Gönderen Konu: Aleksandar Djordjevic  (Okunma sayısı 29914 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Aleksandar Djordjevic
« Yanıtla #45 : 19 Eylül 2021, 22:24:33 »
İçtenlik mevzusunda bir şüphe yok ağbi. Büyük çoğunluk çektiği ızdıraptan yazıyor. Izdıraptaşız hepimiz. Eleştirilecek çok şey var ve iki yıl öncesine kadar gider bu. Mevcut vaziyet dahilinde beklentiyi yüksek tutmadan destek vermekten başka bir çaremizin olduğunu düşünmüyorum.

Tamamen katiliyorum
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #46 : 19 Eylül 2021, 22:46:24 »
Alternatifiniz var mı? Var ise şu saat itibariyle oluru var mı? Ki oluru olsa dahi o da kendisi kurmadığı bir kadro ile çalışmayacak mı? O tökezlediği zaman da hemen baltalar mı bileylenecek. Böyle nereye kadar?

Panagiotis Giannakis. Takımın başına geçsin diye gerekirse 1 hafta yatarım kapısında. Başka da eli ayağı düzgün hoca yok boşta zâten.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #47 : 19 Eylül 2021, 23:18:09 »
Kendi adıma ızdırap çektiğim, bu nedenle de eleştirdiğim yok. Eleştirirken zaten ortaya olabildiğince bir şeyler koymaya çalışıyorum. Bu argümanlara verilecek cevap varsa dinlerim, yoksa iki kelimelik etiket cümlelerle tartışma olmaz.

Djordjevic baya baya kötü koç. Şu adamı savunmak için de 'kadroyu o kurmadı' demenin hiçbir dayanağı yok. Gelmeseydi o zaman, silah mı dayadılar kafasına? Böyle mantık olmaz, bu mantıkla sonradan aldığı kadroyla hiçbir koçun başarılı olmaması gerekiyor. Ama çatır çatır başarılı olan tonla adam var.

Çok uzağa gitmeyelim, ligimizden örnek verelim o zaman. Dusan Alimpijevic, geçen sene ne hücumda ne savunmada hiçbir şey yapamayan Bursaspor'u aldı, belli bir seviyeye getirdi ve sezonu da iyi yerde tamamladı. Hatta bariz bir şekilde Galatasaray maçında doğranmasaydılar belki de playoff yapacaklardı. Alimpijevic, elindeki çerçöple belli bir düzen oturtuyor da, Djordjevic niye yapamıyor? Kaldı ki, her kötü sonuçta 'Igor sattı gitti' diye de boş beleş Djordjevic güzellemesi yapmanın da anlamı yok. En nihayetinde Igor dün gitmedi, kötü bir süreç oldu ama Djordjevic de haftalardır bu takımla çalışıyor. Bu takımın ne oynayıp ne oynayamayacağını bilmiyor mu?

Senin kafandaki taş devri basketboluna kadron uymuyorsa, o zaman kadrona uygun bir basketbol oynatırsın olur biter.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #48 : 20 Eylül 2021, 10:59:57 »
Hiç mi ümit yok  :(

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #49 : 20 Eylül 2021, 11:13:10 »
Basket takımı koç eleştirilerine rağmen süper olmasada güzel isimlerden kurulu.Ben oyuncuların karekterlerine güveniyorum.Futboldan daha başarılı sonuçlar alacaklardır.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2021, 11:13:46 Gönderen: Tom Hanks »

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : 20 Eylül 2021, 12:03:41 »
Bu argümanlara verilecek cevap varsa dinlerim

spahija masadaydı, spahija! tabi ki gönül trinchieri, sfairopoulos felan isterdi ama spahija ile karşılaştırıldığında djordjevic'in gözüme phill jackson gelmesini engelleyemiyorum.

en çok eleştirildiği kısım olan kenar tepkisizliğini de bir süreç olarak görüyorum. şu zamanlar, verdiği taktiği saha kenarında bağıra çağıra talep etme değil de hangi oyuncunun ne verebildiğini gözlemleme zamanıdır belki de. geç kalınmış mıdır, evet. ama bu geç kalışın tek sorumlusu da o değil. yoksa önceki kariyerine baktığımda tepkisiz bir koç olduğunu şahsen söyleyemem.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #51 : 20 Eylül 2021, 12:40:10 »
spahija masadaydı, spahija! tabi ki gönül trinchieri, sfairopoulos felan isterdi ama spahija ile karşılaştırıldığında djordjevic'in gözüme phill jackson gelmesini engelleyemiyorum.

Öncelikle Neven Spahija masada falan değildi, twitter bir masa ise bilemem. Diyelim masada olsun, cebinden 2 adet Djordjevic çıkartıp, oturduğu masaya koyardı. Şahsen Spahija'yı beğenmem ama Djordjevic o derece berbat bir koç. Beğenmediğimiz 'masadaydı masada' dediğiniz Spahija, iyi kötü bu takımla şampiyon oldu, nispeten o dönemin şartlarında da Euroleague'de iyi basketbol oynattı. Sonrası klasik ikinci yıl sendromuydu.

Nando De Colo, Jan Vesely, Devin Booker, Danilo Barthel, Dyshawn Pierre, Pierria Henry, Marko Guduric, Ahmet Düverioğlu ve Melih Mahmutoğlu gibi Avrupa'da uzun yıllardır boy göstermiş isimlerin, ki içlerindeki 2 oyuncuyu da eski takımından biliyor, ne verebildiğini hala çözememişse bu işi yapmasın zaten. Uzaydan mı geldi bu adam?

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek 'başarı' olacaksa, üzgünüm ama Djordjevic 'sıtma' bile olmaz, sadece 'ölüm' olur.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2021, 12:50:19 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #52 : 20 Eylül 2021, 16:13:19 »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Arif
« Yanıtla #53 : 20 Eylül 2021, 16:15:48 »
Djordjevic hala ön yargılı değilim hiç ışık vermese bile, ocak ayına kadar bekleyip göreceğiz desteğimizi vereceğiz umlarım da şapkadan tavşan çıkarır, en azından şapkayı yok etmez hiç umut vermese de yapacak bir şey yok artık, belki sertaç k'nın gitmesine faydası dokunur.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #54 : 20 Eylül 2021, 16:28:25 »
Benim için en büyük ölçü takıma bir guard isteyecek mi? bunlar bana yeter mi? diyecek. bunlar yeter derse zaten balık baştan kokmuş, hiç gerek yok, derim. ancak iyi bir guard isteyip alırsa bir ümit olur.
şimdi ki havası takımı tanımaya çalışıyor, gibi ama bakalım nasıl olacak.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #55 : 20 Eylül 2021, 20:44:59 »
ben hocanin sene sonunu gorecegini zannetmiyorum zaten anlasmasi 1+1+1 seklinde en kotu ihtimal yillik ucret verilir ve anlasmadan cikilir..burdaki asil soru mayis ayinda gelecek olan yeni yonetimin baskete bakis acisi..

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Arif
« Yanıtla #56 : 20 Eylül 2021, 20:57:04 »
ben hocanin sene sonunu gorecegini zannetmiyorum zaten anlasmasi 1+1+1 seklinde en kotu ihtimal yillik ucret verilir ve anlasmadan cikilir..burdaki asil soru mayis ayinda gelecek olan yeni yonetimin baskete bakis acisi..

bu konuda emin misin (1+1 )

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #57 : 21 Eylül 2021, 18:28:32 »
De Colo'nun belki de son senesinin böyle bir adama denk gelmesi çok yazık.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #58 : 30 Eylül 2021, 16:21:48 »
güzel sohbet olmuş
https://youtu.be/BHEtGXNhybs

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #59 : 30 Eylül 2021, 17:08:22 »
güzel sohbet olmuş
https://youtu.be/BHEtGXNhybs

Teşekkürler link için. Özellikle sohbetin başlangıç bölümü gençlik günlerime götürdü beni. Bir gün Djordovic'in ismi Fenerbahçe ile anılacak deseler buna inanabilmek hayaldi bizim kuşak için. Bunun bir mecburiyet dahilinde gerçekleşmiş olması da özelde benim, genelde ise camianın karakteristiğini özetliyor olsa gerek. Umarım esnek olabilme yeteneğini -henüz çok geç olmadan- bizimle, Fenerbahçe çatısı altında kazanır.