Gönderen Konu: Mert Emre Ekşioğlu  (Okunma sayısı 1734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Mert Emre Ekşioğlu
« : 21 Nisan 2021, 13:29:41 »
Farklı konu başıkları altında daha önce konuşmuştuk Mert Emre'yi, ki özel başlığını açmak da bana nasip olsun istiyordum, öyle de oldu.

Öncelikle röportaj linkini vereyim:
https://baskettr.com/mert-emre-eksioglu-nefesim-yettigi-kadar-mucadele-ederim.html

Ben daha önce kendisi hakkında görüşlerimi belirtmiştim. Hırsı, isteği ve enerjisi gelecek adına çok umut verici. Bir anda Fenerbahçe'nin guard rotasyonunu rahatlatacak gibi bir iddiam elbette yok. Ama zamanla bu çocuk olur, zira her şeyden önce iyi Fenerbahçeli, sözde değil. Bu renklere bağlılığı olan birinin motivasyonu da fark yaratır.

Biz, bir hikaye yazacaksak eğer bu hikayenin kahramanlarından biri neden senin yetiştirdiğin evlatlarından biri olmasın. Sadece biraz inanç, karşılıklı.

Bu forumda tribüne gelen, gelemese bile sosyal medyada desteğini esirgemeyen birçok insan var. Beni bilen bilir, karakterine inanmadığım, düzgün bulmadığım kimseye kefillik derecesinde destek olmam. Bu çocuğun karakteri sağlam, Fenerbahçe'nin geleneğine ve kültürüne yakışır biri. Umarım yolu açık olur.

Komünist manifesto tadında oldu ama idare edin :D

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Mert Emre Ekşioğlu
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2021, 13:40:37 »
Küçük bir mola sonrası tekrar hoşgeldiniz sevgili Kemal Erdem :))
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2021, 13:43:09 »
Valla özellikle senin yorumunu merak etmiyor değilim  8)

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2021, 14:25:23 »
Özel olarak konuşurken de bence oyununun en eksik noktası maalesef şut problemi hemen hemen her genç türk oyuncuda olan, hatta sana da sormuştum bu altyapıdan çıkan çocuklarda istisnasız niye hep şut konusunda problemi var diye?

Oyun tarzı rol modeli olarak kendi de tanımlamış aslında doğuş balbay tarzı bi oyun yapısı var, hırslı mucadeleci ozellikle işin savunma kısmında ekstra çaba sarf eden biri gibi duruyo, tabi doğuşun çok ekstra atletik yetenekleri mert de yok.

İlla her oyuncu ana rolde olacak diye bi kaide yok ama arada sırada alt yapıdan 1-2 oyuncuyu 12-15 kişilik rotasyona dahil edebilmemiz şart, gerek yabancı kuralından ötürü gerekse bize sağlayacağı ekonomik avantajlardan ötürü. Şuan sanırım genç takımımızda 3 oyuncu ön plana çıkıyo takip ettiğim kadarıyla, yiğit(ben pek beğenmesem de)-ege ve mert. 2 sene sonra bunlardan 1i bile a takımda süre alacak kıvama gelse bence yeterlidir. içlerinde bence yine en umut vaadeden mert kardeşimiz gibi duruyo şuan.

Cabarkapa gençler ligini çok yakınen takip ettiği için belki her sene birkaç genç çocuğu 16-17 yaşlarında bünyemize katarız, seneye zaten gelişim takımımız da mücadele edecek bi alt ligde yanlış bilmiyosam, akabinde de 20li yaşlara geldiklerinde içlerinde 1i 2si bile a takım seviyesine gelecek olsa zaten o yatırımın beklentinin karşılıığını almış oluruz.

Yolu açık olsun umarım emeklerinin karşılığını alır :)
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2021, 14:26:31 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Yasin_54

• Üye
  • Yer: Sakarya
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2021, 19:08:51 »
yukarda sinan arkadaşın yorumuna katılıyorum bizde alttan gelen her oyuncudan illa ana rol oyuncusu olması bekleniyor. berk'de falan bu sorunu çok yaşadık. ilk çıktıklarında biraz zaman tanıyıp ufak rollerde sonra gelişimine göre önemli rollerde görev alabilirler.

ben mert emre'nin hırsını biraz mirsad türkcan'a benzetiyorum onunda arada gözü tam karardı. şutundan çok bana asist rakamları biraz düşük geldi sanki orayı daha fazla geliştirmesi gerekiyor. ama savunması gerçekten çok iyi. konusu değil ama yiğit onan'ın ne oynadığını hiç anlamadım bence boşuna beklentiye girmeye gerek yok.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2024, 23:14:30 »
Hocamız da güvenip kritik maçlarda 5 başlatıyor,  bolca süre veriyor, hiç de sırıtmadı, yolu açık olsun kardeşimizin.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2024, 00:26:13 »
Bu sene benim de dikkatimi çekiyor.  Özellikle mücadeleci yapısı ve kritik anlarda kullandığı temiz üçlükleri dikkat çekici. Umarım üzerine koyarak devam eder.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2024, 11:03:28 »
Ben bu başlığı kaçırmışım. Gördüğüm kadarıyla şahane bir 3 and D oyuncusu kazanıyoruz, bakalım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2024, 11:37:36 »
Ummadık zamanda ortaya çıkan özkaynak savaşçı oyuncuları severiz. İnşallah üzerine koyarak devam edersin Emre.