Gönderen Konu: Erdem Can  (Okunma sayısı 4793 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Erdem Can
« Yanıtla #15 : 29 Nisan 2021, 22:23:18 »
Bazıları asistan coach olmaktan öteye gidemez çünkü kendilerine ait bir yaklaşımları yoktur. İşte Erdem Can, bunlara iyi bir örnek...

Maç sonu açıklamaları bile o kadar taklit ki, ama sırıtıyor akıyor üzerinde durmuyor. Sen Obra mısın birader, ne başardın da o maçtan sonra rakibe güzellemeler falan...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #16 : 28 Mayıs 2021, 02:01:37 »
Değerli yardımcı koçumuz Sayın Erdem Can'ın önümüzdeki sezon Tofaş'ın başına geçeceği konuşuluyor. Bana ilk olarak akşam saatlerinde Sinan söylemişti, daha sonra sosyal medyaya da düşmüş zaten.
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2021, 02:09:56 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #17 : 28 Mayıs 2021, 02:27:54 »
başlangıç için çok ideal bence.tofaş ligin en iyi yönetilen nadir kulüplerinden başarılar.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18 : 28 Mayıs 2021, 02:28:25 »
Değerli yardımcı koçumuz Sayın Erdem Can'ın önümüzdeki sezon Tofaş'ın başına geçeceği konuşuluyor. Bana ilk olarak akşam saatlerinde Sinan söylemişti, daha sonra sosyal medyaya da düşmüş zaten.
Bu sene kaldıktan sonra podcaste katılmıştı normalde baş antrenörlük düşündüğünü Obra sonrası 1 kişinin yardımcısı olurdum oda Igor demişti herhalde geçiş süreci için kaldı hakkında hayırlısı olsun
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2021, 02:28:40 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #19 : 28 Mayıs 2021, 09:01:01 »

Ahahsha kemal bey yapma gözünü seveyim adım duyumcuya çıkar sonra :) whatsapp ın dili olsa da konuşssa :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #20 : 28 Mayıs 2021, 15:59:49 »
tofaş düşecek desene Kemal Erdem :)
bunun altından başka dedikodular da var onları da söylesene lan göt
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2021, 16:00:05 Gönderen: Cem Ağrak »
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #21 : 13 Ağustos 2021, 04:37:06 »
erdem hoca şu an utah jazz’ın yaz ligi takımının koçlarından biri olarak görev yapıyor.utah jazz yaz ligi’nin ilk ayağını 3’te 3 ile tamamlarken ikinci ayağında ise 2’de 2 ile yoluna devam ediyor.
https://twitter.com/kuqost/status/1425643098030280705?s=21
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2021, 05:00:46 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #22 : 19 Ağustos 2021, 22:03:15 »
Yolu açık olsun.... bence zaten başka hoca ile anlaştığımız da gitmişti
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Markomilic

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #23 : 20 Ağustos 2021, 14:42:44 »
http://www.basketfaul.com/haber?haber=95972

Enteresan bir veda yazısı girmiş site, tüm yazı boyunca Fenerbahçe Basketbol organizasyonunu kötülemiş, epey sert olmuş hatta ciddi itham ve hakarette mevcut, dilerim kulüp buna bir cevap verir,

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #24 : 20 Ağustos 2021, 15:49:08 »

Enteresan bir veda yazısı girmiş site, tüm yazı boyunca Fenerbahçe Basketbol organizasyonunu kötülemiş, epey sert olmuş hatta ciddi itham ve hakarette mevcut, dilerim kulüp buna bir cevap verir,

Klasik necip kapanli .... bu siteye girmen bile üzücü ....

Fenerbahce düşmanı bunlar, obradoviç zamanı da hep belalti geçirirlerdi.... bence en iyi tepki bloklayip yok saymak.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #25 : 20 Ağustos 2021, 15:57:11 »

Bomboş bir yazı olmuş. Hatta Instagram'da resmi sayfanın paylaşımlarına yorum yazan herhangi bir kişi bile en az bunu yazabilirdi. Diğer yandan, Basket Faul sayfasında "görev yapan" kişilerin, istedikleri bir hamle yapılmadığı zaman hakarete vuran saçmalıklar kaleme aldığını düşünüyorum. Örneğin; futboldaki malum gruba çok benziyorlar. Daha önce birkaç defa daha bu tarz vukuatlarına denk geldiğim için söylemek istedim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #26 : 20 Ağustos 2021, 16:48:07 »
Düşmanını tanımakta iyidir renkdaşlar.Çok kötü hakemdi çok.Taşınabilir düşmanı tanı.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #27 : 20 Ağustos 2021, 19:22:22 »
erdemcan4
Nereden başlasam bilemiyorum… 2012 Ağustos ayında girdim içeri… Hayallerim, hedeflerim, başarmak istediklerim cebimde… Tüm heyecan ve arzumla… Fenerbahçe ailesinin parçası olduğum ilk andan beri tüm gücümle elimden gelen herşeyi ortaya koydum… En güzel günlerde de en zorlarında da ailemin bir parçasıydım. Beni bilen bilir hiç geri adım atmadım, hiç geri çekilmedim, hiç korkmadım ya da saklanmadım. Şimdi yeni bir sayfa açma zamanı… Hep daha iyisi için mücadele etme, ülkemi, ailemi, ismimi Fenerbahçemi Gururla temsil etme zamanı!!!
Beni çok seven, çok kızan, ailesinden bilen tüm taraftarlarımıza gönülden teşekkür ederim. Başkanımıza, yönetimimize, yanyana mücadele ettiğim tüm takım arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim. Çok sevdiğim bir söz var “ Nokta her zaman bir son değildir; bazen kendinden sonraki harfin büyük olacağını gösterir”… Sizi çok sevdim, seviyorum… Kalın sağlıcakla…
@fenerbahce @fbbasketbol

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #28 : 27 Ağustos 2021, 21:34:21 »
socrates'te programa katılmış başlıklar şu şekilde
Erdem Can'ın Yeni Takımı Utah Jazz, Fenerbahçe'den Ayrılık Süreci, Zeljko Obradovic | EuroStep Özel
https://www.youtube.com/watch?v=XSqw7BN8zik

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #29 : 05 Ekim 2021, 21:34:09 »
Yolumuz kesiseçek hocam.Seni yem ederdi bu spor medyası koruduk.