Gönderen Konu: Eda Erdem  (Okunma sayısı 1083 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
Eda Erdem
« : 26 Haziran 2021, 15:29:53 »
'A Milli ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar, FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde en iyi orta oyuncu olarak turnuvada Rüya Takıma seçildi.... Kaptanımız Eda Erdem Dündar yaptığı 46 blok ile turnuvanın en çok blok yapan oyuncusu olurken, turnuvanın rüya takımına seçildi. Eda Erdem Dündar, 2018 VNL’de de en iyi orta oyuncu ödülünün sahibi olmuştu' 25.06.2021

Hepimizin haberi vardir, cogumuz maclari seyretmistir ve gurur duymustur ama gene de konuyu acmakta fayda var. Fenerbahce kulubunun halen aktif en buyuk yildizi Eda'dir herhalde.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Eda Erdem
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2022, 23:06:33 »
Yaz sezonu dinlensin toparlasın kendini artık.

Çevrimiçi agha

• Üye
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2022, 00:05:17 »
Yaş artık kemale erdi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2022, 14:02:16 »
Eda Erdem; iyi oynasın, kötü oynasın, Onun karekterini,hırsını,oyunculuğunu,gençlere örnek teşkil etmesini hep sevdim.Bu sevgimde maçlarda göstereceği performansa göre olmaz.Vakıfbank veya son maçlarda performansı düşük olabilir.Ama kim çok iyiydi?Vargas'da düzelme var,Cristina biraz iyiydi başka yok. Eğer Emekli olursada Fenerbahçe'de aktif görev almasını çok isterim.
Bizim içimizde yetişen ve Jubile yapmış bir çok oyuncumuz varken şuan onlar gözardı edilip adı Voleybolla,Basketbolla ilgisi bile olmadan o branşta görev alabiliyorlar.Ama rakiblerimiz bizim yapamadığımızı yapmaya çalışıyor.Bırak menejerliği o branşın sorumluluğunu ver.Yönetim bir ekipten oluşmalı.Başkan,Başkan yardımcısı,Maliye Ekonomi ve tüm Branşların sorumlusu sonrada her Branşın başına bu işi bilen başkan ve kadro.Bunu hiç bir zaman sağlıyamadık.Basketbolun B sini bilmeyen yönetmeye çalışıyor.Esmeral,Birsen gibi bir çok insan var emekli oldumu Selamın Aleykum Aleykum Selam belki bu bile olmuyordur.
Sonuç Eda Erdem benim için özel bir insandır kolay harcamayalım.