Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 121976 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Bayern Münih-Fenerbahçe Beko | Euroleague 1. Hafta
« Yanıtla #45 : 06 Ekim 2022, 23:53:45 »
Akrabamızın cenazesi için Aydında olduğumuzdan burdan takip ettik.S port cepte kötü oldugundan ekran acmadi bara araara bakayım dedim.Gizli.Adet cenaze evinde saygıdan 3 4 gün tv açılmaz radyo gelenek.Guzel ben ara ara haber baktım bizim maçı acayim dedim yok cep olayını düzeltmeli saran az.Tebrikler takıma şu spor hayata beni tutan ender şeylerden
Başınız sağ olsun.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #46 : 07 Ekim 2022, 00:02:41 »
Takim sasirtti beni böylesini beklemiyordum. Çok iştahlıydik savunmada. Hedefe giden yolun savunmadan geçtiğinin farkında takim. Edwards ve Motley bize gereken katkıyı verecek izlenimi verdi. Jekiri de çok iyiydi. Edwards'in en belirgin özelliği şutları. Şutları girmedigi zaman iyi yaptığı şeyleri gösterdi. Hem savunmadaki gayreti hem içeri drive'lari öldürücü nitelikte diyebilirim biraz bitirislerde denge sorununu çözdüğü vakit çok can yakacak. Hayes bu senenin en sürpriz transferi olacak sanki gosterissiz ama çok faydalı. Calathes de boş bırakıldığı zaman attığı üçlük sonrasi sevinciyle beni öyle rahatca boş birakamazsiniz mesajı verdi. Bjelica gibi bir beynin de katılacağını düşünürsek bu sene çok keyif verecek takım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #47 : 07 Ekim 2022, 00:02:55 »
Beklediğimden iyi bir maç çıkardık. Takım gayet istahliydi. Motley ve Edwards bu denli çaylak hareketler yapmasaydi ilk yarı kopardı maç ama işin savunma kısmında özellikle edwards'i beğendim. Dışardan biraz daha yüzdeli atmamız lazım. Rus takimlari olmadığı için Alt ve üst siralarin belirgin kopacağını düşündüğüm sezonda her galibiyet çok kıymetli.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Bayern Münih:62 Fenerbahçe Beko:74 | Euroleague 1. Hafta
« Yanıtla #48 : 07 Ekim 2022, 00:03:10 »
çok temiz galibiyet oldu.hem direkt rakibimiz olması muhtemel takımlardan birini hem de ligin en zor deplasmanlarından birinden galibiyetle döndük.üstelik yeni bir takım olmamıza rağmen.calathes çok iyi oynadı,guduric özellikle 2.periyot çok iyi iş yaptı.jekiri de takım için çok önemli şu an zira ondan başka sağlam ribaund alan oyuncu hiç yok.umarım edwards da kısa sürede işin içine girer.şimdi 3 maç içerdeyiz ve bence 3/3 yapmak gayet mümkün.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2022, 00:03:47 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #49 : 07 Ekim 2022, 00:05:15 »
Beklediğimden daha iyiydik. Çoğu oyuncumuz yeni olmasına karşılık hepsi haddini bilerek, ciddiyeti elden bırakmadan, ellerinden geldiğince yardımlaşarak oynadılar. Herkesin skor beklediği Edwards belki skor atamadı ama o açığı yaptığı savunma ile fazlası ile telafi etti. Bana göre tek dağınık oyuncumuz Motley idi. Bu maç ta onun ısınma maçı olsun diyelim.

Güzel oyun, güzel galibiyet oldu. Gecenin tek soru işareti Wilbekin'in durumu. İnşallah sakatlığı ciddi değildir.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #50 : 07 Ekim 2022, 08:14:37 »
Duzeni oturmus bir kadroya, deplasmanda bu kadar baskin oynayacagimizi biri soylese gulerdim....

Hucumda da savunmada da duzen disina, disiplin disina cikmadik desem yeridir.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #51 : 07 Ekim 2022, 10:30:29 »
Futbola neredeyse hiç bakamadım. Basket maçımızı da "bölük pörçük" izleyebildim. İzlediğim sekanslarda Calates, Hayes ve Gudurici iyi buldum. Guduric, geçen sene zorlama birebir üzerinden şut yerine potaya sağlam gidişlerini sevdim.

Calathes %50 ile 3pt attı. Calathesin belirli bir yüzdeyle oynadığı maçlara "WIN" yazılır mı acaba! M.Murathanoğlu sever böyle istatistikler. Yeni bir istatistik doğar mı? :)
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #52 : 07 Ekim 2022, 12:14:04 »
daha önce yazdığım gibi takımın belli bir tabanı var, ondan aşağıya düşmeyecek daha ilk maçtan kendini belli etti. ancak ne kadar yukarıya çıkacak hep beraber göreceğiz. ben bu takımı gömenlerin aksine hedefin önce top 8, sonra  iyi sıralama, sonrasında gelen rakibe  göre sezonu iyi bir yerde tamamlayacağına inanıyorum. bir de campazzo hayalim var, çok çok düşük bir ihtimal de olsa. Bak o zaman işler çok değişir. Doğrudan final four hayali kurarız.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #53 : 07 Ekim 2022, 15:46:35 »
Hücumu bilmem de bu takımın savunma lideri Scottie Wilbekin olur.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #54 : 07 Ekim 2022, 16:19:43 »
Pota altına sağlam takviye şart hem yerli hem de yabancı.
Çok ii savunma yaptık pota altı hariç, ama orayı da toparladık biraz ikinci yarı. Hücumda bu sene raadız, koçumuz var, oyunumuz, setimiz kurgumuz var, ama pota altına sağlam tkviye olmadan yine boşa geçen bi sezon olur.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #55 : 07 Ekim 2022, 18:23:52 »
Önemli olan savaşma samimiyet.Taraftarlar hangi branşta olursa olsun savaşan takımı sırtında taşır peşinden gider.Hatalat olacakbsacma sapan airbagler hatalı paslar biten dolan elde patlayan toplar garip top jayiplarivsteps bazen yapma be denir ama devam edilir.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerbahçe Beko:86 Maccabi Playtika:71 | Euroleague 2. Hafta
« Yanıtla #56 : 12 Ekim 2022, 01:56:30 »
14 Ekim Cuma, 21:00
S Sport
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2022, 23:33:38 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe Beko-Maccabi Playtika | Euroleague 2. Hafta
« Yanıtla #57 : 12 Ekim 2022, 09:32:45 »
Bu yaz herhalde en çok transfer yapan iki takım olabilir bu ikisi. İki takım da çok yeni. Sahamızda oynadığımız maçta direkt rakibimiz olan bir takıma karşı kazanmak önemli.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #58 : 12 Ekim 2022, 10:19:45 »
Bu yaz herhalde en çok transfer yapan iki takım olabilir bu ikisi. İki takım da çok yeni. Sahamızda oynadığımız maçta direkt rakibimiz olan bir takıma karşı kazanmak önemli.
12 transfer yapmış maccabi.ilginç bi rakam gerçekten.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2022, 10:19:53 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #59 : 12 Ekim 2022, 14:11:19 »
Evimizde oynayacağımız ilk Euroleague maçı. Takım yeni ve heyecanlı. Seyirci desteği ile güzel bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Bakalım Bjelica oyayabilecek mi.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.