Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 63728 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes | Cumhurbaşkanlığı Kupası
« Yanıtla #30 : 26 Eylül 2022, 18:36:35 »
guduric’in efese karşı son final serisinde yaptıklarını gördükten sonra ilk yazacağım oyuncu kendisi olur.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #31 : 26 Eylül 2022, 18:48:33 »
guduric’in efese karşı son final serisinde yaptıklarını gördükten sonra ilk yazacağım oyuncu kendisi olur.

Ama o formunda degil sanki, ilk izlenimi biraz sut ritmi eksikligi oldugu. Fiziksel olarak eksik degil, antremanda belki farkli performans veriyordur. Yinede avrupa kupasi ve son iki macta o izlenimi verdi.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2022, 18:49:08 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #32 : 26 Eylül 2022, 18:50:55 »
Ama o formunda degil sanki, ilk izlenimi biraz sut ritmi eksikligi oldugu. Fiziksel olarak eksik degil, antremanda belki farkli performans veriyordur. Yinede avrupa kupasi ve son iki macta o izlenimi verdi.
abi zaten guduric hiçbir zaman formda değil ki :D o finalden önce de pierre sağlıklı olsa kadroya girmesi bile mümkün gözükmüyordu çok farklı bir motivasyonla çok iyi oynadı.o motivasyon kalmış mıdır onu bilemem ama ben olsam onu oynatırdım.edwards çok potansiyelli bir oyuncu ama erken mi acaba şu an ondan çok büyük beklentilere sahip olmak için...

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #33 : 26 Eylül 2022, 19:23:31 »
Takım ruhunu yansıtan Marko sahada olmalıdır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #34 : 27 Eylül 2022, 07:55:18 »
abi zaten guduric hiçbir zaman formda değil ki :D o finalden önce de pierre sağlıklı olsa kadroya girmesi bile mümkün gözükmüyordu çok farklı bir motivasyonla çok iyi oynadı.o motivasyon kalmış mıdır onu bilemem ama ben olsam onu oynatırdım.edwards çok potansiyelli bir oyuncu ama erken mi acaba şu an ondan çok büyük beklentilere sahip olmak için...

Edwards avrupaya alistiktan sonra bile wild card olacak bir oyuncu. Kariyeri boyunca bir mac 9 da 9, sonraki macta 5 de 1 atabilen bir oyuncu. Istikrar beklentim kesinlikle yok. O yuzden inan beklentim barbut kivaminda, arada vuracak bir zar diyelim. Ama her seferinde atilmaya deger bu zari.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #35 : 27 Eylül 2022, 10:19:24 »
Larkin in olmadığı maçta; Meydan, Edwards'a kalabilir. Bu maçın yıldızı adayım Edwards. Bence oyunda onu daha iyi besleyecek birini bulmalıyız. Gudurici çok severim, bu işi Guduric ten çok Calathes daha iyi yapar.

Calathesin barcadayken efes maçlarındaki silik oyununu hatırlıyoruz. Bir kaç asist yapacak diye bu maç özelinde sahada olması çok doğru değil. Gudu şu anda belki de bu maçların havasını en çok soluyan ve en tecrübeli oyuncumuz. Edwards'ı da beslemeye çok gerek yok bence. Zaten kaldırıp atıyor. Pierre şut özürlü, Calathes şut özürlü. Böyle olunca iki kısa dışardan risk alınabilecek isimler olunca efesin de işini rahatlatırız. Ben olsam oynatmam. Koç bakalım be düşünecek.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #36 : 27 Eylül 2022, 10:31:02 »
Calathes-Edwards-Pierre-Motley-Booker oynar diye tahmin ediyorum. Hoca şut olayını tamamiyle Scottie ve Edwards üzerine yıkıp kontrolü de Calathes'e verecektir. İnşallah planları tutar da alırız maçı. Pota altını nasıl kapatacağız sıkıntılı kısım bu bence. Keşke Jekiri hazır olsaydı Booker yerine oynar sertlik yapardı hiç değilse.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #37 : 27 Eylül 2022, 11:13:34 »
Bu maçta çıkacak her skor normal.Oturmadı takım.Edwards temiz sutör atışı bile özgüvenli ama Avrupa farklı tabi.Gercekci hedef lig şampiyonluğu ve ilk 8 atmak ötesi bonus olur renkdaşlar.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2022, 11:26:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #38 : 28 Eylül 2022, 06:44:09 »
Başladık gene :)

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #39 : 28 Eylül 2022, 10:34:08 »
Efes'te Polonara oynarsa şaşırmam. İyi turnuva geçirdi ayrıca Itoudis'e karşı sen misin beni gönderen temalı bir oyun oynamak isteyecektir.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #40 : 28 Eylül 2022, 11:13:55 »
Ben olsam Marko’suz çıkmazdım. Edwards’ı da bu maç için kadro dışı bırakırdım. Böyle maçlar oynamaya alışkın oyunculara ihtiyaç var. Savunmada da dirence… İtoudis ne yapacak bakalım. Ortada bir kupa varsa kazanmak lazım. Başarılar takıma…

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #41 : 28 Eylül 2022, 12:14:11 »
Atmadan kazanamayız, Calathes'i görmek istemiyorum kesinlikle. Gerekirse İsmet oynasın 10 dakika.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #42 : 28 Eylül 2022, 12:22:27 »
Calathes-Guduric-Pierre-Motley-Booker olur yabancı tercihlerimiz. Edwards bence dışarıda kalacak. Düzen dışı skorer olarak Wilbekin yeter. Tecrübelilerin sahada olmasını tercih ederim şahsen.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #43 : 28 Eylül 2022, 13:53:22 »
Bence Edwards'ı oynatmamak bizim için kupadan çok  Calathes'in takıma uyumu daha önemli demek gibi bir şey. Edwards ve Vilbekin Efes'i yendiğimiz hazırlık maçında gayet iyi performans vermişti. Edwards sadece şut değil delici özelliğini de iyi kullanıyor. Bence sakatlık durumlarını bilmiyorum ama bu maç özelinde Calathes'in dışarıda kalması gerektiğini düşünüyorum. Benim tercihim  Edwards,Guduric,Pierre,Motley,Booker olurdu.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #44 : 28 Eylül 2022, 14:12:44 »
ben kazanacağımızı düşünüyorum.