Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122556 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Olympiakos-Fenerbahçe Beko (2-2) | Euroleague Çeyrek Final Serisi
« Yanıtla #2985 : 10 Mayıs 2023, 00:39:32 »
Bu aqdumun sirkinde daha fazla oynamanın lüzumu yok . İzlerken ven kafayı yedim çıldırdım baskan bozuntusu maç sonunda sloukas ile asko kusko takılıyor şaka gibi yani. Bu euroleague denilen organizasyonun adını bi zahmet greece and spain domestic league yapsın oynasın kahpe evlatları. Ayipya gerçekten ayıp bu kadar musamaha gösterilmez . Ligin en büyük sponsorlarida Türkiyeden o daha bi komik . Bu arada calathes öküzünüde umuyorum orada bırakırlar.  Calathes ile herhangi bir play off serisini geçebilecek bir takım yok Avrupa'da . Adam orta mesafeyi üçlüğü geçtim serbest atış atmaktan aciz , çok güzel en kritik yerlerde yine babalar gibi 3 de 0 çekti çakma guard
Efes son iki sene bu yunan ve İspanyol takimlarini ust üste koymadı mi? Gecelim bu işleri. Gören de her sene yunan ve İspanyol takimlari alıyor eurolagui sanir ki Yunanlıların yıllardır bir başarısı yok. Barca ve real de son iki sene efesin sırayla siktigi takimlar.
Bizim takımda balik baştan kokmuş. Hoca çok ciddi bir el freni bu takımda. Cska'da çalışırken buraya aldırdığı adamlardan  bir tanesi ile bile calismiyordu. Sanki casus gibi oradan Tek bir adam getirmediği gibi calathes gibi bir adamı dümenin başına getirdi. Edwards, jekiri, yetenekli ama beyinsiz motley gibi adamları doldurdu takima. Herseye rağmen biz yine bu oliyi elememiz lazimdi ki gerçekten iyi bir takim degil bunlar. Belki sampiyon olacaklar ama yine görüşüm degismeyecek. Sloukas, mskissic, canaan, Peter, walkup gibi adamları olan bir takim alemi cihan olsa iyi bir takim asla olamaz benim gozumde. Seneye demeye devam edelim biz. Bizim vizyonumuzu son 5 yildir en iyi özetleyen cümle bu. Biz seneye bakalim.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 00:40:30 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #2986 : 10 Mayıs 2023, 00:55:41 »
Monaco: abi niye öldürdün adamları?
Oli: Ben onları bugün öldürmedim çocuk, üçüncü maçta öldürdüm onlar bugün öğrendi

Kesinlikle doğru. Ali Koç Fenerbahçesi iseniz bir seriyi son maça sıkıştırmadan kazandınız kazandınız, kazanamadınız o son maç canınızın yanacağı %100 garantidir.

Sloukas'ın esasen steps olan üçlüğüyle elenmiş olduk, hakkımız helal değildir. Ha başka kulüp olsa steps olduğunum o anda farkına varır, ya koç uyanır ya oyunculardan biri uyarır, hakeme o pozisyonu tekrar izlettirir ve basketi iptal ettirir. Bugün kızların Eczacıbaşı ile voleybol maçlarını izledim, Eczacıbaşı antrenörü en olmadık şeylere dahi itiraz etti challenge hakkını kullandı, zaman zaman işe de yaradı kendileri açısından, maça tutundular. Biz ise pozisyonda hatalı yürüme olduğunu Pao başkanının instagram paylaşımından öğrendik :)

Kırmak lazım şu son maç/kritik maç kaybetme döngüsünü. Ne yaparız, nasıl yaparız bilmem ama kırmak lazım.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #2987 : 10 Mayıs 2023, 01:03:58 »
Seni normal sezonda rencide eden ligi domine etmiş taş gibi ekibi eksiklere ve elestieilen onca oyunculara ragmen son maca taşımiz iki alkialayin takimi.Bu koç basaridi.Başks kocun elinde seri 3 0 biterdi.Çaylak Edwards Motley olağan şüpheliler Booker Calathes.Ya düşünün serinin son maça kalmasında Pierre Hayes katkısı olağünüstü seviyede.Neymis Pierre 0 atmış adam bitti basket bu degil süre iyi dağıtalacak
 ama elinde rotasyon yapacak adam yok.Az izledigimizden gurur duysak.Unutmayalım nerdeyse 8 gelmiyordu.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: Olympiakos-Fenerbahçe Beko (3-2) | Euroleague Çeyrek Final Serisi
« Yanıtla #2988 : 10 Mayıs 2023, 01:17:52 »
3. çeyrek ortası farkı 8 sayıya indirmişsin.
3 hücum üste boş dönüyorsun, tekrar çift hanelere gidiyor oyun.
o hücumlardan birinde üçlüğü gönderip, molayı aldıracaksın bartzokas’a.
fark 5’e inecek, oyuna ortak olacaksın.
işin garibi o 3 hücumda da saçma sapan penetreler denedik, hiçbirinde üçlük aramadık…

hadi orada olmadı, son çeyrek 3-4 kez farkı 6-7 sayıya indirme imkanı geldiğinde sahada calathes-carsen ile olmayacaksın, o topları carsen kullanmayacak.

teknik faulden sonra dağıldı itoudis…
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 01:18:38 Gönderen: pikenrol »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2989 : 10 Mayıs 2023, 01:50:09 »
Pikenrol ne güzel rumuz.Bitti takım iste seni taşıyan kolonlarda yorgunluktan çöktü.Bu adamların makine olmadığini anlamalıyız.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 01:52:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #2990 : 10 Mayıs 2023, 07:02:27 »
Efes son iki sene bu yunan ve İspanyol takimlarini ust üste koymadı mi? Gecelim bu işleri. Gören de her sene yunan ve İspanyol takimlari alıyor eurolagui sanir ki Yunanlıların yıllardır bir başarısı yok. Barca ve real de son iki sene efesin sırayla siktigi takimlar.
Bizim takımda balik baştan kokmuş. Hoca çok ciddi bir el freni bu takımda. Cska'da çalışırken buraya aldırdığı adamlardan  bir tanesi ile bile calismiyordu. Sanki casus gibi oradan Tek bir adam getirmediği gibi calathes gibi bir adamı dümenin başına getirdi. Edwards, jekiri, yetenekli ama beyinsiz motley gibi adamları doldurdu takima. Herseye rağmen biz yine bu oliyi elememiz lazimdi ki gerçekten iyi bir takim degil bunlar. Belki sampiyon olacaklar ama yine görüşüm degismeyecek. Sloukas, mskissic, canaan, Peter, walkup gibi adamları olan bir takim alemi cihan olsa iyi bir takim asla olamaz benim gozumde. Seneye demeye devam edelim biz. Bizim vizyonumuzu son 5 yildir en iyi özetleyen cümle bu. Biz seneye bakalim.

Takımın kötü oynaması hocanın yanlış seçimi ayrı mesele hakemlerin dün akşam sıçıp batırmasi ayrı mesele . Ayrı euroleague hakemleri almadı mı elimizden berlinde kupayı? Sen istediğin kadar iyi kadro kur bu organizasyon fenerbahceye saygı duymuyor z önce bunun değişmesi gerekiyor . Prime boby z datome , ekpe , vesely , bogdanli kadro dahi bu mafyalar tarafından durduruldu o yüzden bu kadar basite indirgememek gerekiyor. Efes dediginiz takımın fenerbahceden çok daha fazla saygınlığı var euroleague ve euroleague hakemleri gözünde. Kaç tane özür mektubu yollandı fenerbahceye geçen sene ? En basitinden burda kaybettiğimiz maç bile steps ile gelen üçlük sonrası ama biz ona bile yaygara yapmayı beceremedik . Evet itoudis bencede hatalı hele ki campazzo vildoza napier givi alternatifler bostayken hiç birine gitmemek skandaldır yada dediginiz gibi eski takımından bir tane adam akıllı oyuncu çekmemesi bencede hatadır ama bunlarla beraber şu organizasyonun artık adam akıllı hakemler atayip sadexe gördüklerini calmalarini sağlaması gerekiyor. İspanyol ve Yunan takimlarinin kayrilmadigini mı söylüyorsunuz yani ?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2991 : 10 Mayıs 2023, 08:54:04 »
Salon sporlarında çıta yükseldi.Nasıl büyük düşünmüyormuşuz.Kaçan Cl finalleri 4ĺü finallere yöneticiler dahil oyuncular teknik heyetler üzgün.Oli 25 kez çizgiye gelmiş ilk yari pardon nasıl yeniyorsun.Bu arada Efesi elemek yılın olayı  eleyerek olası 3üncü şampiyonluklarını engelledik üst üste.İçlerine o kadar oturmuş ki Clyburn Byrant  Sloukasın son salise 3'lüğünü etiketlemiş.Maçtan bağımsiz Oli zaten güçlü takım bizi yenmesi için destege ihtiyaci yok.Bizim istediğimiz adil.oyin.Kendi evimizde bileo kadar basķıya ne kadar hatalı düdükler çalındı.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 09:07:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #2992 : 10 Mayıs 2023, 09:27:45 »
İlhan da yazmış şu seviye maçta Guduriç harici takımın kalanı 15/0 üçlük atmamalı.
Top8 mücadeleleri normal sezondan farklı olur
X faktörler devreye girer
Oyun kurucusu 2 tane maç aldı
Biz de Calathese tuğlacı dedik diye dünya laf yedik
İyi organizasyon yapıyor da işte yetmiyor artık.
Ana sorunumuz mental direncimizin olmaması
Bu sezon bir çok deplasmanda bunu yaşadık. Kostas pozisyonunda yanlış karar çıktı 2 sayı gerti düştük diye 15 sayı seri yiyince F4ü tvden izlersin bu çok doğal.
Olympicos'u kadro olarak beğenmiyoruz(Kostas ile Vezenkov harici isim bazında) e Bartkozas'ı beğenmiyoruz ama çoo iyi iş yaptık diypruz burada az çelişki de var ;)
Asvel, Valencia ve Kızılyıldız deplasmanlarını kaybedip işimizi kendi adımıza çok zkra sokmuştuk bedelini de böyle ödedik.
Yazık oldu
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2993 : 10 Mayıs 2023, 09:47:51 »
Papanikalou 14 sayı attı.Bademcikleri şişen bir oyuncu için ilginc.Doping kontrolü istemeliyiz birseý değişmez ama bulandıralım ortalığı.Mental gücün olmasa büyük yıkım yaratan maç sonrası kalkıp 4üncü maci alamazdın.25 kez çizgiye gelmiş nasıl ayakta kalacaksın.1.5 pota altı kısıtlı kadro yapınla.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #2994 : 10 Mayıs 2023, 10:27:37 »
İlhan da yazmış şu seviye maçta Guduriç harici takımın kalanı 15/0 üçlük atmamalı.
Top8 mücadeleleri normal sezondan farklı olur
X faktörler devreye girer
Oyun kurucusu 2 tane maç aldı
Biz de Calathese tuğlacı dedik diye dünya laf yedik
İyi organizasyon yapıyor da işte yetmiyor artık.
Ana sorunumuz mental direncimizin olmaması
Bu sezon bir çok deplasmanda bunu yaşadık. Kostas pozisyonunda yanlış karar çıktı 2 sayı gerti düştük diye 15 sayı seri yiyince F4ü tvden izlersin bu çok doğal.
Olympicos'u kadro olarak beğenmiyoruz(Kostas ile Vezenkov harici isim bazında) e Bartkozas'ı beğenmiyoruz ama çoo iyi iş yaptık diypruz burada az çelişki de var ;)
Asvel, Valencia ve Kızılyıldız deplasmanlarını kaybedip işimizi kendi adımıza çok zkra sokmuştuk bedelini de böyle ödedik.
Yazık oldu
Cem merhaba,
Seni yayın programı bildiren mesajlarının haricinde görmek güzel. Sağlık ve selametle

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2995 : 10 Mayıs 2023, 10:38:43 »
Bugün olur yayın destek çıkalım.Pırlanta gibi insanlar.Başkanın Sloukas kucaklaşması falan yok Kendi geliyor tebrik eciyor ams kulağada birşeyler fısıldıyor.Orda eleştiri var bence.İtse bugünķü başlıkları düşünemiyorum.Tanınmışbiri olunca bazı hareketlere dikkat edeceksin.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 10:44:05 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2996 : 10 Mayıs 2023, 10:45:47 »
Papanikalou 14 sayı attı.Bademcikleri şişen bir oyuncu için ilginc.Doping kontrolü istemeliyiz birseý değişmez ama bulandıralım ortalığı.Mental gücün olmasa büyük yıkım yaratan maç sonrası kalkıp 4üncü maci alamazdın.25 kez çizgiye gelmiş nasıl ayakta kalacaksın.1.5 pota altı kısıtlı kadro yapınla.
Yahu ne diyorsun yine. Tekrar tekrar aynı şeyi yazıyorsun. Onlar 26 kez gitmiş çizgiye, biz de 18 kez. Duyan da onlar 35 kez gitmiş, biz de 5 kez falan gitmişiz sanir. Bu seviyede 15 sayilik seri yenmez. Yersen dönersin eve. 4 maç, 160 dakika boyunca yemedigimiz seriyi en önemli macta yiyoruz. Koskoca takım 1 kişi hariç üçlük atamıyor maçta. Ne konuşuyoruz biz.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 10:46:24 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2997 : 10 Mayıs 2023, 10:55:58 »
15'de 0 olmasınin bir nedeni yorgunluk.Seri boyunca dinlendirecek soluklandıracak anlar bulamazsan tıkanırsın.Daracık rotasyon ile oynuyirsun.Wilbekin oynamak için can atıyordu burda hatalı koç.Ve seneye yerli oyun kurucu şart.Yerli oy uyor diye her lig maçında oynatmak zorunda değilsin.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #2998 : 10 Mayıs 2023, 11:10:51 »
Cem merhaba,
Seni yayın programı bildiren mesajlarının haricinde görmek güzel. Sağlık ve selametle
Murat abi selam
Selametle diyip siktir git mi diyorsun :)
Kırmam seni giderim
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #2999 : 10 Mayıs 2023, 11:33:56 »
Böyle hakem katliamı sonrası sahadaki oyunu konuşacak enerji bulamıyorum kendimde.
Bir laf da yayıncı kuruluş spikeri ve Erman Hoca'ya söylemek lazım ama.
Bu kadar doğrandığımız maçta sakin kalamamak bana çok anormal gelmiyor.
Ama sahada doğranan takım için ağzını yaya yaya yavşak yavşak "çok takılmamak lazım hakeme" falan demek en hafif tabirle götlüktür.