Gönderen Konu: Marko ''The Next One'' Guduric  (Okunma sayısı 68503 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Marko ''The Next One'' Guduric
« Yanıtla #345 : 10 Eylül 2023, 17:42:05 »
Guduric hüngür hüngür ağlıyor.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #346 : 10 Eylül 2023, 18:43:40 »
Guduric yaşayacağımız sezonun provasını yapti sanki. Şu an transfer yapılmazsa bu adamin eline bakacağız. Yönetim uyumaya devam et.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #347 : 10 Eylül 2023, 18:46:57 »
Ben ne olursa olsun sahip çıkmalıyız Guduya.Sonuçta final oynadı.Ve kötü kadroyla gelmişler turnuvaya.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #348 : 09 Mart 2024, 14:46:28 »
O kadar sıkıntı mevzu ki, gitse gittiği yerde önemli katkı sağlayacak, kalsa şu anki gidişat dahilinde saç baş yolduracak. Dorsey'i ayrı tutuyorum Saras'ın gelişinin ardından verim düşüşü hususunda başı çekiyor. Belki de tek isim... Bence Fenerbahçe'deki en kötü sezonu. Aklı hala Dünya Şampiyonası finalinde kaldı sanırım. Oyunun kendine gelmesini beklese çok farklı olacak, ama inatla zorluyor ve zorladıkça da çarşafa dolaştırıyor. Aidiyeti ve iyi niyetinden şüphe duymamakla birlikte Real Madrid maçında bir sekans var ki, bütün tercihleriyle saç baş yoldurttu. Saras'ın kazanabileceğini düşünmekle birlikte temel sorunun psikolojik olduğunu düşünüyorum.

Çevrimiçi constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #349 : 18 Mart 2024, 18:03:03 »
koç, markoyu önce 3 te denedi ama olmadı, madarı kenara çekti, oyun kurucu olarak oynatmaya başladı. itudis te aynı şeyi yapıyordu. eyvah dedik ama sanki itudisten farklı olarak topu sadece markoya getirtmiyor baskı yemesin diye tarıka nigel a ve wilbekine getirtiyor. topu aldığı zaman topu dolaştırmaya başlıyor. inşallah bu şekilde devam eder. çünkü ball handling i sıkıntılı olduğu için çok top kaybı yapıyor. mümkün olduğu kadar az top sürmesi lazım.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #350 : 21 Mart 2024, 01:37:39 »
koç, markoyu önce 3 te denedi ama olmadı, madarı kenara çekti, oyun kurucu olarak oynatmaya başladı. itudis te aynı şeyi yapıyordu. eyvah dedik ama sanki itudisten farklı olarak topu sadece markoya getirtmiyor baskı yemesin diye tarıka nigel a ve wilbekine getirtiyor. topu aldığı zaman topu dolaştırmaya başlıyor. inşallah bu şekilde devam eder. çünkü ball handling i sıkıntılı olduğu için çok top kaybı yapıyor. mümkün olduğu kadar az top sürmesi lazım.

Play off'ta iyi bir Guduric'e, daha doğrusu doğru tercihleri yapan Guduric'e çok ihtiyacımız olacak. Umarım öyle olur. Aksi takdirde Calathes kenara gelince takımın IQ'su % 40 düşüyor.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #351 : 25 Mart 2024, 10:08:01 »
Marko Guduric 🤝 Saras Jasikevicius'un etkisi:

"Açıkçası şu an çok iyi oynuyoruz, maçlar kazanıyoruz. Bence koçun bizim takıma getirdiği en büyük şey disiplin oldu. Herkes rolünü biliyor. Onun tam olarak ne istediğini anlamamız biraz zaman aldı ama şu anda aynı sayfadayız gibi duruyor, birbirimize alıştık. Böyle devam etmeliyiz. Onun liderliğini ve kurallarını takip etmeliyiz. Güzel bir yolda olduğumuzu düşünüyorum."

« Son Düzenleme: 25 Mart 2024, 10:09:26 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #352 : 16 Nisan 2024, 17:00:23 »
Geçenlerde Papa için kendini 4 sanan 5 diye bir yorumda bulunmuştum. Guduric için de kendini 1 numara sanan, 3 yorumu yapmak istiyorum artık. NBA den geldiğinde bize kalınlaşmış olarak gelmişti. Tam 3 numaralık kalıba oturmuştu. Sonra ne olduysa kilo verdi yine kendisini 1 hatta 2 numara sanmaya başladı. Üzülüyorum ki; Vakti zamanında Lorenzo ne olduysa bu da öyle olacak...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis