Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 67030 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Beko:93 Anadolu Efes:90 | BSL 12. Hafta
« Yanıtla #555 : 27 Aralık 2022, 14:38:04 »
Ergin Ataman sen bir provaktörsun.O bariyerlerin senin  talep ettiğini biliyorum.Ne zaman saldırı oldu sana söyle ki tiyatro seyircjsi diye eleştirilen bölüm.Sen kötü art niyetli bir insansın.Yetenekli oyuncuların sırtına binmiş gidiyorsun.Iyiyken sorun yok kötuyken laf sokuyorsun.Kötüluyorsun.

Tom abi, sana özel bir başlık açtım;
http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=2723.new#new

Gir buraya, istediğin kadar Ergin Ataman yaz. Ataman dışında olan takıntılarını da bu konu üzerinde rahat rahat dile getir. Bak bu konuda ne yazarsan yaz, söz veriyorum sana kimse karışmayacak, mesajlarına müdahale etmeyecek.

Şu konuları gözünü seveyim biraz akışına bırak. Konu içinde 10 mesajından 9'u Ataman. Forumun %99'u zaten Ataman'dan haz etmiyor, sevmiyor ama senin kadar alakasız şekilde adama sallamıyor. Maçla ilgili insanlar bir şeyler tartışmak için mesaj atıyor, altına hemen Ataman'la alakalı bir şey yazıyorsun. Forum, senin yüzünden adama sempati besleyecek hale gelecek.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #556 : 27 Aralık 2022, 14:43:33 »
İtoudis çok ilginç bir anda iyi performans sergileyen oyunculara bıçak gibi kesik atıyor.

Itoudis'in koçluğunu beğenirim, bilenler bilir, eleştirmemek için de kendimi geri çekerim genelde. Ama şu konuda %100 katılıyorum. Dün Tarık'ın en iyi maçıydı, girdi çok iyi katkı verdi. Ama sonra nedense onu da bir süre unuttu. Tarık gibi oyuncular ritim buldukça katkı veriyor zaten tam havasını bulmuşken devam etse kimse sesini çıkarmazdı.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #557 : 27 Aralık 2022, 14:47:08 »
Bu arada Efes'le yaptığımız son 7 maçın 5'ini kazandık.

Efes'in yakaladığı psikolojik üstünlüğü kırma adına önemli bu istatistik. Onlarda da bu hava kayboldu tamamen, eskiden olsa bir şekilde gelir maçı alırlardı, o özgüven BSL finalinden beri pek yok. Ataman ve oyuncuları arasında yaşanan bir iç çekişme var. Bu sene eğer BSL'de yine şampiyon olursak, Efes'te Euroleague'de F4 dışında kalırsa, muhtemelen Ataman seneye Milano falan yapar.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #558 : 27 Aralık 2022, 14:51:50 »
Maçın son çeyreğini ve uzatmanın tamamını ayakta izledim. Maç bittiğinde yorulan ayaklarım ve ağrıyan belim değildi! Fenerbahçe hem psikolojimi yordu hem de kalbimi sızlattı. Üst üste yenilgiler, takım karakterini biraz geriye götürmüş. Asıl ilacımız Bolonya maçı olur inşallah.

Sonra bana sigarayı bırak diyorsun :D

Son topta arkadaşımla mesajlaşıyorduk, rakip Efes olmasa faul yaptırmam ama bunlar her delikten üçlük buluyor, yaptırırım dedim. Faul yapmaya fırsat bulamadan üçlüğü yolladı zaten Clyburn. Aslında Obradovic'in son senesinden beri bizim oyunun sonlarını oynama konusunda büyük sıkıntımız var. Koçlar değişiyor, problem devam ediyorsa o zaman kadro planmasında bir hata var demektir. Calathes çıktığında yaşadığımız sorunlar ortada, Motley sakatlığında anında çöküyoruz, Wilbekin yokken dış şutlar sıkıntı. Bu ayarda oyuncular alamasan da, en azından bir tık altı yedeklerini eklememiz gerekiyordu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #559 : 27 Aralık 2022, 14:53:13 »
Tarık iyiydi biraz daha süre alabilirdi.Guduric 1 2 maçtır kötü ancak uzatmada çok kritik 3lüğu yollamayınca bildi.Bu kaliteli oyuncu atışı toparlar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #560 : 27 Aralık 2022, 14:55:01 »
Evet yıpratıcı maçtı bende yoruldum tribünlere de yön verdim.uste maç ortası mola alsana bak gençler ağalar elde patlayabilir bu tezahürat maç garanti olduğunda söylenir dedim sustular.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #561 : 27 Aralık 2022, 14:57:48 »
Itoudis'in koçluğunu beğenirim, bilenler bilir, eleştirmemek için de kendimi geri çekerim genelde. Ama şu konuda %100 katılıyorum. Dün Tarık'ın en iyi maçıydı, girdi çok iyi katkı verdi. Ama sonra nedense onu da bir süre unuttu. Tarık gibi oyuncular ritim buldukça katkı veriyor zaten tam havasını bulmuşken devam etse kimse sesini çıkarmazdı.
Bu konu benim de bir süredir dikkatimi çekiyordu. Bu nedenle farklı bir gözle izleme kararı almıştım. Şöyle ki; tıpkı Obradovic gibi hücumda hata yapmaktan ziyade, savunmada "eli belinde" adam olunca, savunmada aksamalar görürse hemen müdahale ediyor, hatta değiştiriyor. Hücumda hata yaptı diye dövündüğüne az rastladım. Ama savunmadaki hatalarda dün akşam da neredeyse patlayacak volkan gibiydi... Bu durumda denilebilir ki, Motley baba sütten çıkmış ak kaşık mı? E onun da alternatifi yok malesef.

Zaten Tarıktaki en büyük defo savunma iştahı. Ben Itoudis gibi bir koçun bu sorunu çözebileceğine inanıyorum. O yüzden Tarıktan beklentim çok daha fazla.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #562 : 27 Aralık 2022, 14:59:48 »

Son topta arkadaşımla mesajlaşıyorduk, rakip Efes olmasa faul yaptırmam ama bunlar her delikten üçlük buluyor, yaptırırım dedim. Faul yapmaya fırsat bulamadan üçlüğü yolladı zaten Clyburn. Aslında Obradovic'in son senesinden beri bizim oyunun sonlarını oynama konusunda büyük sıkıntımız var. Koçlar değişiyor, problem devam ediyorsa o zaman kadro planmasında bir hata var demektir. Calathes çıktığında yaşadığımız sorunlar ortada, Motley sakatlığında anında çöküyoruz, Wilbekin yokken dış şutlar sıkıntı. Bu ayarda oyuncular alamasan da, en azından bir tık altı yedeklerini eklememiz gerekiyordu.
Kastı faul yada basket faulden çekindi takım.Bence bundan yapmadık.Riske ettik Müthiş attı.Bazen riske edersin.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #563 : 27 Aralık 2022, 15:01:02 »

Aslında Fenerbahçe, hemen her branşıyla arada bir sağlığı sigaradan fazla tehdit ediyor. Her bünyeye bir dert yeter, unutma ki Fenerbahçelisin :) Sen yine de bırak ;)

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #564 : 27 Aralık 2022, 15:04:11 »
Tom abi, sana özel bir başlık açtım;
http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=2723.new#new

Gir buraya, istediğin kadar Ergin Ataman yaz. Ataman dışında olan takıntılarını da bu konu üzerinde rahat rahat dile getir. Bak bu konuda ne yazarsan yaz, söz veriyorum sana kimse karışmayacak, mesajlarına müdahale etmeyecek.

Şu konuları gözünü seveyim biraz akışına bırak. Konu içinde 10 mesajından 9'u Ataman. Forumun %99'u zaten Ataman'dan haz etmiyor, sevmiyor ama senin kadar alakasız şekilde adama sallamıyor. Maçla ilgili insanlar bir şeyler tartışmak için mesaj atıyor, altına hemen Ataman'la alakalı bir şey yazıyorsun. Forum, senin yüzünden adama sempati besleyecek hale gelecek.

Yönetici dediğin budur! Her şart ve koşula karşı liderlik eder, çözüm bulur.

Tom abi artık, çok mazeretin de kalmadı. Ona göre...

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #565 : 27 Aralık 2022, 17:05:49 »
Kendi kaşınıyor.Artı kaos Dunston 19 attı ama ilk 3 periyot isledik iyi koç olsa Zizic pleiss çıkardı işimize geldi.4üncü çeyrek unuttuk pita altına hücumu ve kitlendik çok atış kaçırdık.Ben artiknsahaya çıkarken sırtımı dönüyorum o mola aşamada tribünleri uyardım maçı garanti altına aldıktan sonra bağırılmalı.

Şu işten kim faydalanıyor ona bakmak lazım. Adam bildiğin motivasyon devşiriyor. Bizim seyirci de inatla ona motivasyon sunmaktan başka bir şeye yaramıyor. Ağbi bırakalım artık bu işleri. Biraz da kendimize batıralım çuvaldızı. Camiacak ruh hastası olduk. Şu takım için sakat sakat oynayan Melli'ye bile neler yazıldı çizildi. Geçenlerde okudum, Jesus Brezilya'nın başına geçecek diye twitt atan gazeteci ölüm tehditleri almış. Normal değil bunlar. Bırakın ağbi Ergin'i. 3 yıllık bir planlamayla yola çıktık. İlk sene için de hiç fena gitmiyor işler. Kaybettiğimiz psikolojik üstünlüğü yavaş yavaş geri alıyoruz en azından içeride. Kendi işimize bakalım... Sevelim sevilelim.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #566 : 27 Aralık 2022, 18:05:35 »
Yönetici dediğin budur! Her şart ve koşula karşı liderlik eder, çözüm bulur.

Tom abi artık, çok mazeretin de kalmadı. Ona göre...

Valla sırf merak edip baktım ve başlığa iyi güldüm. :)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı libertafb

• Üye
  • Yer: Almanya

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #568 : 27 Aralık 2022, 19:03:28 »
 Utanacak  şey yok bağıran kesimi çekecek önlemler alınsın Ancak insanlar eğlenmeye gidiyor sporda bir eğlence a diyeceksin abi kasıyorsun senin için sayfa açıldı o istisna ben ilk dakikadan itibaren baskını yapmaya başladım savunma yakın oyna el göster ıslık gibi.Arti güneşimi kaybettim gibi baygın şeyler söylenecekse gelmesin öbürleride yada eğitilsin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #569 : 27 Aralık 2022, 19:11:32 »
Taraftarların birbirlerini sürekli sosyete yada alt kesim diye ele vermeye çalışmalarıda ayıp.Taraftarlik kimsenin tekelinde değil sevda gönül isi.