Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 131110 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Ynt: Fenerbahçe Beko-Kızılyıldız | Euroleague 1. Hafta
« Yanıtla #30 : 27 Eylül 2021, 10:23:18 »
Şimdi biz savunma takımı mı oluyoruz? Bakalım Kalinaya karşı ne oynayacağız.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #31 : 29 Eylül 2021, 07:15:10 »
3 maçtır yeniyoruz bunları.
10 handikapla favoriyiz.
Hazırlık maçlarında Bayern'i yendiler, Pana'ya fark attılar.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #32 : 29 Eylül 2021, 17:53:04 »
bu benim uydurduğum bir senaryo. şimdi benim anladığım gard olarak oyuncu almayıp ismet ve şehmusu burada denemeyi hatta şehmustan gard üretmeyi düşünüyorlar. sasha demiş ti ki maurizo ile sertaç projelerini anlatmış, vs.. proje 2023 te şampiyonluk, gardlıktan gelen bir koç, şehmusu gard olarak yetiştirsin ve bizi şampiyonluğa taşısın mı? umut fakirin ekmeği, şehmus tan gard olur mu? bilmem ama bu yıl hedefin 8 se sorun yok, final foursa ilave bir gard almadan bu iş çok zor. seneye vesely ve nando bir yaş daha yaşlanmış olacak. euroligte zaten uzun vadeli program yapmak neredeyse imkansız hale geldi.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #33 : 29 Eylül 2021, 18:22:02 »
bu benim uydurduğum bir senaryo. şimdi benim anladığım gard olarak oyuncu almayıp ismet ve şehmusu burada denemeyi hatta şehmustan gard üretmeyi düşünüyorlar. sasha demiş ti ki maurizo ile sertaç projelerini anlatmış, vs.. proje 2023 te şampiyonluk, gardlıktan gelen bir koç, şehmusu gard olarak yetiştirsin ve bizi şampiyonluğa taşısın mı? umut fakirin ekmeği, şehmus tan gard olur mu? bilmem ama bu yıl hedefin 8 se sorun yok, final foursa ilave bir gard almadan bu iş çok zor. seneye vesely ve nando bir yaş daha yaşlanmış olacak. euroligte zaten uzun vadeli program yapmak neredeyse imkansız hale geldi.
şaka amaçlı paylaşıyorum abi, bu planlamayla seneye şampiyonluk zor Sertaç K. kafasına göre hedef koyuyor
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2021, 18:23:03 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #34 : 30 Eylül 2021, 10:10:38 »
Maçın hakemleri;
Fernando Rocha, Elias Koromilas, Joseph Bissang.

Her üç hakem de geçen yıl 3 er maçımızı yönetti.

Fernando Rocha |2L-1W| Deplasmanda Reale, içerde Milana kaybettiğimiz maçları ve içerde Lorenzo'nun son saniye basketiyle kazandığımız Kızılyıldız maçını yönetti.
Elias Koromilas |3L-0W| Evimizde ve deplasmandaki kaybettiğimiz her iki Valencia maçlarında ve evimizde Vesely yi ve maçı kaybettiğimiz Barça maçındaki üçlüden biriydi.
Joseph Bissang |1L-2W| Deplasmanda yenildiğimiz Real maçını Fernando Rocha ile birlikte, Deplasmanda Zenit'i yendiğimiz maçı ve deplasmanda Milan'ı yendiğimiz maçı yönetti.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2021, 11:25:08 Gönderen: friend-chip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #35 : 30 Eylül 2021, 11:25:58 »

Yöneticilerin işin içine çok girmesinin herzaman dezavantaj i budur... Tahminen menajeri ile öyle anlaşarak geldi... Malûm NBA kampında da oyun kurucu da oynattilar Şeyhmus u .... O da bu fizikle NBA yolunun oyun kurucuya evrilmesinden geçeceğini düşünüyor....

Bu nün bir kaç bakış açısı var;
1-Elde zaten oyun kurucu olarak gelmiş İsmet 'in sürelerini alması gerekecek... Bu torpil li süre verme işi İsmet i etkileyebilir...
2- Milli takımın da durumuna bakınca, Türk basketbolu acısından iyi olabilir ...
3- Sonuçta bu bir süreç, kotu maçları olacak... Bu takım ne kadar kaldırabilir bu süreci??
4- Ne kadar başarılı olabilir?

Sanki gereksiz işlere uğraşıyoruz gibi geliyor...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #36 : 30 Eylül 2021, 17:50:18 »
Turkish Airlines Euroleague‘in ilk haftasında yarın Sırbistan‘ın Kızılyıldız takımını konuk edecek Fenerbahçe Beko‘da koç Aleksandar Djordjevic ve Nando De Colo açıklamalarda bulundu.

1 Ekim Cuma günü 20.45’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak mücadele beIN Sports 3 tarafından canlı yayınlanacak.

Fenerbahçe Beko’da Marko Guduric, takımla idmanlara başladı. Dizinde ağrı bulunan sporcumuz Danilo Barthel’in durumuna maç gününde karar verilecek.

Avrupa’nın en önemli basketbol ekollerinden biriyle karşılaşacaklarını ancak sezon boyunca göstermek isteyecekleri bir karakterle parkede olacaklarının altını çizen Aleksandar Djordjevic, ”Sezonun ilk Euroleague karşılaşması öncesinde karışık duygular ve beklentiler içerisindeyiz. Yeni bir sezon ve taraftarlarımız da tekrar bizimle olacak. Rakibimiz çok sert bir takım. Avrupa’nın en önemli basketbol ekollerinden birinin temsilcisi. Fiziksel olarak güçlüler ve nasıl oynamaları gerektiğini biliyorlar. Birçok milli takım oyuncusuna sahipler. Bizim için henüz ideal bir dönemde değiliz. İdmanlarda devamlılık sağlayamayan bazı oyuncularımız var. Genel olarak düzenlerimizi oturtabilmek için bu durumun bize pek de yardımcı olmadığını söyleyebilirim. Ancak takımımın bu karşılaşmaya en iyi mücadelesini sergileyecek şekilde çıkacağından eminim. Sezon boyunca göstermek isteyeceğimiz karakterle parkede olacağız. Öncelikle savunmada bunu ortaya koyacak ve bunun bizim oyunumuzun imzası olarak anılmasını sağlayacağız. İyi bir mücadele olacak ve kazanarak başlamak isteyeceğiz. Taraftarlarımızla buluşacağımız için de heyecanlıyız. Biz Fenerbahçe taraftarının kim olduğunu ve takımımıza neler katabileceğini çok iyi biliyoruz.” dedi.

De Colo ise açıklamasında, ”Birlikte mücadele etmeli ve elimizden gelen her şeyi vermeliyiz. Hepimiz ilk Euroleague maçı için, özellikle de taraftarlarımızla buluşacağımız için çok heyecanlıyız. Şu anda önemli olan, hafta boyunca idmanlarda çalıştığımız her şeyi parkeye yansıtabilmek olacak. Koçumuzun bizden istediklerini anlamalı, birlikte mücadele etmeli ve elimizden gelen her şeyi vermeliyiz. Rakibimizin sert bir ekip olduğunu biliyoruz ancak onların enerjisine cevap verebilmeli ve kendi oyunumuzu oynayabilmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #37 : 01 Ekim 2021, 01:45:11 »
Takımımıza sonsuz başarılar.Koç eleştirileri bir yana salondan hep gülerek ayrılır gidenler umarım. Daha dolu dolgun kadro var gibi.Şu Poireri alsaydık diyeceğim ama Fransız sporcularla uyuşmuyor De colo tarihe geçti yinede aldığı paraları haketti.Giderken en azından lig şampiyonluğunu kazanır bizle diyelim.
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2021, 01:47:31 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #38 : 01 Ekim 2021, 09:31:29 »
Bu maç için 800 bilet satılmış.Çok az.

Ülkenin durumu belli kimse gitmez pandemi şu bu indir bari dolsun.

Ben bile evden bakacağım.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #39 : 01 Ekim 2021, 13:25:09 »
oncelikle Thomas kardesimizin foruma donmesine cok sevindin

biz kotu oynariz ama kizilyizdiz bizdende kotu oynar ve bu yuzden yeneriz - 80-76 gibi skorla
ama gelecek haftalarda bizi 20-25 e yatirmaya baslarlar
En azindan oyunu ve farki bilmisim
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2021, 06:12:59 Gönderen: Ugur_aus »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #40 : 01 Ekim 2021, 13:50:12 »
+10 ile kazanacağımızı ve Marial Shayok kardeşimizin ön plana çıkacağını düşünüyorum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #41 : 01 Ekim 2021, 15:50:21 »
Kolay kolay 20-25 yemeyiz geçen seneye göre savunma gayretini iyi gördüm.Biraz daha geniş İsmet Sehmus gibi karekterli yerliler var Ahmette veriyor yinede.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #42 : 01 Ekim 2021, 15:59:45 »
Dönemsel küçülmeler olur umarım seneye yada sonrası az genişler bütçe yinede fena kadro kurulmadı.Uçarız kaçarız demiyorum.

Real bu organizasyonda fark atabilir ben iyi buldum intibah önemlidir.Efes yine favori kafa kafaya geçebilir bu sene maçlar azcık kapadık makası.

Cska yine ters geliyor oyun tarzları.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #43 : 01 Ekim 2021, 20:27:41 »
kokoskov kalsaydı ben bu sene final four yapacağımızı düşünüyordum.umarım sasha kadroya uyum sağlar.olumlu düşünenlerden biri değilim ama nando ve vesely var bizde sonuçta.inşallah sonu final four olur.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #44 : 01 Ekim 2021, 20:30:28 »
Basketbol takımı bütçe düşme olsada kredisi var yeter ki az durulmada kapansın diyenler var cinnet geçiresim geliyor.