Gönderen Konu: Pierria Henry  (Okunma sayısı 10858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Pierria Henry
« Yanıtla #30 : 18 Haziran 2021, 08:58:31 »
Patlıcan oturtma için geçen sene seçilen kabak ların yerine bu yıl patlıcan seçmişler. Yemek bi pişsin de bakalım aynı yemek farklı malzemeyle daha mı lezzetli oluyor.
Bak bu güzeldi :)
Ama soyle de diyebiliriz. Bostan patlicani yerine kemer patlicani seçip yine oturtma yapiyoruz.
Ama millet somon, bonfile falan yapıyor. Biz hala oturtma derdindeyiz.

Çevrimiçi ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #31 : 18 Haziran 2021, 10:24:35 »
Bo McCalebb:Mersin-Partizan-Siena-Fenerbahçe
Pierria Henry: Tofaş-Kazan-Baskonia-Fenerbahçe

Kariyerleri benziyor, en fit halleriyle hangisi daha iyi oyuncu?

aslında bo mersin'den bize gelecekti ama bayağı bir tepki geldiğinden bu transfere vazgeçilmişti.

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #32 : 18 Haziran 2021, 11:17:49 »
Bak bu güzeldi :)
Ama soyle de diyebiliriz. Bostan patlicani yerine kemer patlicani seçip yine oturtma yapiyoruz.
Ama millet somon, bonfile falan yapıyor. Biz hala oturtma derdindeyiz.
Tarla belli, "ne ekersen onu biçersin". Bizim öyle Dil balığından güveç yiyecek zengin deniz ürünümüz ya da "salt bae" yaparak havalı yemek yiyecek bir ortamımız kalmadı. Biz köyümüzün verimli topraklarından hasadı aldık mı almadık mı ona bakacağız.

Henry de bizim tarlanın ürünü bir nevi! Rusya'ya gidip beğenilmeyen domatesler gibi düşünebiliriz. İç pazarda oh ne güzelmiş mis gibi deyip bayıla bayıla tükettiğimiz ve mutlu olduğumuz ürünlerden... Vallahi de öyle  :D
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #33 : 18 Haziran 2021, 13:26:54 »
Tarla belli, "ne ekersen onu biçersin". Bizim öyle Dil balığından güveç yiyecek zengin deniz ürünümüz ya da "salt bae" yaparak havalı yemek yiyecek bir ortamımız kalmadı. Biz köyümüzün verimli topraklarından hasadı aldık mı almadık mı ona bakacağız.

Henry de bizim tarlanın ürünü bir nevi! Rusya'ya gidip beğenilmeyen domatesler gibi düşünebiliriz. İç pazarda oh ne güzelmiş mis gibi deyip bayıla bayıla tükettiğimiz ve mutlu olduğumuz ürünlerden... Vallahi de öyle  :D
Öyle çok havalı allengirli bir yemek beklentimiz yok. Şöyle hakkını veren güveçte bir kurufasülye olsun razıyım ben
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Markomilic

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #34 : 18 Haziran 2021, 14:46:32 »
Oyuna olan tutkusu ve kazanma anlamında ki hırsı nedeniyle çok memnun edebilecek bir oyuncu, bir arkadaşın da yazdığı gibi Tofas serisinde canlı izlerken de bunu gözlemlemiştim, Baskonia gibi takımda da 2 yıl ana parça olarak oynaması bence onu o günden değerli kılıyor, sayesinde 4. period sonları top taşıyamama lanetimizin de bir nebze olsa kırılacağına inanıyorum,

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #35 : 24 Haziran 2021, 15:08:39 »
Aciklandi 1+1

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #36 : 24 Haziran 2021, 15:32:23 »
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız yeni sezon kadro planlamaları kapsamında, son iki sezonunu İspanyol temsilcisi TD Systems Baskonia’da geçiren Birleşik Amerikalı guard Pierria Henry (1.93, 1993) ile 1+1 yıllık anlaşmaya vardı.

Pierria Henry kimdir?

Pierria Henry, 20 Ocak 1993 tarihinde South Charleston, West Virginia’da dünyaya geldi.

Kolej basketbolunda 2011-2015 yılları arasında Charlotte forması giyen Henry, ilk profesyonel yılını ise 2015-16’da Gürcistan’ın Vita Tblisi ve Almanya’nın Ulm takımlarında geçirdi. Henry, Ulm ile EuroCup’ta da mücadele etti.

2016-17 sezonunda İsrail’in Hapoel Eliat ekibine geçen Henry, 2017-18 sezonunda ise ülkemizde Tofaş formasını giydi ve Basketbol Süper Ligi’nde Fenerbahçemize karşı final oynayan ekibin önemli bir parçası oldu. Henry, 2017-18 sezonunda EuroCup’ta da önemli bir performans ortaya koydu.

2018-19 sezonunda Rusya’nın yolunu tutan ve UNICS Kazan’a transfer olan Henry, Rus temsilcisiyle üçüncü EuroCup macerasını yaşadı. Başarılı guard, EuroCup’ta 2018-19 sezonunun en iyi ikinci beşine seçildi. Henry, EuroCup’ta maç başına 5.3 asist ortalamasıyla en iyi altıncı, maç başına 1.5 top çalma ortalamasıyla da en iyi yedinci isim olarak dikkat çekmişti. Birleşik Amerikalı guard, takımının en çok parkede kalan, en çok asist yapan, en çok top çalan ismi olmanın yanı sıra, ribaundlarda ikinci, skor üretiminde de dördüncü sıradaydı. Henry’nin EuroCup’taki performansı ona normal sezonun en değerli oyuncusu ödülünü de getirmişti. Henry’nin etkili bir performansa imza attığı sezon Kazan, EuroCup’ta yarı final oynama başarısı gösterdi.

Henry, 2019-20 sezonunda ise EuroLeague organizasyonuna Baskonia formasıyla adım attı. İlk yılında 1.6 top çalma ortalamasıyla EuroLeague’de bu istatistik alanının en değerli ismi olan Henry, ACB’de de takımıyla şampiyonluğa ulaştı. Pierria Henry, ikinci sezonunda ise özellikle EuroLeague’de çok başarılı bir performans ortaya koydu. Deneyimli sporcumuz, maç başına 1.7 top çalma ortalamasıyla EuroLeague’de bu alandaki liderliğini kimseye bırakmadı.

Pierria Henry, EuroLeague’in en özel savunmacılarından biri olarak tanınıyor. Aynı zamanda yüksek enerjisi, pasörlüğü ve çembere gidebilme özelliğiyle de bilinen Henry, Fenerbahçe Beko’nun guard rotasyonunun en önemli parçalarından biri olacak.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #37 : 24 Haziran 2021, 15:43:58 »
Hayırlı olsun. Ben kendisinden çok umutluyum. İnşallah başarılı olur da bizi mahcup etmez. De colo nun performansını da olumlu etkileyeceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #38 : 24 Haziran 2021, 18:56:07 »
Savunma anlamında sorun yaratmayacak olması en büyük artılarından biri. Ayrıca de Colo ciddi anlamda PG oynamaya alıştı sorumluluğu zorlandığı anlar da paylaşabilir. Ben umutluyum gamsız olmaması isyankar bir oyuncu bile olmasi yeterli. Saha içinde mücadele edecek sinmeyecek oyuncular istiyorum.
Ayrıca gördüğüm kadarıyla teknik ekip ribaund alma işini sadece pivotlar yerine tüm takıma dağıtmayı tercih etmiş. Aldığımız/ Konuşulan oyuncuların hemen hepsi bu konuda iyi isimler.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #39 : 24 Haziran 2021, 20:28:02 »
Bana kalırsa bizim açımızdan yılın transferi,bu cümlem burada dursun,ilerde değer kazanır belki

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #40 : 24 Haziran 2021, 23:05:14 »
Sizin yüzünüzden karnım acıktı akşam akşam. Birisi oturtma diyor diğeri karnıyarık diyor.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 23:05:38 Gönderen: Turski Grobar »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #41 : 24 Haziran 2021, 23:17:56 »
Sizin yüzünüzden karnım acıktı akşam akşam. Birisi oturtma diyor diğeri karnıyarık diyor.

#edit sayfanın ilk mesajlarıymış :D
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 23:19:41 Gönderen: Samet_GFB »

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 25 Haziran 2021, 14:29:04 »
akoon purcell de gitsin bi EL takımına, seneye daha pahalıya alırız ya da higgins misali arkasından bakarız.

kinayeden bağımsız sevindim geldiğine. brown'un bok yalamış suratının yerine biraz daha azim ve sorumluluk görücez.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #43 : 25 Haziran 2021, 17:30:25 »
Bence harika iş bu bütçeyle çekilebilecek en iyi guardlardan birini çektik

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #44 : 25 Haziran 2021, 18:57:12 »
akoon purcell de gitsin bi EL takımına, seneye daha pahalıya alırız ya da higgins misali arkasından bakarız.

kinayeden bağımsız sevindim geldiğine. brown'un bok yalamış suratının yerine biraz daha azim ve sorumluluk görücez.

ben blackmoon beklerdim bu sene