Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker için Transfer Konusunda Ne Düşünüyorsunuz?  (Okunma sayısı 5082 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Transfere gerek yok diyen, buna gerçekten inanan tek bir kişi bile çıkmamış. Topu hocaya atıp kenara çekilmişler. (Birisi de ben. :D )

Nasıl tuzağa düşürdüm ama sizi. Heh heh.
sayın anket müdürüm 8)
bence mesaj doğru yere iletildi diye düşünüyorum abi .
umarım ve tek dileğim hocaya şubedeki bazı insanlar tarafından transfer ile ilgili olarak '' mahalle baskısı'' yapılmamasıdır.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Transfere gerek yok diyen, buna gerçekten inanan tek bir kişi bile çıkmamış. Topu hocaya atıp kenara çekilmişler. (Birisi de ben. :D )

Hmmm, bundan sonra anketlere temkinli yaklaşmak lazım  :D
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı mehmettug

• Üye
bizim camiada paralel obradovic çok ; onun için her kafadan farklı transfer istekleri oluyor ; kimi 1-2 rotasyonuna oyuncu isterken kimi pota altını güçlendirelim diyor ... bu işi obra reyiz çözer , nereye ne lazımsa gereken yapılır ... saygılar

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
bizim camiada paralel obradovic çok ; onun için her kafadan farklı transfer istekleri oluyor ; kimi 1-2 rotasyonuna oyuncu isterken kimi pota altını güçlendirelim diyor ... bu işi obra reyiz çözer , nereye ne lazımsa gereken yapılır ... saygılar
taraftarın istekde bulunması son derece doğal ama şubedeki diğer başka görevdeki insanların hocanın işine burnunu sokması üzücü ve rahatsız edici

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
hoca bildigi gibi yapsin

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul

Kaçak güreşmiyoruz ve diyoruz ki, hoca aksini (ağzı ile) söylüyor olsa bile transfer şart  :)
Fenerbahçe