Gönderen Konu: Aleksandar Djordjevic  (Okunma sayısı 29694 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Aleksandar Djordjevic
« Yanıtla #30 : 18 Eylül 2021, 17:01:21 »
Çok kötü koç gördüm ama bunun kadar kifayetsiz olanını ilk defa görüyorum.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #31 : 18 Eylül 2021, 17:03:27 »
İşin daha kötüsü bu adamın böyle olduğu cümle alem tarafından biliniyorken gidip getirdiler bu adamı. Vizyon diye profesyonellik diye gelip her şeyi bu kadar berbat edebilmek çok büyük başarı.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #32 : 18 Eylül 2021, 17:07:29 »
İşin daha kötüsü bu adamın böyle olduğu cümle alem tarafından biliniyorken gidip getirdiler bu adamı. Vizyon diye profesyonellik diye gelip her şeyi bu kadar berbat edebilmek çok büyük başarı.

Daha da kötüsü benim gibi özellikle koçlar konusunda olabildiğince pozitif bakan, sıva yapan, iyi yönlerini görmeye çalışan bir adamı bile çileden çıkardı, üstelik hazırlık maçlarında. Adamın dünya umrunda değil, takımı iki maçtır 20'ye yatıyor, kenarda kütük gibi bakıyor. Ekrem bile isyan etti, teknik yedi ve oyundan atılıp takımını ateşledi.

Fenerbahçe bu adamın elinde kepaze olur.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #33 : 18 Eylül 2021, 17:11:38 »
Daha da kötüsü benim gibi özellikle koçlar konusunda olabildiğince pozitif bakan, sıva yapan, iyi yönlerini görmeye çalışan bir adamı bile çileden çıkardı, üstelik hazırlık maçlarında. Adamın dünya umrunda değil, takımı iki maçtır 20'ye yatıyor, kenarda kütük gibi bakıyor. Ekrem bile isyan etti, teknik yedi ve oyundan atılıp takımını ateşledi.

Fenerbahçe bu adamın elinde kepaze olur.
Abi görebileceğimiz iyi bir yön yok ki 😅 bir de bu adam sürekli oyuncularıyla ettiği kavgalarla meşhur bu şekilde tepkisiz halde nasıl kavga ediyor o da kafamı karıştırdı. Ya da şu an sarımsağı gelin etmişler 40 gün kokusu çıkmamış evresinde miyiz?

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #34 : 18 Eylül 2021, 21:30:46 »
Alexander’The Loser’ Djordjevic.
En büyük özelliği her çalıştırdığı takımda kaybetmek.Sertaç ve Ali’de tam kendilerine uyan kişiyi seçmişler.tebrik etmek gerek bu ikiliyi.
Basketbolu bitirmek istediler ve başardılar.Bu adamdan kurtulmadığımız sürece takım içinde ciddi kavgalar çıkacaktır.
Oyuncular hiç memnun gözükmüyorlar çünkü.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #35 : 18 Eylül 2021, 21:57:45 »
Arkadaşlar adam asmaca için çok erken çok bence.Geçen hafta turnuva kazandık iyi şimdi kötü bunlar hazırlık maçları.

A resmidede kötü giderse savaş baltaları çıksın.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #36 : 18 Eylül 2021, 22:08:25 »
Arkadaşlar adam asmaca için çok erken çok bence.Geçen hafta turnuva kazandık iyi şimdi kötü bunlar hazırlık maçları.

;D ;D ;D

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #37 : 18 Eylül 2021, 23:43:51 »

A resmidede kötü giderse savaş baltaları çıksın.

Tom abi, sen ki takım iyiyken bile ağır eleştiren birisisin. Şu an bu takımın canına okuman gerekirdi ama hayırdır? Neredeyse Djordjevic güzellemesi yapacaksın ;D

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #38 : 19 Eylül 2021, 00:18:26 »
Takımda kalmak istiyorsa oyun kuruculuğa geri dönsün aksi takdirde kaos havası erken oluşacak gibi görünüyor.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #39 : 19 Eylül 2021, 13:42:12 »
Baltaları çıkarmak için çok erken değil mi?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #40 : 19 Eylül 2021, 14:28:33 »
Bence tam zamani... son yillardaki en iyi kadrolardan birini kurmusken ozellikle... Tahminen bu sezon hayal kirikligi olursa, ya da futbol basarili olursa... gelecek senelerde daha da kotu butceler ve daha kotu gunler bizi bekliyor...

Takima iyi bir hoca bulup takima alismasini beklemek vs 1-2 ay surer.... Sonrasinda en azindan Final 4 a kalmali bu takim...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #41 : 19 Eylül 2021, 15:08:59 »

Aynen.Igor denen kişi sattı bizi.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #42 : 19 Eylül 2021, 16:46:17 »
Bence tam zamani... son yillardaki en iyi kadrolardan birini kurmusken ozellikle... Tahminen bu sezon hayal kirikligi olursa, ya da futbol basarili olursa... gelecek senelerde daha da kotu butceler ve daha kotu gunler bizi bekliyor...

Takima iyi bir hoca bulup takima alismasini beklemek vs 1-2 ay surer.... Sonrasinda en azindan Final 4 a kalmali bu takim...

Alternatifiniz var mı? Var ise şu saat itibariyle oluru var mı? Ki oluru olsa dahi o da kendisi kurmadığı bir kadro ile çalışmayacak mı? O tökezlediği zaman da hemen baltalar mı bileylenecek. Böyle nereye kadar?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #43 : 19 Eylül 2021, 19:04:56 »
Alternatifiniz var mı? Var ise şu saat itibariyle oluru var mı? Ki oluru olsa dahi o da kendisi kurmadığı bir kadro ile çalışmayacak mı? O tökezlediği zaman da hemen baltalar mı bileylenecek. Böyle nereye kadar?

Ben Erdem hoca dan yanaydim ama olmadi.... Haklisin bosta bilinen bir hoca yok, Djorjevic tense Genc bir isme bile sans vermek daha dogru sanki.

Ama yanlis anlasilmasin sunu soylemeliyim; bu takim i Djorjevic kurmadi. Hicbirsey diyemem, suclu degil Djorjevic. Belki kendi kurdugu takim ile basarili olabilir. Ama sorun bence takim ve hocanin uyumlu olmamasi. Takim hizli oynamak ustune kurulmus durumdayken basina set hucumu ve yavas oyun isteyen Djorjevic uymuyor. Umarim yanilirim... Ama ... gozuken koy de tarif istemiyor.....

Karar almak lazim. Ya hoca gitmeli, ya da 2-3 oyuncu gitmeli ve kurguya uygun oyuncular gelmeli. (3. olasilikta hocanin bakis acisini degistirmesi ama sanki bu en az olasiligi olan ihtimal)

! ! ! Bu arada tekrarliyorum; ictenlikle yanilmayi umuyorum. Ama gec verilen karar zarar verir. Cok beklersek mental olarak sikintilarda olusabilir
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #44 : 19 Eylül 2021, 22:12:21 »
Ben Erdem hoca dan yanaydim ama olmadi.... Haklisin bosta bilinen bir hoca yok, Djorjevic tense Genc bir isme bile sans vermek daha dogru sanki.

Ama yanlis anlasilmasin sunu soylemeliyim; bu takim i Djorjevic kurmadi. Hicbirsey diyemem, suclu degil Djorjevic. Belki kendi kurdugu takim ile basarili olabilir. Ama sorun bence takim ve hocanin uyumlu olmamasi. Takim hizli oynamak ustune kurulmus durumdayken basina set hucumu ve yavas oyun isteyen Djorjevic uymuyor. Umarim yanilirim... Ama ... gozuken koy de tarif istemiyor.....

Karar almak lazim. Ya hoca gitmeli, ya da 2-3 oyuncu gitmeli ve kurguya uygun oyuncular gelmeli. (3. olasilikta hocanin bakis acisini degistirmesi ama sanki bu en az olasiligi olan ihtimal)

! ! ! Bu arada tekrarliyorum; ictenlikle yanilmayi umuyorum. Ama gec verilen karar zarar verir. Cok beklersek mental olarak sikintilarda olusabilir

İçtenlik mevzusunda bir şüphe yok ağbi. Büyük çoğunluk çektiği ızdıraptan yazıyor. Izdıraptaşız hepimiz. Eleştirilecek çok şey var ve iki yıl öncesine kadar gider bu. Mevcut vaziyet dahilinde beklentiyi yüksek tutmadan destek vermekten başka bir çaremizin olduğunu düşünmüyorum.