Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı  (Okunma sayısı 10161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı
« Yanıtla #75 : 02 Haziran 2022, 14:19:35 »
Ben iki kere gittim, ikisi de ücretsizdi. Beşiktaş da, Karagümrük de ücretsizmiş.

Olurda Finale kalırsak tek maç üzerinden mi olacakmış?Jessica kaç maçtır yok.Son maçlarda mutlaka Jessica,Fatma,Colleman,Cansu,Nina,Shameeka,Kennya olmalı.Onun haricindekileri hoca ayarlar.Gördüğüm kadarıyla,Yaşları ufak olsada,Cansu Defans densede sol kanatta ,Setenay Forvet densede Sağ kanatta daha verimliler.,İleride Shameeka-Kenya ,arkalarında Coleman onların arkasında Fatma olmalı.Nina ve Jesseica Defansta ayrılmamalı.Bu takımın tek eksiği pas trafiği.Önümüzdeki sene bol bol bu eksikliğe çalışmalılar.Bu da top kaptırmayıda engeller.Dan-dun oyun artık olmamalı.Pası 5-6 ve daha üstüne çıkardılarmı ozaman üstüne katarlar.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 14:21:51 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #76 : 02 Haziran 2022, 14:35:03 »
Olurda Finale kalırsak tek maç üzerinden mi olacakmış?Jessica kaç maçtır yok.Son maçlarda mutlaka Jessica,Fatma,Colleman,Cansu,Nina,Shameeka,Kennya olmalı.Onun haricindekileri hoca ayarlar.Gördüğüm kadarıyla,Yaşları ufak olsada,Cansu Defans densede sol kanatta ,Setenay Forvet densede Sağ kanatta daha verimliler.,İleride Shameeka-Kenya ,arkalarında Coleman onların arkasında Fatma olmalı.Nina ve Jesseica Defansta ayrılmamalı.Bu takımın tek eksiği pas trafiği.Önümüzdeki sene bol bol bu eksikliğe çalışmalılar.Bu da top kaptırmayıda engeller.Dan-dun oyun artık olmamalı.Pası 5-6 ve daha üstüne çıkardılarmı ozaman üstüne katarlar.
Deplasmandaki maçta Shameeka ve Kenya çok etkisizdi. Karagümrük her pozisyonda basan bir takım, oynatmadılar bizi orta sahada. Topu ileriye ite kaka götürebildik. Özellikle Errin Yenney’in etkinliğini iyice azalttılar. Fatma keza, çok etkisizdi.

Hücumda çok etkili değiller. Ancak hücum ederken bile öncelikle saha parselizasyonu ve basabilecekleri noktada baskı yaparak oynuyorlar. Zaten gol de tesadüfi oldu bence. 

Yine böyle az pozisyonlu bir maç olur ve bir tane sıkıştırabilirsek finale çıkma pozisyonuna geliriz. Onların gol bulma ihtimali daha düşük. Penaltılara falan giderse iş, hiç şaşırmam.

Ben de hafta sonu gideyim maça diye niyetlendim ama bakacağız…

Final tek maç.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 14:38:25 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #77 : 02 Haziran 2022, 15:21:22 »
Ben iki kere gittim, ikisi de ücretsizdi. Beşiktaş da, Karagümrük de ücretsizmiş.

Gitmeyi düşünüyorum kısmetse

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #78 : 04 Haziran 2022, 20:24:53 »
1.39 - 6.15 oran var, umarım geçeriz turu

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #79 : 05 Haziran 2022, 18:05:57 »
Karagümrük’teki 4 numara acayip güçlü bir kadın.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #80 : 05 Haziran 2022, 18:57:02 »
Yine abuk sabuk bir gol yedik. Buradan dönmez artık. Geçmiş olsun.

8’er 10’ar gol atmaya benzemedi play-off’lar. Kenya 34 gol attı bu sezon ama bence yol verilmeli. Çok güçsüz kaldı. Böyle basan takımlara karşı onunla bir şey yapamayız.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #81 : 05 Haziran 2022, 19:58:52 »
Kadınlara karşı pozitif ayrımıyım.Yeni kurulan takım için basariliyiz.Seneye inşallah.Kadin futbolla ilgili göŕüsler ayrı oynadsın hanımlarda

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #82 : 05 Haziran 2022, 19:59:14 »
Avrupa kupasi olsyi var mi bunda.?

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #83 : 05 Haziran 2022, 20:22:05 »
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi… Türkiye şampiyonu 2-3 ön eleme oynuyor anladığım kadarıyla. Konak Belediye kalmış galiba daha önce lige. Beşiktaş geçen sene lig öncesi play-off gruplarında elenmiş.

Barselona, Lyon, Bayern falan baba takımlarmış.

Kulüpler bazında başka bir organizasyon yok.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #84 : 05 Haziran 2022, 20:32:23 »
Teşekkürler.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #85 : 05 Haziran 2022, 20:52:55 »
Kadınlara karşı pozitif ayrımıyım.Yeni kurulan takım için basariliyiz.Seneye inşallah.Kadin futbolla ilgili göŕüsler ayrı oynadsın hanımlarda

İşimizin olmaması gereken dal.

Gidin oyun kurucu alın diğer kadın branşlarını güçlendirin.

Birde yabancı kızlar var.Ne gerek var madem bir amaç uğruna kurdun yerli kızlarla oynayın.

Başkan değişir değişmez bu dal iptal olmalı.

Sevsinler senin pozitif ayrımcılığını.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #86 : 05 Haziran 2022, 21:00:09 »
Olabilir bizi dinleyen yok.Yani ekonomik krizden dem vurup ilave branşlar kurmak tezatlık Ama varsa destek oluruz.Boksu övdüm misal.Ama zaman zaman küçülmeliyoz voleybol gibi kapanma değil.Fikir değişir E spira hala karşıyım.misal.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2022, 21:00:34 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #87 : 05 Haziran 2022, 21:01:55 »
İnsanlar fikir değıstirebilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #88 : 06 Haziran 2022, 12:36:43 »
Avrupa kupasi olsyi var mi bunda.?
Biz yeni takımız.Çok çalışılması ve eksiklerin giderilmesi şart.Biz sert oynamayı ve paslaşmayı yapamıyoruz üstüne ayağımıza top gelsin istiyoruz.İki grup arasında çok fark var dedim bundada haklı çıktım.Ama biz ilk senemizde o grupta olmadığımıza seviniyorum.Sert ve basan Rakiplere karşı dağılıyoruz.Bu Ligde 3 olabilirsin ama Avrupada ALG spor - Kireçburnu gibi klas farkın olur.Onun içinde bizim katılmamızı istemem.Millet senelerdir oynuyor biz daha yeni kurulmuş takımız bu Branş ve Diğer Branşların kapatılmalı mantığını anlamıyorum.Oyuncular çok üzülmüş ,ağlamış olabilir ama Kulübünde bu kupayı akacağımıza inancı yoktu.Örnek bu maç büyük bir stada alınabilir ve seyirci kapasitesiyle rakibe baskı yapabilirdiniz?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #89 : 06 Haziran 2022, 12:45:54 »
Jordan’ın suyun itme gücüne karşı, kuvvetlenme amaçlı yaptığı bir havuz antrenmanı vardı. Rossi’nin öyle antrenmanlar yapması lazım. Bizim lig için bile zayıf kaldı. Kuvvetlenmezse üst düzey liglerden talip çıkmaz ona. Eğer onu bu şekilde değerlendirme gibi bir niyeti varsa tabii kulübün.

İşte Enver ,Kadın Futbol takımınada bu yapılmalı,ayrıca sadece sahada değil onlarada komplike spor salonları tedarik ederek,Havuz, güç ve kas çalışmaları şart.Kadın futbol takımları yeni doğan bebek gibi herşeye sil baştan uzun süreli eğitimle bir yerlere varabilirsin.