Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı  (Okunma sayısı 10159 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı
« Yanıtla #60 : 22 Nisan 2022, 18:33:55 »
Bu maçla ilgili sonuç Tff den açıklanmış.
'Amedspor’a 1 maç seyircisiz oynama cezası verirken, futbolculardan Sultan Demir, Hividar Ödügit ve Ebru Dolu’ya 5 resmi müsabakadan men cezası verildi. Antrenör Kenan Bayram’a ise 1 maç soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı kararı çıktı.

Fenerbahçe’de ise futbolculardan Beyzanur Arslan, Rabia Gökçe ve Sevinç Çorlu’ya 1 resmi müsabakadan men cezası verilirken, antrenör Mehmet Onur Başar’a ise 15 gün hak mahrumiyeti kararı verildi.''
Sen Fenerbahçe'lisin taraflı bakarsın diyen olsada ben tarafsız olarak yaptığım yorum.Hiç yoktan iyidir.Bu fedarasyon herzaman yaptığı gibi bunuda görmemezlikten gelebilirdi.Artı Hakemlerinde çok büyük kusurları vardı.Resme  Amed'li oyuncuların yatmasına izin verdi ki bunun sonucunda maçın sonlarına doğru Sultan Demir'in sakatlık numarasına 10 dakikadan fazla göz yumdu sahadan çıkarken gülen Sultan Demir kendi cinslerine saldırırken sakatlığı nerdeydi?vE bu saldırılar dakikalarca sürdü.ve kesinlikle çok vahşi saldırılardı.Ve görüldüki o statda can güvenliği yok çünkü Yedek Kulübesi bukadar iç içe ve korumasız olmaması gerekiyor ve seyirciyden uzak olması gerekiyordu.Güvenlik Güçleri yedek kulübelerin arasında olması gerekiyordu.  Bu maçın hakkı 3-0 onaylanmalı sonra herkese ders olsun diye takımı elemeleri gerekirdi.Bu gün bize yarın başka takıma.İkincisi can güvenliğini sağlıyamıyanlarda bundan nasiplenmeliydi.
Ayrıca Bizim takımdan ceza alanlara gelince taç atışı yapılıyor önce engellemeye çalıştılar yetmedi saçından boynundan tutup saldırdılar sonrada Amedli kızlar kalabalık bir şekilde ayırmak yerine saldırdılar.sonuçta bizim kızlar hem koruma duygusuyla hemde kendilerini korurken neyapmaları lazımdı yere yatıp gelin bizi sakat bırakınmı demeleri lazımdı ben bunu anlamadım ama 1 maç oynamama cezalarınada şükür diyorum.Amed'li yöneticiler kendilerini haklı görüp özür bile dilemediler.Karşılığındada TFF bir ceza bile vermedi.Yazıklar olsun.
Saçı çekilip yerde sürüklenen oyuncu karşı takımdan hocam. Bizim kızların da hatası var. Bu karşılıklı provakasyona açık ve hassas bir konu. Fazla üzerinde durmamakta fayda var. Federasyon bir ceza biçmiş kendince işte. Yanlış ya da doğru… Bin tane yanlı/yanlış karar söyleyebilirim federasyonların aldığı. Olsa olsa bu da onlardan sadece biri, fazlası değil…

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #61 : 24 Nisan 2022, 16:18:49 »
Saçı çekilip yerde sürüklenen oyuncu karşı takımdan hocam. Bizim kızların da hatası var. Bu karşılıklı provakasyona açık ve hassas bir konu. Fazla üzerinde durmamakta fayda var. Federasyon bir ceza biçmiş kendince işte. Yanlış ya da doğru… Bin tane yanlı/yanlış karar söyleyebilirim federasyonların aldığı. Olsa olsa bu da onlardan sadece biri, fazlası değil…
Senin dediklerine katılmakla birlikte katılmadığım ''Saçı çekilip yerde sürüklenen oyuncu karşı takımdan hocam.'' Ben şiddetin ve kavganın hiç birini savunmam.Gerçekten Branşlarımızdan hangi oyuncumuz hatası olsa ilk ben eleştiririm.Bu maçı özelliklede son olayları bizlere verdikleri kadarıyla 10 kez izlemişimdir.Sporda hırs olmazsa kazanamazsın.Maç bitmek üzere ama rakibin yerden kalkmıyor.Yinede o Sultan Demirin dakikalarca yattığı son dakikalarda bir oyuncuda kalkıp üstüne yürümedi.sandelye sedyeyle dışarı çıkarken gülüyordu.Ama o Sultan ve yerlerden kalkmayan AMED li oyuncular  golü yedikten sonra ve  polisler geldikten sonra bile saldırmaya devam etti.Saç çekme olayına gelirsek,Maç bitmek üzereyken bir oyuncu tac  atan oyuncumuza okadar kötü saldırdı ki.o hareket için futbolculuk hayatına son verilebilinirdi.Sonra saldırıya uğrayan oyuncumuzdan biri kızın saçını bir tuttu okadar darbeye karşın bırakmadı sürükledi.yerlerde yatırdılar tekme yumruk havada uçuşuyor ve kendi oyuncularımız bile ayıramadı.Ne oldu ? Ne yapsaydı pardon saçını çektim gelin beni dövünmü diyecekti.Bir çok oyuncumuzdaki darp izlerini ben bile Twitterde paylaştım.Bu konuda beni kimse ikna edemez.Çünkü can güvenliği olmayan canı yanan biri karşılık verdi diye AMED lilerle aynı kefeye sokamam.Onun haricinde dediğin herşeye katılabilirim.Bizimkiler yapsaydı nasıl ligden çekeriz planlarına girilecekti.
Bu gün Altay 11 gol yemiş ama maç bitiminde İki takım oyuncuları birbirlerine sarılıyorlardı.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #62 : 24 Nisan 2022, 20:31:05 »
ALTAY 0-11 FENERBAHÇE Bumaçta 11., 23., 31., 53. dakikalarda gol atan Kennya Cordner 31 golle önce en yakın takipçisi 17 golle KDZ EREĞLİ den Aynı golle SHAMEEKA NIKODA FISHLEY takip ediyor. B grubundaki en yakın rakibi 26 golle MARIEM HOUIJ -ALG SPOR bu haftada 5-1 GS yi yendiler.

BİTEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ   3-2   BEŞİKTAŞ JK VODAFONE KADIN FUTBOL TAKIMI
BEŞİKTAŞ JK VODAFONE KADIN FUTBOL TAKIMI   3-5   ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
sonuçlarına göre Fenerbahçe liderliğe oturdu.Ankaradaki Ankara B.B.Fomget maçında biz  berabere kalınca çok kızmıştım ama BJK yi deplasmanda 5-3 yenmeleri beni çok memnun etti.

1.FENERBAHÇE A.Ş.                                                           49
2.BEŞİKTAŞ JK VODAFONE KADIN FUTBOL TAKIMI           45 1 maç eksik görünüyor
3.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K           41
4.BİTEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ   41 1 maç eksik görünüyor
5.FATİH VATAN SPOR                                                           41
6.KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR                                           37

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #63 : 24 Mayıs 2022, 00:34:29 »
Fenerbahçe Hakkarigücünü 1-1 ve 3-0 la geçti.Karagümrükle eşleşmiş oldu.
Böylece ALG-Beşiktaş eşleşti. Zor karşılaşmalar olacak.Bakalım ilk senemizde neler yapabileceğiz.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #64 : 26 Mayıs 2022, 14:57:51 »
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi play-off yarı final ilk maçı  Wulfz Fatih Karagümrük - Fenerbahçe 28 Mayıs Cumartesi saat 17:00 de Vefa Stadında

sanıyorum ki orda maç izledim ama yinede oraya nasıl gidilir bilen varsa paylaşabilirmi? Mesela şu otobüs veya şu Metro durağı gibi.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #65 : 27 Mayıs 2022, 12:04:02 »
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi play-off yarı final ilk maçı  Wulfz Fatih Karagümrük - Fenerbahçe 28 Mayıs Cumartesi saat 17:00 de Vefa Stadında

sanıyorum ki orda maç izledim ama yinede oraya nasıl gidilir bilen varsa paylaşabilirmi? Mesela şu otobüs veya şu Metro durağı gibi.
Metro… Topkapı-Ulubatlı istasyonu stadyuma yakın. Yürüme mesafesi hatta… İstasyondan stada kadar da minibüs/otobüs vardır.

Yalnız Ctesi çok sıcak bir gün olacak İstanbul için. Toplu taşıma vb zor olur… Evin konforunu tercih edin bence.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #66 : 28 Mayıs 2022, 19:08:20 »
Valla bu Karagümrük her pozisyonda basan bir takım. Bizim grup daha kolaymış sanırım. Hakkari’yi de net geçemememizden belliydi aslında. Karagümrük’ü geçsek bile Antep takımına veririz şampiyonluğu sanırım.

İlk maçı 1-0 kaybettik.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #67 : 28 Mayıs 2022, 19:39:27 »
Valla bu Karagümrük her pozisyonda basan bir takım. Bizim grup daha kolaymış sanırım. Hakkari’yi de net geçemememizden belliydi aslında. Karagümrük’ü geçsek bile Antep takımına veririz şampiyonluğu sanırım.

İlk maçı 1-0 kaybettik.

Tam kadro da değildik, o da etkiledi biraz, ama bence de zor şampiyonluk, ALG dışında bence Beşiktaş da bizden biraz daha iyi.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #68 : 28 Mayıs 2022, 20:30:06 »
7.26 - 1.34 ile favoriydik aslında.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #69 : 30 Mayıs 2022, 14:45:46 »

Metro… Topkapı-Ulubatlı istasyonu stadyuma yakın. Yürüme mesafesi hatta… İstasyondan stada kadar da minibüs/otobüs vardır.

Yalnız Ctesi çok sıcak bir gün olacak İstanbul için. Toplu taşıma vb zor olur… Evin konforunu tercih edin bence.
Çok Teşekkür ederim.Evet benim için zor olabilirdi.Arabayla gitsem park sorunu olabilirdi.Ama Metro Ulubatlı durağı tam bana göreymiş.Okadar kolay olduğunu bilmiyordum.Malesef Yazlığa gitmek zorunda olduğumuz için gidemedim.İyiki de gitmemişim Şu yenilgilerden bıktım :(

Tam kadro da değildik, o da etkiledi biraz, ama bence de zor şampiyonluk, ALG dışında bence Beşiktaş da bizden biraz daha iyi.

Maçı seyredemedim Tam kadro değildik derken?Enver'de yazmış ''Bizim grup daha kolaymış sanırım.'' Sonuna kadar katılıyorum.Bizim grubun en iyisi Beşiktaş.Ama karşı grup gerçekten sert ve uzun süreli takımlar.Biz yeni kurulduk,Hoca dahil bir çok eksiğimiz var.Ayağımızda topu tutamıyoruz topu alırsak dan-dun oynanıyor.Paslaşmayı çok çalışmak lazım.5 Pas verdiğimizi görmedim yapıyorlarsada çok nadir.Hakkarigücü 4.sıradaydı ama kızlar boş takım olmadığını gösterdi.Bence zorlandık.Ama şu varki Playofda şanslıyız.Alg ve BJK nin oynaması en büyük şanş Karagümrüğü geçersek Finale kalmış olacağız.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #70 : 30 Mayıs 2022, 20:38:56 »
Beşiktaş sahasında Alg spora 2-0 yenildi. Alg ve Karagümrük varken 2 senedir üst üste nasıl şampiyon olmuş derken spikerin dediğine göre  galiba Alg de yeni kurulmuş.Üşenmeden inceledim 1998 de kurulmuş.Geçen sezon Yarı finalde penaltılarla 2-1 Beşiktaşa yenilenerek elenmiş.Ama bana göre en iyi futbolu bunlar oynuyor. Alg nin tek yenilgisi Karagümrük. Biz ne yapıp edip bu kuvvetli karagümrük takımı eliyebilirsek ilk senemizde iyi iş yapmış oluruz. Alg taş gibi takım olmuş. Özellikle 6 numaramıydı neydi o erkekten farkıyok Adı Derya'ymış.Sivilde görsen Erkekle konuşuyorsun sanırsın. Hemen aklıma İran Kadın Milli Takımıyla ilgili erkek kaleci iddiası geldi.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2022, 01:03:09 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #71 : 02 Haziran 2022, 12:57:08 »
Maçı seyredemedim Tam kadro değildik derken?

İki yabancı oyuncumuz yoktu, Zanetha Coleman ve Jessica.
Ama sakatlıkları vs. hakkında bilgi verilmedi, umarım rövanşta olurlar.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #72 : 02 Haziran 2022, 12:57:32 »
Karagümrük maçının rövanşı 5 Haziran Pazar saat 18.00'da.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #73 : 02 Haziran 2022, 13:05:12 »
Karagümrük maçının rövanşı 5 Haziran Pazar saat 18.00'da.
Bu maçlara giriş ücretsiz mi?

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #74 : 02 Haziran 2022, 13:10:28 »
Bu maçlara giriş ücretsiz mi?

Ben iki kere gittim, ikisi de ücretsizdi. Beşiktaş da, Karagümrük de ücretsizmiş.