Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker için Transfer Konusunda Ne Düşünüyorsunuz?  (Okunma sayısı 5080 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Evet, söz taraftarın.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
Hocanın işine karışılmasın mümkünse.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
In Obra we trust :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Hoca bildiği gibi yapsın
Özellikle Nedim Karakaş bu işlere burnunu sokmasın.

Çevrimdışı AyseGul

• Üye
hayatimda bir hocaya bukadar guvendigimi hatirlamiyorum :) Obraaaaa'nin hastasiyiz  ;)

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Hoca bildiği gibi yapsın dedim,ek olarak Nedim Karakaş şubedeb uzaklaştırılsın.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
İlk transfer

Nedim Karakaş yerine İbrahim Kutluay
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Hakan abi keşke Nedim Karakaş başka takıma transfer edilsin diye bir şık açsaydın :)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Hoca ne diyorsa o yapılsın, kimse karışmasın, Nedim-İbo takası düşünülebilir :D

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
obra reis ne derse o onun dışındakiler olaya girmemeliler ha karışacaklarsa obradoviç niye geldi.aman idari ve teknik menejerler siz koltuğunuzda oturun böyle güzel!!!!

Çevrimdışı yunus36

• Üye
tabi hepimiz traftatar büyük isim bekliyo ama ara dönemde büyük isim almak cok zor koc düsüniodur biirseyler takima kim daha yararli olcaksa o oyuncuyu alir

Çevrimdışı mehmettug

• Üye
ben bilmem obradovic bilir :))

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Transfer şart. Mutlaka yapılmalı.
Aslında 1-2 oynayabilen bir oyuncuya ihtiyaç olduğu açık ama hem zamanlama çok yanlış(EL'de 8.maça kadar oynayamayacak olması) hemde şu dönemde fark yaratabilecek oyuncuyu bulmak çok zor.

Transfere gerek yok. Sakatlar dönünce yeterli bir kadromuz olacak.
Oğuz ve İlkan dönünce lig için elimiz çok kuvvetlenecek ama Oğuz'un şut antrenmanı yaptığı bir foto dışında oyuncularla ilgili sağlıklı bir bilgi yok.
Hatta sakatlıklarla ilgili yapılan son açıklamada şimdiye kadar takımla çalışmalara katılması beklenilen İlkan'ın durumu hakkında hiçbir bilgilendirme yapılmaması can sıkıcı.

Hoca bildiği gibi yapsın. Başkası değil, o karar versin.
Geçtiğimiz sene kağıt üstünde iyi olsada, özgüveni yerlerde olan enkaz halinde bir oyuncu topluluğunu devralıp, bizlere şu sıralar F4 hayalleri kurdurabilen isim Obradovic'e güvenmek en mantıklı seçenek.
Takım başarılı olacaksa(benim başarıdan kastım; bu sene için top8 ve olabilirse f4, ilerleyen yıllarda sürekli f4 seviyesinde kalmak) bunda yanlışlarıyla doğrularıyla Obradovic'in tercihleri belirleyici olmalı.
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Transfere gerek yok diyen, buna gerçekten inanan tek bir kişi bile çıkmamış. Topu hocaya atıp kenara çekilmişler. (Birisi de ben. :D )

Nasıl tuzağa düşürdüm ama sizi. Heh heh.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Transfere gerek yok diyen, buna gerçekten inanan tek bir kişi bile çıkmamış. Topu hocaya atıp kenara çekilmişler. (Birisi de ben. :D )

Nasıl tuzağa düşürdüm ama sizi. Heh heh.

Abi iyi bir transfere hayır diyecek taraftar yok tabii ki. Ama şube taraftarın gazını almak için geçmiş yıllarda Tripkovic gibi sıfır katkı veren oyuncular getirmişti, işte tam bu noktada Obradovic'in karar vereceği oyuncuları alıp/almamak önemli. Hocanın işine karışmasınlar transfer hocanın istediği doğrultuda yapılsın istiyoruz.

E tabi bir de hocaya duyulan güven ve saygı olunca topu hocaya atmak gayet kolay oluyor :D