Gönderen Konu: Fenerbahçe | Bitci Kadınlar Türkiye Kupası  (Okunma sayısı 9531 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Zaten lIlhan Bey euroligde olsa şampiyonluk adayları olduğunu söylemişti.Muhtemelen bu kupayı alırlar aynı tutarlarsa kadrolarını.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Zaten nac önceside favori onler gösteriliyordu.Bu kadro şampiyon  olamaz.Zandayi kaybeden tutamayan yönetim.Sakat denilen fransız çatır catir oynuyor.Bence acil evsahibi durumundan ferageat edip başka takımın evinde oynsnsin.Bu kadro bu baskıyı kaldırılmaz

Favori Fenerbahçe'ydi, İddaa'da 8.5 handikap vardı, yurtdışı sitelerde de 10 civarı. Kimse de onları favori görmüyordu. Sen de görmüyordun, hatta 2 uzatma oynanacağını iddia etmiştin.

Bu kadro şampiyon olabilir, kendimizden ziyade diğerlerinin zayıflığıyla ilgili bir durum. Ev sahibi olduğumuz için biraz daha artan şansımızın ne hikmetse elimizden gitmesini istiyorsun.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Kaç defa evsahibi olduk 4du.Hepsinde kaybettik.Erkelerdr avantaj kullanılır.Kadinlsr hele bizim formamızı giyirsa baskıyı kaldıramaz.Evet dedim ama soru işaretleri vardı kötü oynadı o bu turnuvada.Telden yazıyorum şifre kayboldu laptop da.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Kaç defa evsahibi olduk 4du.Hepsinde kaybettik.Erkelerdr avantaj kullanılır.Kadinlsr hele bizim formamızı giyirsa baskıyı kaldıramaz.Evet dedim ama soru işaretleri vardı kötü oynadı o bu turnuvada.Telden yazıyorum şifre kayboldu laptop da.

Rusya'daki ve diğer yerlerdeki final fourlarda da kazanamadık, senin mantığına göre o halde hiç katılmayalım.

Çevrimdışı agha

• Üye
Sabally de istikrarsız bir balon.
Haklısınız, bir gelişim gösteremeyecek gibi. Mcbride ve Sabally.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
bakın arkadaşlar mcbride iyi oyuncu ama büyük takımlar ona önlem alınca kilitleniyor obradovicin elinde olsa mcbride düşünün sırf ona özel set çizer ve çok temiz bir atıcı küçük maçların büyük oyuncusu ama lapenanında hiç bir seti yok ona 2 3 set çizsen büyük maçlarda işe yarar

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Bu takımı oyun kurucusuz oynatmak hangi aklıevvelin fikri çok merak ediyorum.

Olcay ve Alperi'yi oyun kurucudan saymıyorum.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
lapena balon kötü bir koç derken burdan çok bilmiş bir arkadaş itiraz etmişti nerdesin şimdi set oyunu yok bir şeyi yok ergin ataman ne ise lapena odur ver topu micic larkine atsın ver topu mcbride iagupovaya atsın böyle oyun mu olur bunlar tıkanınca çözümün ne?

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Zaten nac önceside favori onler gösteriliyordu.Bu kadro şampiyon  olamaz.Zandayi kaybeden tutamayan yönetim.Sakat denilen fransız çatır catir oynuyor.Bence acil evsahibi durumundan ferageat edip başka takımın evinde oynsnsin.Bu kadro bu baskıyı kaldırılmaz

Abi merhaba, senin özel bir fanınım. Hatta sana salt şu soruyu sorabilmek için üye oldum desem yeridir: Nasıl yapıyorsun? Böyle garip garip şeyler yazıp da küfür ve hakaret işitmemeyi nasıl başarıyorsun, öğrenmek istedim. Bak ben senin yarı yaşında sayılırım, abimsin, sana saygım sonsuz. Ama ille senin etrafında yaşıtın insanlar vardır. Burada da varlar. Ama sana hakaret edilmiyor, çok ilginç. Ben muhatabıma "a" desem, hoşuna gitmezse küfür edebiliyor, öyle tahammülsüz bir çağ ve dönemdeyiz. Ama sen bunu yaşamıyorsun canım abim. Nasıl oluyor bu... Bak burayı yıllardır okuyorum. Üç olur, beş olur ama 550 bininci saçmalıktan sonra insan küfür yer. Sana olmuyor bu mütemadiyen böyle ilginç fikirlerle bezeli yazılar yazmana rağmen. Millet ilk hatasında işinden atılıyor, eşini kaybediyor, hatta canından oluyor canım abim. Yalvarırım anlat...

Eğit bizi, öğret bize yüce mentor. İzinden yürüyelim. Hayat bayram olsun. Lütfen...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Bitci Kadınlar Türkiye Kupası (2021-22)
« Yanıtla #144 : 28 Aralık 2022, 20:18:01 »
Bizden özellikle yerlileri daha iyi.Mersin çok iyi savunma yapıyor.Daha çok istiyorlar.Bazen oyuncunun kaçışı diğerlerini motive eder.