Gönderen Konu: Pierria Henry  (Okunma sayısı 10948 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Pierria Henry
« Yanıtla #60 : 04 Şubat 2022, 00:31:11 »
Yürek.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #61 : 19 Şubat 2022, 15:25:22 »
''Fenerbahçe Beko’nun Birleşik Amerikalı oyuncusu Pierria Henry, 18 Şubat Cuma günü oynanan Galatasaray Nef karşılaşmasında sol dizinden sakatlık geçirmiştir.

Sporcumuzun Acıbadem Bursa Hastanesi’nde bugün çekilen MR’ında iç yan bağ hasarı saptanmıştır.

Pierria Henry’nin durumu üç haftalık tedavi sürecinin ardından tekrar değerlendirilecektir.

Fenerbahçe Spor Kulübü''

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #62 : 19 Şubat 2022, 15:34:23 »
''Fenerbahçe Beko’nun Birleşik Amerikalı oyuncusu Pierria Henry, 18 Şubat Cuma günü oynanan Galatasaray Nef karşılaşmasında sol dizinden sakatlık geçirmiştir.

Sporcumuzun Acıbadem Bursa Hastanesi’nde bugün çekilen MR’ında iç yan bağ hasarı saptanmıştır.

Pierria Henry’nin durumu üç haftalık tedavi sürecinin ardından tekrar değerlendirilecektir.

Fenerbahçe Spor Kulübü''

Kına yaksın bir yerlerine maçı durduran insan müsveddeleri

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #63 : 19 Şubat 2022, 16:05:01 »

Maçı izledik sakatlığın hakemle ilgisi nedir.O bambaşka konu.

Hadi Starks diyoruz.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #64 : 19 Şubat 2022, 16:23:39 »
Tom abi her şeye muhalefet olma artık ya.Yetti ama bu.
Abiler bu sakatlığın geri dönüş süresi nedir?
Eğer Henry yoksa ben riske girer Floyd-Polonara ikilisini de kadroya alırdım.Şehmus'a büyük yük düşecek ama mecburen birilerinin sorumluluk alması lazım.
Starks Larkin'e kariyer gecesi yaşatır,benim Bursa maçında izlediğim kadarıyla.
En iyisi fizikli bir takımla tekme tokat oynayarak kazanmak.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #65 : 19 Şubat 2022, 17:12:34 »
Tom abi her şeye muhalefet olma artık ya.Yetti ama bu.
Abiler bu sakatlığın geri dönüş süresi nedir?
Eğer Henry yoksa ben riske girer Floyd-Polonara ikilisini de kadroya alırdım.Şehmus'a büyük yük düşecek ama mecburen birilerinin sorumluluk alması lazım.
Starks Larkin'e kariyer gecesi yaşatır,benim Bursa maçında izlediğim kadarıyla.
En iyisi fizikli bir takımla tekme tokat oynayarak kazanmak.

Aynı düşüncedeyim. Arada İsmet destekli Şehmus-Guduric guard rotasyonu 30-35'er dakika oynasın gerekirse. Starks'ın savunma epey sıkıntı olacak gibi duruyor. Starks seçilirse Larkin de Micic de deldikçe deler bizi 1 numaradan.

Ha bir sürpriz olur Nando kadroya alınırsa o başka. Ama Tofaş maçında güvenilmeyen Starks'a Efes maçında nasıl güveneceksin? Asıl Antep maçında yahut Tofaş maçında yapacaktık Henry-Starks değişimini ki Henry biraz dinlensin. Şimdi geçmiş olsun artık.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #66 : 19 Şubat 2022, 19:01:07 »

Maçı izledik sakatlığın hakemle ilgisi nedir.O bambaşka konu.

Hadi Starks diyoruz.

Koçun öyle diyo:

https://twitter.com/FBBasketbol/status/1494746167816691714

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #67 : 19 Şubat 2022, 19:03:19 »
 :P
Bunu ben de anlayamadım. 3. çeyreğin bitimine 6 dk. falan vardı Henry kenara geldi sonra da bir daha maça girmedi. Maç çeyreğin bitmesine son bir dakika kala durdu sanırım. Ben mi yanlış hatırlıyorum.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #68 : 19 Şubat 2022, 19:08:14 »
Aynı düşüncedeyim. Arada İsmet destekli Şehmus-Guduric guard rotasyonu 30-35'er dakika oynasın gerekirse. Starks'ın savunma epey sıkıntı olacak gibi duruyor. Starks seçilirse Larkin de Micic de deldikçe deler bizi 1 numaradan.

Ha bir sürpriz olur Nando kadroya alınırsa o başka. Ama Tofaş maçında güvenilmeyen Starks'a Efes maçında nasıl güveneceksin? Asıl Antep maçında yahut Tofaş maçında yapacaktık Henry-Starks değişimini ki Henry biraz dinlensin. Şimdi geçmiş olsun artık.
Bilemedim şimdi. Guduric 1 numarada bize kabus yaşatmaz mı sizce ? İsmet gene idare edebilir ama  40 dakika olmayacağı net. Kalan süreyi kime nasıl paylaştıracağız. De Colo olsa bile sıkıntılı olurdu.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #69 : 19 Şubat 2022, 19:41:29 »
:PBunu ben de anlayamadım. 3. çeyreğin bitimine 6 dk. falan vardı Henry kenara geldi sonra da bir daha maça girmedi. Maç çeyreğin bitmesine son bir dakika kala durdu sanırım. Ben mi yanlış hatırlıyorum.

Ağbi maça uzun süre ara verilince zaman-mekan mefhumu kalmadı bende. Doğrudur Henry'nin durumunun bununla alakası yoktur belki de yukarıda Djordovic'in maç sonu açıklamalarını paylaştım, soğumadan dolayı birkaç ufak sakatlık belirdi demeye getiriyor. Dünki hakem yönetimi üzerini bu haberi görünce asabım bozuldu, muhtemelen saracak yer arıyorum...

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #70 : 19 Şubat 2022, 20:18:25 »
:PBunu ben de anlayamadım. 3. çeyreğin bitimine 6 dk. falan vardı Henry kenara geldi sonra da bir daha maça girmedi. Maç çeyreğin bitmesine son bir dakika kala durdu sanırım. Ben mi yanlış hatırlıyorum.
Abi sen Tom Hanksin arkadaşı yada akrabası mısın hafif tarzınız benziyorda yanlış anlama beni merak ettim
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2022, 20:19:49 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #71 : 19 Şubat 2022, 20:19:19 »
Ağbi maça uzun süre ara verilince zaman-mekan mefhumu kalmadı bende. Doğrudur Henry'nin durumunun bununla alakası yoktur belki de yukarıda Djordovic'in maç sonu açıklamalarını paylaştım, soğumadan dolayı birkaç ufak sakatlık belirdi demeye getiriyor. Dünki hakem yönetimi üzerini bu haberi görünce asabım bozuldu, muhtemelen saracak yer arıyorum...
Floyd muhtemelen hocanın bahsettiği sonrasında Booker diz dize çarpışmıştı oda olabilir

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #72 : 19 Şubat 2022, 20:22:39 »
Haklısın, sinirlerimiz gerildi iyice. Olur olmaz sakatlıklar, gerizekalı hakem yönetimleri………

Sasha’nın maça ara verilmesi ile ilgili söylediklerini ben de maç esnasında aynen hissettim. Yazdım buraya da. Saçma sapan işlere muhatap oluyoruz.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #73 : 19 Şubat 2022, 20:26:40 »
Abi sen Tom Hanksin arkadaşı yada akrabası mısın hafif tarzınız benziyorda yanlış anlama beni merak ettim
Yok değilim :) Tom’a herkes yüklenince üzülüyorum yalnız. Eski solcu refleksim, ezilenden yana olmak :)

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #74 : 19 Şubat 2022, 21:33:16 »
Bilemedim şimdi. Guduric 1 numarada bize kabus yaşatmaz mı sizce ? İsmet gene idare edebilir ama  40 dakika olmayacağı net. Kalan süreyi kime nasıl paylaştıracağız. De Colo olsa bile sıkıntılı olurdu.

Guduric savunmasını da bayağı sertleştirdi ama son zamanlar. Fiziksel dezavantajı yok, 3 numaradan bile süre alıyor bildiğiniz gibi. Takımın şu anki gerçek oyun yönlendiricisi zaten Guduric, Henry de dahil diğerleri onun tamamlayıcısı gibi. Henry'nin rolünü temelde Şehmus, zaman zaman da İsmet üstlenecek mecburen. Starks olursa ön alan baskımız çok azalır, bu yüzden Efes maçı Starks'ın maçı olamaz bence. Belki ileride skorerliğiyle fayda vereceği maçlar olabilir. Ama Efes maçını "at at"a döndürürsek sonunda üzülen %99 biz oluruz  :)
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.