Gönderen Konu: 7Days Eurocup  (Okunma sayısı 8446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
7Days Eurocup
« : 20 Temmuz 2021, 16:31:07 »
Eurocup’ın değişen formatına göre 10’ar takımlı iki grupta ilk 8’e girenler, son 16 turuna yükselecek. Son 16 turundan itibaren tek maçlı eleme usulü uygulanacak ve şampiyon belirlenecek. Öte yandan grup sıralaması daha yüksek takım, eleme turlarında ev sahibi avantajını elde edecek.

Karşılaşmaların 20 Ekim’de başlayıp 6 Nisan 2022’de sona ereceği gruplarda dağılım şöyle:

A Grubu: Türk Telekom (Türkiye), MoraBanc Andorra, Joventut Badalona (İspanya), Lokomotiv Kuban (Rusya), Partizan NIS (Sırbistan), Lietkabelis (Litvanya), Dolomiti Energia Trento (İtalya), Boulogne Metropolitans 92 (Fransa), Hamburg Towers (Almanya), Slask Wroclaw (Polonya)

B Grubu: Frutti Extra Bursaspor (Türkiye), Herbalife Gran Canaria, Valencia (İspanya), Promitheas Patras (Yunanistan), Buducnost VOLI (Karadağ), Virtus Segafredo Bologna, Umana Reyer (İtalya), Cedevita Olimpija (Slovenya), Mincidelice JL Bourg (Fransa), Ratiopharm Ulm (Almanya)

- Eurocup’ta 2021-22 Sezonu Fikstürü Belli Oldu

A Grubu’nda yer alan Türk Telekom, yeni sezonun açılış maçında 19 Ekim Salı günü TSİ 20.00’da evinde Boulogne Metropolitans’la karşılaşacak. B Grubu’nda yer alan Frutti Extra Bursaspor ise 20 Ekim Çarşamba günü İtalya’nın Virtus Bologna takımını konuk edecek.

Zeljko Obradovic yönetimindeki Partizan, 19 Ekim Salı günü deplasmanda Hamburg Towers’la karşı karşıya gelecek.

https://www.euroleague.net/rs/bnrg7kvx8h5iywye/84bd1f8d-134d-42a0-a8ee-cd688d29aaa2/db2/filename/2021-22-ec-rs-calendar-v1.pdf

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: 7Days Eurocup
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2021, 16:40:59 »
geçen sezon s sport plus veriyodu.bu sezon da onlardadır büyük ihtimalle cidden güzel bi sezon olacak.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2021, 20:18:53 »
jaiteh de bolognaya gitmiş..hocam hem udohu hem jaitehi en büyük rakibine kaptırdı maalesef.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2021, 14:45:43 »
Zeljko hocam Dallas Moore'u da aldı. Fakat orayı tek başına Moore ile kapatacağını düşünmüyorum. Tahminime göre Westermann'ı alır ve kısa rotasyonunu tamamlar. Uzun rotasyonunda da bir tane 5 numara transferi olur ve transfer kapanır diye düşünüyorum. LeDay'in arkasına bir adam alınabilir belki de. Bu arada Sırp basını ve kızılyıldız forumları onlarca spekülasyon çıkarıyor ama her transferde patlıyorlar :D Pangos konusu için bir şey diyemeyeceğim çünkü onu İspanyollar ortaya attı.
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 14:46:20 Gönderen: Turski Grobar »

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2021, 17:32:04 »
Alen Smailagic, Partizan'da.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2021, 15:35:23 »
Bologna:
Pg: Teodosic, Ruzzier, Pajola
Sg: Belinelli
Sf: Weems, Abass
Pf: Harvey, Alibegović
C: Udoh, Jaiteh, Tessitori

Partizan:
Pg: Moore, Paige, Trifunovic
Sg: Punter, Avramovic
Sf: Kurucs, Zagorac
Pf: Leday, Dangubic, Stepanovic
C: Smailagic, Mosley

Bologna'da Belinelli 36, Teo ve Udoh 35 yaşında kağıt üstünde Bologna bi tık iyi gözüksede koç farkıyla Partizan açığı kapatıyor.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2021, 15:46:42 »
Valencia'da çok iyi takım Eurocup'ı alması sürpriz olmaz bence

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2021, 16:22:59 »
Partizan Petrusev'i de alırsa şaşırmam bu arada. Bunun dışında 1 tane daha oyun kurucu alınacağını düşünüyorum.

Moore - X - M. Petrovic
Punter - Avramovic - Trifunovic
Kurucs - Zagorac - Dangubic - N. Radovanovic
Leday - Smailagic
Petrusev - Mosley - D. Miletic

Stepanovic'in Mega'ya kiralık olarak verileceğini duydum. Ayrıca Başkan Mijailovic önümüzdeki günlerde bazı yerli oyuncuların kadroya katılacağından bahsetmişti. Buradan da Petrusev meselesinin ciddi olduğunu anladım açıkçası. O yüzden de kadroya yazdım. 1 numaraya gelecek kişinin de bence skorerlikten ziyade takımı oynatan tarzda birisi olması gerektiğini düşünüyorum. Paige ve Mosley hale Partizan'ın oyuncusu olsa da yerlerinin garanti olduğunu düşünmüyorum. Özellikle Paige gidici olabilir. Birkaç hafta önce Buducnost iddiaları vardı. Mosley için de Baskonia'nın ilgisi olduğunu söylüyorlardı ama pek ciddi boyuta gelmemişti o konu.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2021, 17:20:05 »
Virtus Bologna, Chris Chiozza ile 2 yıllık sözleşme üzerinde anlaşmaya varmış. (Luca D'Alessandro'nun haberi)

Düzenleme: "Adamım... Bir şey açıkladığımda hepiniz bileceksiniz. Benden gelmeyen hiçbir şey doğru değil." - Chris Chiozza'nın kendisi
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2021, 18:47:48 Gönderen: Turski Grobar »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2021, 18:37:07 »
Virtus Bologna, Chris Chiozza ile 2 yıllık sözleşme üzerinde anlaşmaya varmış. (Luca D'Alessandro'nun haberi)
Çok iyi hamle şut sokar topa baskı yapar sadece fiziği sıkıntılı

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2021, 19:44:45 »

Düzenleme: "Adamım... Bir şey açıkladığımda hepiniz bileceksiniz. Benden gelmeyen hiçbir şey doğru değil." - Chris Chiozza'nın kendisi

Chiozza Golden State'e gitti ve şimdide İtalyan Nico Mannion'u aldıkları söyleniyor. Ben çok istiyordum bize.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2021, 01:23:40 »
pangos partizan haberleri dolaşıyor

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2021, 11:20:10 »
pangos partizan haberleri dolaşıyor
yalan haber

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #13 : 18 Ağustos 2021, 20:42:24 »
Yam Madar, Partizan'da.

Dallas Moore, Yam Madar, Marcus Paige, Mihailo Petrovic

Kevin Punter, Aleksa Avramovic, Uros Trifunovic, Djordjije Jovanovic

Rodions Kurucs, Rade Zagorac, Nemanja Dangubic, Nikola Radovanovic

Zach Leday, Alen Smailagic, Aleksa Stepanovic

X, William Mosley, Dusan Miletic

Partizan'ın mevcut kadrosu bu şekilde. 5 numara için de Isaiah Hartenstein haberleri görüyorum ama ne olur bilmiyorum. Hocanın sezona 12 Sırp oyuncuyla başlama isteği varmış ama nitekim bu gerçekleşmedi.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2021, 23:15:28 »
5 numaraya balsa koprivica geliyor. Sırp oyuncu kolej liginden. detroit 57. sıradan draft etti bu sene.