Gönderen Konu: Erdem Can  (Okunma sayısı 4785 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Erdem Can
« : 23 Nisan 2021, 22:02:46 »
Konusu bulunsun onun da.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Erdem Can
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2021, 22:04:28 »
ben pek başarılı 2 maç geçirdiğini düşünmüyorum.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2021, 22:11:37 »
ben pek başarılı 2 maç geçirdiğini düşünmüyorum.

tek başarısı melih'e küfürleri duymuş olması

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2021, 22:21:50 »
Melih sığırını ilk maçtan sonra ödüllendirerek ilk beş çıkartması zaten kafa yapısını ortaya koyuyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2021, 22:25:46 »
Karakteri, çalışma disiplini ve zekası ile muazzam biridir. Oyuncular kendisini hayli sever. Saatlerce taktik çalışır, karşı takımın kasetleri ile yatar kalkar. Özellikle NBA'deki profesyoneller tarafından da çok tutulur.

İlk defa çıktığı Playoff serisinde, tonla eksiğe rağmen CSKA gibi kadro olarak kendisinden kat be kat daha iyi bir takımı oyunun büyük bölümünde kitlemeyi başarmıştır. Fırsat verilirse, tipik iyi olan her şeye karşı olan Fenerbahçe taraftarı gibi davranmadan destek olunursa, hocası Obradoviç'ten daha fazla kulübe hizmet edeceğini ve çok başarılı olacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2021, 10:43:45 »
Başka yerde kendini ispat etmeden gelirse ağzıyla kuş tutsa bizim taraftara kendini kabul ettiremez. Keşke daha düşük bütçeli bir Euroleague takımında bir iki sene geçirebilse.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2021, 10:49:44 »
Cska bizden kat be kat iyi değil 2016 kadrosu bu kadroyu öper.Sadece kalibreli oyuncular biz çok kötü yakalandık.

Çevrimdışı turistan

• Üye
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2021, 22:38:41 »
Saha kenarında durusu basarılı ama sonucta her bir hareket taktik icabı basketbolda...ilk yarı cok iyi oynayan Tarık'ı 2.yarı unuttu mesela...

Elimizde Antic, Kalinic gibi savascı adamlar olmadığı için CSKA sertliğine boyun egdik...Obra bile olsa bence o da buna boyun egebilirdi.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2021, 23:24:25 »
çok fazla marko ve nando’nun bire birine kaldık.ve bence bu zorunluluk değil de tercihti çoğu pozisyonda.yani topsuz kat vs farklılık yaratabilirdik hücumda ama çok az idman yaptı takım orda da anlayışla karşılamak lazım.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2021, 23:24:50 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2021, 12:56:43 »
Ben çok fazla koç katkısı görmedim her iki maçta da.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2021, 17:10:28 »
Karakteri, çalışma disiplini ve zekası ile muazzam biridir. Oyuncular kendisini hayli sever. Saatlerce taktik çalışır, karşı takımın kasetleri ile yatar kalkar. Özellikle NBA'deki profesyoneller tarafından da çok tutulur.

İlk defa çıktığı Playoff serisinde, tonla eksiğe rağmen CSKA gibi kadro olarak kendisinden kat be kat daha iyi bir takımı oyunun büyük bölümünde kitlemeyi başarmıştır. Fırsat verilirse, tipik iyi olan her şeye karşı olan Fenerbahçe taraftarı gibi davranmadan destek olunursa, hocası Obradoviç'ten daha fazla kulübe hizmet edeceğini ve çok başarılı olacağını düşünüyorum.
besim .
erdem hoca dün ikinci çeyrek sahaya öyle pisledik ki yıkama ile geçmemiş parkeleri tekrar değiştiriyorlarmış..
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11 : 29 Nisan 2021, 17:23:33 »
besim .
erdem hoca dün ikinci çeyrek sahaya öyle pisledik ki yıkama ile geçmemiş parkeleri tekrar değiştiriyorlarmış..

Cem Ağrak, bir yandan da bana mesajlar geliyor, ''Aralık ayından beri Cem abinin ilk mesajı Erdem Can'ın üstüne oynamak oldu.'' diye. Acaba birileri, Erdem Can'a operasyon yapmaya başladı ve sen de forumu yavaştan ısındırıyor musun?

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #12 : 29 Nisan 2021, 18:37:40 »
Cem Ağrak, bir yandan da bana mesajlar geliyor, ''Aralık ayından beri Cem abinin ilk mesajı Erdem Can'ın üstüne oynamak oldu.'' diye. Acaba birileri, Erdem Can'a operasyon yapmaya başladı ve sen de forumu yavaştan ısındırıyor musun?

İnanılmaz. Keşke mesaj kutusu ışığı yanmasaydı da şu mesajı görmeseydim. Cem Ağrak forumu bırakacak, senelerce girmeyecek ve dönmeye karar verdiğinde de ilk mesajı kendini tamamen Fenerbahçe'ye adayan, büyük hocamız Obradoviç'in biz taraftara emaneti olan güzel insan Erdem Can'ı eleştirme üzerine olacak.

Hayır, hayır.... Bu durumu hazmedemiyorum.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #13 : 29 Nisan 2021, 18:59:39 »
"hayal kırıklığı" takım tam ivmelenmiş oyunda keyif alıyor saçma sapan rotasyon ve uyumsuz besler ile takımın ritmini bozdu, cskayi maça ortak etti ondan sonra da ayar tutmadı zaten
melih barthel brown bu 3 akıl fukarası nasıl aynı zamanda oynar,
Brown yerine kenan neden tercih edilmez

fırtına gibi oyuna girmiş  tarık nasıl unutulur. ..Vs onlarca hata yaptı başta da dedim gibi hayal kırıklığı, çok ümidim vardı kendisinden.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #14 : 29 Nisan 2021, 19:03:51 »
"hayal kırıklığı" takım tam ivmelenmiş oyunda keyif alıyor saçma sapan rotasyon ve uyumsuz besler ile takımın ritmini bozdu, cskayi maça ortak etti ondan sonra da ayar tutmadı zaten
melih barthel brown bu 3 akıl fukarası nasıl aynı zamanda oynar,
Brown yerine kenan neden tercih edilmez

fırtına gibi oyuna girmiş  tarık nasıl unutulur. ..Vs onlarca hata yaptı başta da dedim gibi hayal kırıklığı, çok ümidim vardı kendisinden.

Ahmet iki faul aldı. De Colo'nun nefesi kesildi. Bu adamlar her şeyi bizden daha iyi biliyorlar. Bunu da görmemesi olası mı? Rotasyon yapmadan maçı nasıl götüreceksin? Hem de eksik kadroyla. O esnada Clyburn ile Lundberg girdi.