Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 116283 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
Ynt: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final
« Yanıtla #2010 : 12 Nisan 2024, 20:55:02 »
Ayrıca Stewart cidden çok büyük fark yaratıyordu. Ne yazık ki Collier onun seviyesinde bir oyuncu değil. Seneye ne yapıp edip McBride'ı tamamlayacak bir Amerikalı bulmak şart. Collier sanki biraz yumuşak kalıyor EL için.

Her neyse şunlara yenilsek baya üzülürdüm. Şimdi Fransız takımını yenip Eka'nın yokluğunda Avrupa basketbolunu domine etmeye devam edelim.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2011 : 12 Nisan 2024, 20:57:02 »
cukurovada buarada bence bize baya denk kadrolari mavungayi acayip begendim.Fakat hakemler gercekten acayip kotu yonetim yaptilar inanilmaz sert bir macti boyle bir sertlik basketbolda kabul gormemeli.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #2012 : 12 Nisan 2024, 20:57:09 »
a.a.k.yolun var çbk mersin. Kenardaki got laleleri zıplıyorlar yerlerinden değişik değişik tipler.

McBride finali de böyle oyna tüm dargınlıkları unutalım. Alperi ve Sevgi sağlam trollediler de Anderson neyse ki günündeydi. Tebrikler .

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2013 : 12 Nisan 2024, 20:58:46 »
Ayrıca Stewart cidden çok büyük fark yaratıyordu. Ne yazık ki Collier onun seviyesinde bir oyuncu değil. Seneye ne yapıp edip McBride'ı tamamlayacak bir Amerikalı bulmak şart. Collier sanki biraz yumuşak kalıyor EL için.

Her neyse şunlara yenilsek baya üzülürdüm. Şimdi Fransız takımını yenip Eka'nın yokluğunda Avrupa basketbolunu domine etmeye devam edelim.

Collier Muhteşem bir oyuncu. Mersin ters geliyor ona biraz.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #2014 : 12 Nisan 2024, 20:58:56 »
ne demiş kobe.. job is not finished.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #2015 : 12 Nisan 2024, 20:59:26 »
Mc Bride artık eleştirmeyin.Çok olgunlaştı oyunu.Maça Emma ile imza attı resmen.Collier benim Ara Maya hücümda tutuktu ama komple basketçi.Çok iyi savundu top çaldı ribaund aldı.Badiane ve Alperinin 3lükleri kritikti.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #2016 : 12 Nisan 2024, 21:02:56 »
Collier Muhteşem bir oyuncu. Mersin ters geliyor ona biraz.
Herhalde Stewart dominasyonunu gördükten sonra her gelen Amerikalı biraz sönük kalacak gibi :)
Caitlin Clark'ı canlı olarak izledim ve tam olarak aradığımız süperstar kesinlikle o. McBride-Clark ikilisi neredeyse kusursuz olur :)

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2017 : 12 Nisan 2024, 21:03:25 »
a.a.k.yolun var çbk mersin. Kenardaki got laleleri zıplıyorlar yerlerinden değişik değişik tipler.

McBride finali de böyle oyna tüm dargınlıkları unutalım. Alperi ve Sevgi sağlam trollediler de Anderson neyse ki günündeydi. Tebrikler .

Ya öz Mersinliler ise tek bir lafım olmayacak da, adım gibi eminim, biraz kurcala sarı-kırmızı belirir Mersin kisvesinin altında...
Neyse, oturdular götlerinin üzerine...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #2018 : 12 Nisan 2024, 21:03:30 »
Badiane kapasitene göre iyi katkı verdi. Miliç'te 15 sayı atmış helal olsun. Yanından geçip giden Epoupa ya bir tane blok koyamadı ama olsun.
Meesseman yine harika işler yaptı. Finaldeki takım nasıl, bizim Zellous ordaymış. Zorluk çıkarmazlar umarım.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2019 : 12 Nisan 2024, 21:05:25 »
Finalde tüm salonu biz doldurmalıyız.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2020 : 12 Nisan 2024, 21:06:10 »
Çok şükür izlemedim yine. Ara ara skor baktım. En son 76-76 gördüm. Kalbim dayanmadı kapadım. Kazandik ve finaldeyiz. Lig maçı gibi olmayacagi belliydi. Epoupa'nin gerçeği attı 13 sayi değil, 76-76'da kaçırdığı o cember altı sayisiydi. Maçı olabildigince sertlestirip kaos basketboluna dönmüşler ama yetmedi. Maç sonu kalite konuştu. Mcbride üzerine düşeni yaptı ve takimi final çıkardı. Şimdi back 2  back zamanı. Aman dikkat, kazaya  yer yok.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2024, 21:06:29 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2021 : 12 Nisan 2024, 21:10:05 »
Badiane kapasitene göre iyi katkı verdi. Miliç'te 15 sayı atmış helal olsun. Yanından geçip giden Epoupa ya bir tane blok koyamadı ama olsun.
Meesseman yine harika işler yaptı. Finaldeki takım nasıl, bizim Zellous ordaymış. Zorluk çıkarmazlar umarım.

Milic çok cool ve düzgün bir oyuncu. Çok beğeniyorum.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #2022 : 12 Nisan 2024, 21:16:06 »
Ariadna Chueca, senide yazdım bir kenara. Yani tamam ev sahibine faul biraz ayrıcalıklı çalınır hepimiz biliyoruz ama rakibinin bir oyuncuya değdiği salisede faul çalmak baya baya art niyetli bir yönetim anlayışı. Bu kadın bildiğin parkedeki derin mersinli gibiydi bugün epey bir uğraştı çabaladı falan ama o da yetemedi çukura maç kazandırmaya. Git şimdi ne yaparsan yap hanımefendi sende bugün emeline ulaşamadın

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #2023 : 12 Nisan 2024, 21:18:13 »
Allah'ın izniyle final maçınıda kazasız belasız atlattıktan sonra direk stewart'ın kapısına kapansınlar. Ben collierı gayet beğeniyorum normalde ama finallerin oyuncusu olmak başka bir şeymiş demek, ki collier nerdeyse stewart kalibresine yakın bir isimde potansiyel olarak ama yok ben bir daha tahammül edemem böyle bir yarı final performansına, derhal stewarta yalvarın edin bağlayın yeniden seneye
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2024, 21:18:32 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2024 : 12 Nisan 2024, 21:37:18 »
Bu adamlar neyin, kimin uzantısı da bize bu kadar düşmanlık yapıyorlar?

Hadi gidin ağlayın şimdi.