.
Geri dönüşünde benim için hiçbirşey eskisi gibi olmadı.
Bu kırgınlığa rağmen Penny benim için her zaman bu formayı giymiş en iyi oyuncular(tüm branşlar) listemde ilk üçtedir.
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #925 : 08 Mayıs 2014, 00:32:05 »
Erkek milleti Bülent. :):) bizden herşey beklenir
Penny süreci karışık zor süreç be. Ben sevdiğim insana torpil gecerim hatalarını az görürüm. Penny ne yapsa gözümde.kotu bir yere koyamiyorum. :(
Haa bi arada Hacettepe den hesap soracaklardi ne oldu yahu o iş ? :) 8)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #926 : 08 Mayıs 2014, 00:32:41 »
Alalım Whealnı Miss...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
« Yanıtla #927 : 08 Mayıs 2014, 00:34:46 »
buyuk ıhtımal nadeznaya gıttı angel ve suan amerikada

Öncelikle, Tabi ki Amerika'da. WNBA başlamak üzere, hazırlık maçları çoktan başladı, hem de kimi ülkelerin Milli takımları ile.

Sonra, kesinlikle yıkılırım, onun fanıyım çünkü.
Bu aptallık, afedersiniz, bunu Aziz baba yaptıysa büyük hata, çaresi yok.

Bence Angel ablamın kendisi ayrılmaz, son kaybettiğimizin çok belli olduğu dakikalarda bile kendini yerden yere attı, omuzundan sakatlanıp kenara alındığında TV ekranında kısa bir süre yardımcı antrenörümüzün Roberto'ya çok sert itirazlarını gördük ekranda, beklenmedik şekilde.

Net olarak ekran yorumu şu oldu: Maçı kaybettiğimiz çok belli olmasına rağmen sen neden Angel'ı oyundan almadın?
Evet buydu.
Roberto'yu omuzundan filan epey çekiştirdi, tebrik ettim, ismini bilmiyorum.

Kendi açımdan net fikrim var, bu sene  Angel ablam FB'den uzaklaştırıl ise bu branş benim gözümde biter.

Son defa yazayım: Kıta dışı 2 oyuncu alma hakkı var ise, şu yıllarda paranın satın alabileceği en iyi oyuncu Angel'dır.
Yanına da alabiliyorsan Maya Moore.

Bu benim görüşüm.  :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #928 : 08 Mayıs 2014, 02:25:12 »
Bülent

Hem de cok haklısın.... :'( :'( :'(

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #929 : 08 Mayıs 2014, 03:13:28 »
Erkek milleti Bülent. :):) bizden herşey beklenir
Penny süreci karışık zor süreç be. Ben sevdiğim insana torpil gecerim hatalarını az görürüm. Penny ne yapsa gözümde.kotu bir yere koyamiyorum. :(
Haa bi arada Hacettepe den hesap soracaklardi ne oldu yahu o iş? :) 8)

Abi, Penny sürecinde muhtemelen Dee anca beraber kanca beraber demesi ve kulübün kendilerine sahip çıkmaması etkendir.
O yüzden kendince haklı diyorum.
Lakin bizde açtığı yaralar en az onun yaşadıkları kadar büyük.

Hacettepe mevzusunda illaki bir zaman gerçekler meydana dökülecek.
Birşey bildiğimden değil ama birileri mevzuyu aydınlattığında bu komplonun arkasından da tanıdık bir ismin çıkması beni şaşırtmaz.
Bizim kulübün bişey yapmamasına gelirsek; bağlı bulunduğumuz federasyonların kıytırık kurallarına daha lafını geçiremezken bağımsız bir kurum olan Hacettepe'nin doping kontrol merkezine mi haddini bildirecekti?
Yöneticilerimiz hep kuru sıkı sallıyorlar.
Bizlerde inanıyoruz. :)
...