Site Hakkında > Forum Arşivi

Mergim Berisha

(1/3) > >>

Bogdan Bogdanovic:
İşin futbol kısmında oyuncuya özel konuları forumda pek açmıyoruz ya da açılmıyor ama cumhuriyet tarihinin en iyi transferi Mergim Berisha bunu hak etmiyor mu?

Yılmaz Erdoğan'ın şu sözleriyle konuyu açmak istiyorum:

Sen bana ışık ver yeter bende filiz çok
Köklerin içimde gizlidir,
Gelen, giden arayan, soran dere budak yok
Bir şiir istersin içinde benzetmeler olan
Kusura bakma sevgilim
Heybemde sana benzeyecek kadar güzel birşey yok...

Tom Hanks:
Daha birşey ispatlamayan bir oyuncu için başlık açmak doğru mu.?

Ben ilk defa duyuyorum ismini.

Bogdan Bogdanovic:
Seni Samet'e havale ediyorum Tom abi. Yalnız bir insan bu kadar duygudan yoksun yorum yapabilirdi, seviyoruz demek ki, sevgi nedir onu da mı bilmezsin Tom abi?

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: Bogdan Bogdanovic - 07 Eylül 2021, 23:48:14 ---Seni Samet'e havale ediyorum Tom abi. Yalnız bir insan bu kadar duygudan yoksun yorum yapabilirdi, seviyoruz demek ki, sevgi nedir onu da mı bilmezsin Tom abi?

--- Alıntı sonu ---
Hiç bana havale etme ben Tom Abi'ye cevap vermiyorum artık :D Berisha'dan beklentilerimiz belli özellikle oynarsa Rossi ile uyumu çok iyi olacaktır
Ayak içini çok iyi kullanıyor duran top kullanıyor komple paket kendisi sadece sıkıntısı sertliğe cevap verememiş bu zamana kadar o eşiği de atlayacaktır herkes Bundesliga'ya gitmesini bekliyordu adamın artık bizde :)

iloturo:

--- Alıntı yapılan: Tom Hanks - 07 Eylül 2021, 23:46:02 ---Daha birşey ispatlamayan bir oyuncu için başlık açmak doğru mu.?

Ben ilk defa duyuyorum ismini.

--- Alıntı sonu ---
Başlığa falan bir şey demem de valla ben de ilk kez duyuyorum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git