Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Olympiakos-Fenerbahçe Beko (3-2) | Euroleague Çeyrek Final Serisi
« Yanıtla #3000 : 10 Mayıs 2023, 14:19:35 »
Papanikalaou :"1'inci olmanın ödülü yerine cezasını aldık' diye inanılmaz saygıda kusur etmemiş.Zaman zaman üzülsekte salon dalları bayrağı iyi tasiyir ve reklamımız oldu bu konuda gayet iyi.Bu arada bende dünkü perfonmansı soru isareti bıraktı kaşıyalım.Şişen bademcikle oynamak imkansız.Ciğerlere vurur.Biliyorum.hep şişer bende.Ne ilacı aldı bu ekstra katkı geldi.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 14:46:22 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3001 : 10 Mayıs 2023, 15:13:09 »
Papanikalaou :"1'inci olmanın ödülü yerine cezasını aldık' diye inanılmaz saygıda kusur etmemiş.Zaman zaman üzülsekte salon dalları bayrağı iyi tasiyir ve reklamımız oldu bu konuda gayet iyi.Bu arada bende dünkü perfonmansı soru isareti bıraktı kaşıyalım.Şişen bademcikle oynamak imkansız.Ciğerlere vurur.Biliyorum.hep şişer bende.Ne ilacı aldı bu ekstra katkı geldi.
O da bir şey mi Larkin apandisitle oynuyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3002 : 10 Mayıs 2023, 16:08:56 »
Ataman mimli olabilir.Apandist patlarsa ölüme kadar götürebilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3003 : 10 Mayıs 2023, 16:38:37 »
Sonuçta yerli omurgası 4'lü finale taşıdı.Toplam 53 sayı.Melih gibi bir oyuncu süre almalı.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 16:50:59 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Olympiakos-Fenerbahçe Beko (2-2) | Euroleague Çeyrek Final Serisi
« Yanıtla #3004 : 10 Mayıs 2023, 17:58:07 »
Takımın kötü oynaması hocanın yanlış seçimi ayrı mesele hakemlerin dün akşam sıçıp batırmasi ayrı mesele . Ayrı euroleague hakemleri almadı mı elimizden berlinde kupayı? Sen istediğin kadar iyi kadro kur bu organizasyon fenerbahceye saygı duymuyor z önce bunun değişmesi gerekiyor . Prime boby z datome , ekpe , vesely , bogdanli kadro dahi bu mafyalar tarafından durduruldu o yüzden bu kadar basite indirgememek gerekiyor. Efes dediginiz takımın fenerbahceden çok daha fazla saygınlığı var euroleague ve euroleague hakemleri gözünde. Kaç tane özür mektubu yollandı fenerbahceye geçen sene ? En basitinden burda kaybettiğimiz maç bile steps ile gelen üçlük sonrası ama biz ona bile yaygara yapmayı beceremedik . Evet itoudis bencede hatalı hele ki campazzo vildoza napier givi alternatifler bostayken hiç birine gitmemek skandaldır yada dediginiz gibi eski takımından bir tane adam akıllı oyuncu çekmemesi bencede hatadır ama bunlarla beraber şu organizasyonun artık adam akıllı hakemler atayip sadexe gördüklerini calmalarini sağlaması gerekiyor. İspanyol ve Yunan takimlarinin kayrilmadigini mı söylüyorsunuz yani ?

Efes'in Avrupa şampiyonu olduğu yıl final fourda görev almayan hakemler:

Lamonica, Lottermoser, Damir Javor ve Anne Panther.

Bu dört ismin ortak özelliği nedir? Organizasyonun önde gelen tetikçileri olmaları. Bir şey falan bildiğimden değil sadece hissiyatımı yazayım, kuvvetle muhtemel Tuncay Özilhan organizasyonun önemli sponsorlarından biri olmalarının da verdiği güçle ağırlığını koydu, "bu hakemleri istemiyorum" dedi. Bu yazdıklarımdan Efes şampiyonluğu hak etmedi anlamı çıkmasın, sonuna kadar hak ettiler. Fakat ismi geçen hakem müsveddeleri görev alsaydı final fourda şampiyon olabileceklerini zannetmiyorum. Görev alan hakemleri de ekleyeyim:

Saša Pukl, Juan Carlos García, Gytis Vilius, Sreten Radović, Matej Boltauzer, Oļegs Latiševs, Mehdi Difallah, Uroš Nikolić

FİNAL:Saša Pukl,Oļegs Latiševs, Gytis Vilius

Fenerbahçe yönetiminin son seçimde mevcut euroleague yönetimine destek verdiğini de hatırlatayım.

Şu cümlemin tepki alacağını biliyorum ama yine de yazayım, "yönetim şubeyi küçültme kararı alsa diyecek lafım yok." İki yıl öncesine kadar şu yazdığım cümleyi  işittiğim zaman sinkaflı cümleler sarfettiğimi de belirtmek isterim. Ne zaman ki Bartelomau'yu desteklediğimizi duydum artık hiç bir tepki vermiyorum. Saygılar...
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 17:58:51 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #3005 : 10 Mayıs 2023, 21:01:27 »
Murat abi selam
Selametle diyip siktir git mi diyorsun :)
Kırmam seni giderim

gitme bi yere ya. duyum ver. işi gücü var abi milletin, programları izleyemiyor herkes. asker etme bizi programın başında 2 duyum alcaz diye. :)

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #3006 : 10 Mayıs 2023, 21:08:51 »
gitme bi yere ya. duyum ver. işi gücü var abi milletin, programları izleyemiyor herkes. asker etme bizi programın başında 2 duyum alcaz diye. :)
Kırıldım ya iskender
İpucu vereyim nigel, Tarık ve Jekiri ye bakın oradan 1 2 isim alırız e onu da siz bulun ;)
Yayınlar iyi ya stres atıp goygoy yapıyoruz
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3007 : 10 Mayıs 2023, 21:09:32 »

Bu dört ismin ortak özelliği nedir? Organizasyonun önde gelen tetikçileri olmaları. Bir şey falan bildiğimden değil sadece hissiyatımı yazayım, kuvvetle muhtemel Tuncay Özilhan organizasyonun önemli sponsorlarından biri olmalarının da verdiği güçle ağırlığını koydu, "bu hakemleri istemiyorum" dedi. Bu yazdıklarımdan Efes şampiyonluğu hak etmedi anlamı çıkmasın, sonuna kadar hak ettiler. Fakat ismi geçen hakem müsveddeleri görev alsaydı final fourda şampiyon olabileceklerini zannetmiyorum. Görev alan hakemleri de ekleyeyim:

Saša Pukl, Juan Carlos García, Gytis Vilius, Sreten Radović, Matej Boltauzer, Oļegs Latiševs, Mehdi Difallah, Uroš Nikolić

Fenerbahçe yönetiminin son seçimde mevcut euroleague yönetimine destek verdiğini de hatırlatayım.

Şu cümlemin tepki alacağını biliyorum ama yine de yazayım, "yönetim şubeyi küçültme kararı alsa diyecek lafım yok." İki yıl öncesine kadar şu yazdığım cümleyi  işittiğim zaman sinkaflı cümleler sarfettiğimi de belirtmek isterim. Ne zaman ki Bartelomau'yu desteklediğimizi duydum artık hiç bir tepki vermiyorum. Saygılar...
Şeytan avukatlığı yapıtpeum dostum
Kazandığımız 2. Maçın hakemleri
Lottermoser ve Javor
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #3008 : 10 Mayıs 2023, 21:32:55 »
Kırıldım ya iskender
İpucu vereyim nigel, Tarık ve Jekiri ye bakın oradan 1 2 isim alırız e onu da siz bulun ;)
Yayınlar iyi ya stres atıp goygoy yapıyoruz

işi gücü bırakıp baktım kim var diye. papagiannis dışında kimse yok.

kısa kim olur?
4 numara kim olur?

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3009 : 10 Mayıs 2023, 21:48:55 »
işi gücü bırakıp baktım kim var diye. papagiannis dışında kimse yok.

kısa kim olur?
4 numara kim olur?
Bjelica mevzusu çözmek lazım önce, Booker ile devam kesin edilmez. Ama orada Bjelica ile devam edilirse extra 4 numara beklemiyorum ya ben
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #3010 : 10 Mayıs 2023, 22:35:53 »
Thompson - Calathes
Guduric - Dorsey
Hayes - Pierre
X - X
Papayannis - Motley

Yabanci transferlerde aşağı yukarı bu şekilde olacak. Thompson olmazsa net bir isme gitmek lazım. Bjelica konusu.. Cem abinin dediği gibi çözüme kavuşması gereken konu. Sözleşmesi iki yıllıktı. Anlaşıp yollarimizi ayirabiliyorsak iyi olur 1.4k maaşı vardı devam etmek isteyecektir. Türk statüsünde Wilbekin ve gerceklesmesi beklenen Onuralp Bitim var net rotasyon oyuncuları. Seneye bambaşka bir Fenerbahçe geliyor bu seneki gibi 7-8 oyuncu etrafında dönmez dolayısıyla sakatlik problemi yasamayiz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3011 : 10 Mayıs 2023, 22:50:35 »
Bjelica mevzusu çözmek lazım önce, Booker ile devam kesin edilmez. Ama orada Bjelica ile devam edilirse extra 4 numara beklemiyorum ya ben
Ne istiyorsun aq bjelicadan. Adam tüm sezon oturdu, oynamadi bile, göt büyüttü. Bjelicanin götü dert mi oldu sana :)

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
Ynt: Olympiakos-Fenerbahçe Beko (2-2) | Euroleague Çeyrek Final Serisi
« Yanıtla #3012 : 10 Mayıs 2023, 23:06:56 »

Efes fenerbahceden çok daha önde lobi anlamında zaten yazdiklarinizda bunu destekliyor . Ama aynı fenerbahcenin şu euroleague yönetimine destek vermesine ayrı bir skandal . Valla biz kafa kafayada gitsek bu maçı bizim kazanmamiza izin vermezlerdi orası çok net . Itoudis kadro muhendisliginde hata yaptı dorsey kizilyildiz deplasmanında gevşeklik yaptı bedelini böyle ödedik.  Bizim gibi takımlar ancak obranin yaptığı gibi kafalarına vura vura domine ederek şampiyon olabilir malesef bu lobi ile . Efes mesela geçen sene kötü haliyle aldı kupayı , bizim öyle bi senaryoda değil kupa final four yapma ihtimalimiz bile yok. Hakem her şey değil ama çok önemli bi faktör ve böyle serilerde bir düdük bile ne kadar etkiliyor herkes biliyor. Umarım seneye daha net daha güçlü bir kadro kurar ve söke söke alırız o kupayı

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #3013 : 11 Mayıs 2023, 00:38:08 »
Şeytan avukatlığı yapıtpeum dostum
Kazandığımız 2. Maçın hakemleri
Lottermoser ve Javor

Ağbi olay o değilki. Panther abla ve Lamonica ile de aldığımız galibiyetler de var. Benim hezeyan yaşadığım son iki maç Djordovic dönemindeki Real Madrid ve Pana deplasmanları. Bu maçların ardından 1 ay geçti geçmedi euroleague'de seçim oldu. Kulüp olarak Bartelomou'ya destek verdiğimizi duyduktan sonra kanıksadım ben artık durumu/vaziyeti. Son Olympiakos maçını da sakin sakin izledim. İnsanlar niye şaşırıyor onu da anlamıyorum, vaziyet Marquez'in "Kırmız Pazartesi" romanıydı yani. Romanın konusu işleneceğini herkesin bildiği, engel olmak için kimsenin bir şey yapmadığı bir namus cinayeti. Romanın kahramanının öldürüleceği daha ilk satırlardan belli.
Ağbi salon sporlarında görece hakem faktörünün en az etki ettiği spor dalı voleybol. Vakıfbank maçında kural hatası yaptığı yüzde bir milyon kesin olan hakem antrenörüne kırmızı kart çıkarıyor. Satranç şubemiz olsa inan orada da olmadık işler olur, fazla taşla iki vezirle falan oynar karşımızdakiler. Fenerbahçe gariban bir kulüp, erkek basketbol şubesi de bu kulübün en gariban şubesi. Ha bana "Guduric'in 12 tane üçlük denediği, 8 tane soktuğu, geri kalanların sıfır çektiği bir maçın tek müsebbibi hakemler mi" diye sorarsan tabi ki değil derim. Ne bileyim Cem ağbi yaa, yoruldum, çok yoruldum. Anlarsan bir sen anlarsın beni bir de Kemal... Saygılar
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2023, 00:39:06 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3014 : 11 Mayıs 2023, 11:31:20 »
Bartzokas "Lider bitirdiğimiz için pişman değilim.Oli maç satmaz bilinçli demiş."Walkup:'Geçen seneki Monako serisi bundan daha zordu açıklamasında bulunmuş.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2023, 11:31:41 Gönderen: Tom Hanks »