Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe Beko-Monaco | Euroleague 20. Hafta
« Yanıtla #1320 : 19 Ocak 2023, 23:33:31 »
Play off'a girme yolunda önemli bir galibiyet. Öte yandan kendimizi boşa kandırmayalım renkdaşlar. Takımı forse eden, maça etkisi açık ara en fazla olan oyuncunun bile faul atışı problemi varsa final four falan yalan arkadaşlar. Bu yüzde ile çiğ çiğ yerler bizi orada. 29'da 17 isabet nedir Allah aşkına. Milletin beğenmediği Sloukas bunun için önemliydi, Datome bunun için önemliydi, Bobby bunun için önemliydi, hiç haz etmediğim De Colo bunun için önemliydi. Hala beğenmediğiniz Guduric bunun için önemli.

Hakemler... Beni mazur görün GÖT sıfatı karşılıyor üçünü de... Sadece aleyhimize değil lehimize çaldıkları birçok düdük de komik ötesiydi. Erkek hakemlerin zaten Allah belasını versin de sırf kadın olması hasebi ile hakemlik lisansı verilen Anna Panther ömür törpüsü. İnsan kendinden şüpheye düşüyor ben bu oyunu niye seviyorum diye. Buram buram eyyam ve götlük kokan düdükler, vıcık vıcık... Lanet olsun...

Son söz, normal sürenin son hücumunda mike James'in basireti bağlandı sanırım. İçeri girmeyip üçlüğe gitseydi mahvolmuştuk...
hırs ve savaşma azmi döndü.Catpediem bu takım için olmaz.A Olur mu laf edince çarpılıyorum ben hakemeler dograndik.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2023, 23:34:22 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1321 : 19 Ocak 2023, 23:36:29 »
hırs ve savaşma azmi döndü.Catpediem bu takım için olmaz.A Olur mu laf edince çarpılıyorum ben hakemeler dograndik.

Hakemler bütün düdüklerde fecaatti ağbi. İki taraflı sıçtılar.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1322 : 19 Ocak 2023, 23:36:55 »
Gördün mü yine 98 atıp kazandik.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1323 : 19 Ocak 2023, 23:37:29 »
13 sayı geri düştüğümüz maçta son 01.50'ye 8 sayı önde girmiştik ama uzatmada kazanabildik anca.
Üst üste 3. galibiyet, tebrikler takım.

Guduric topu çembere değdirse hem mola alamayacaklar, hem ribaunt mücadelesi derken süre eriyecekti, haybeye uzatma oynadık.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #1324 : 19 Ocak 2023, 23:41:05 »
13 sayı geri düştüğümüz maçta son 01.50'ye 8 sayı önde girmiştik ama uzatmada kazanabildik anca.

Guduric topu çembere değdirse hem mola alamayacaklar, hem ribaunt mücadelesi derken süre eriyecekti, haybeye uzatma oynadık.
Maç içinde uzunlara karşı güçlü penetler de yaptı halbuki. Şut zorlamak yerine içeriye yüklense belki faul bile alabilirdi.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1325 : 19 Ocak 2023, 23:41:37 »

Faulleri sokamasa maçı verecektik uzatmada, 29'da 17 faul sokabildiğin bir günde... Bu çocuğun hep yapamadıkları, hataları görülüyor. Yaptıkları görmezden geliniyor.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1326 : 19 Ocak 2023, 23:42:16 »
mike james’e yaptığımız ikili sıkıştıramamalar felaketti. hatta komediydi. herife yardıma gitmek resmen ödüldü monaco için. bu kadar kolay geçilen ikili sıkıştırma mı olur ya?

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1327 : 19 Ocak 2023, 23:48:59 »
wilbekin mükemmel bir maç çıkarıyoken son çeyrekte neden maçı calathes ve guduric üzerinden bitirmek istedik bunu hala anlamadım. calathes 2 hücum skor yapar 3. de tıkanır, bunu bilmiyor mu yani itoudis? guduric’le alakalı düşüncem de artık tamamen komplekse sahip olduğu yönünde. maçı ben bitirdim, son anda imzamı attım pozisyonlarını kovalıyor. wilbekin ne zaman drive etse basket olmuş adam 0 sayıyla bitirdi son çeyreği. bir de savunma hücum değişikliği için wilbekin’i kenar alıp booker’ı oyuna alma saçmalığı var, onu da anlayan varsa bravo.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1328 : 19 Ocak 2023, 23:50:39 »
Faulleri sokamasa maçı verecektik uzatmada, 29'da 17 faul sokabildiğin bir günde... Bu çocuğun hep yapamadıkları, hataları görülüyor. Yaptıkları görmezden geliniyor.
Amacım Guduric'i eleştirmek değil, pozisyonda o olduğu için yazdım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Beko:98 Monaco:94 | Euroleague 20. Hafta
« Yanıtla #1329 : 19 Ocak 2023, 23:52:40 »

Çarpılmıyorsun, boş konuşuyorsun. Ertan abinin dedikleriyle, senin dediklerin arasında dağlar kadar fark var. Türkçe yazıyoruz ama anlamıyorsun, diretiyorsun. Hakemler, genel olarak kötü zaten kimsenin buna bir şey dediği yok. Şu maçta doğrandık demek için tiner çekmek lazım.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1330 : 19 Ocak 2023, 23:54:31 »
Amacım Guduric'i eleştirmek değil, pozisyonda o olduğu için yazdım.

Yazı dili, yanlış anlaşılmalara müsait, mazur gör. Ama taraftarın genelinde böyle bir eğilim var.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #1331 : 19 Ocak 2023, 23:56:21 »
Çarpılmıyorsun, boş konuşuyorsun. Ertan abinin dedikleriyle, senin dediklerin arasında dağlar kadar fark var. Türkçe yazıyoruz ama anlamıyorsun, diretiyorsun. Hakemler, genel olarak kötü zaten kimsenin buna bir şey dediği yok. Şu maçta doğrandık demek için tiner çekmek lazım.
Diğerleri neyse zaten kötüler de Anne Panther yerine hiç oyunu bilmeyen biri çıksa sahaya kaç senedir izleye izleye öğrenirdi kuralları, oyunu; kadının hakemlik lisans var hala oyuna dair bir fikri yok. Rasgele düdük üflüyor ablam. 😅

Çevrimiçi agha

• Üye
« Yanıtla #1332 : 19 Ocak 2023, 23:58:38 »
🦗 sıçramaya devam ediyor.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1333 : 20 Ocak 2023, 00:00:17 »
İll maçta da 19 sayıdan 1'e indirmişlerdi zor kazanmıştık, sonu benzer iki maç oldu.
Yazı dili, yanlış anlaşılmalara müsait, mazur gör. Ama taraftarın genelinde böyle bir eğilim var.
Estağfirullah

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1334 : 20 Ocak 2023, 00:04:18 »
Faul atışları sıkıntı takımda.Wilbekin bile kaçırıyor.Bu çalışmayla çözülür.Kapanacak takım çalışacak