Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46865 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe-Beşiktaş | Süper Lig 26. Hafta
« Yanıtla #780 : 03 Nisan 2023, 21:33:28 »
Ayhan Bey Fetö kumpasından daha korkunç bir olay o ne demek hatırlatmamak.Şöför son anda trene basmada hüryol.aci olayı anacaktık.Hala failler yakalanamadı.Balik hafızalayız ülkece.Dun yengende bu konuşulacak gündem.olacak.O olaydan bu yana kupa gelmiyor büyük travma. 

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #781 : 03 Nisan 2023, 21:51:54 »
Ayhan Bey Fetö kumpasından daha korkunç bir olay o ne demek hatırlatmamak.Şöför son anda trene basmada hüryol.aci olayı anacaktık.Hala failler yakalanamadı.Balik hafızalayız ülkece.Dun yengende bu konuşulacak gündem.olacak.O olaydan bu yana kupa gelmiyor büyük travma. 
ne diyosun abi ya ? ne kadar çok yoruyorsun.. mesajları 4-5 kez okumadan gönderme lütfen. dikkatli okunca anlayacağıni düşünüyorum. suikast itibari düzenlendi ne demek onu açıkla diyorum sen nasıl unutursun diye soruyorsun.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #782 : 03 Nisan 2023, 22:02:09 »
Şöyle yazayım.3 Temmuz sonrası ayağa kaktık lig şampiyonu olduk tam toparlama süreci olacakken otobüs kurşunlanması olayı meydana geldi.Bunu unutan yarın bu konuyu gündeme getireceği için yönetime başkana kızanlar var.Büyuk olayı ne olacak gündem değiştiriyorlar dememeliyiz.Milat oldu o olay.O zamandan bu yana kupa alamıyoruz ha,sn yaprağı gibi savruluyoruz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #783 : 03 Nisan 2023, 22:29:05 »
Şöyle yazayım.3 Temmuz sonrası ayağa kaktık lig şampiyonu olduk tam toparlama süreci olacakken otobüs kurşunlanması olayı meydana geldi.Bunu unutan yarın bu konuyu gündeme getireceği için yönetime başkana kızanlar var.Büyuk olayı ne olacak gündem değiştiriyorlar dememeliyiz.Milat oldu o olay.O zamandan bu yana kupa alamıyoruz ha,sn yaprağı gibi savruluyoruz.
Sana laf anlatmaya çalışan bende eşeklik.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #784 : 03 Nisan 2023, 23:18:52 »
suikast itibarı yani yok etmeye çalıştılar o kurşunlanma olayı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #785 : 03 Nisan 2023, 23:28:02 »
Taktik şimdi de kurşunlama olayına. Sayfalar doldu hala kursunlama. Salaklık bizdeki ne yazılmış diye açıp bakiyoruz.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #786 : 04 Nisan 2023, 01:07:21 »

Yalnız o eşekliği hepimiz yapıyoruz :D Muhtemelen itibar suiakisti demek istiyor diye anlıyorum ama bize yapılan o değildi, doğrudan suiakast girişimiydi, o da başka bir hikaye.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #787 : 04 Nisan 2023, 01:29:13 »
Evet az empati o milat oldu.Az empati otobüste kendi sevdiklerinizin olduğunu düşünün.Büyük olay.Faciadan dönüldü.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #788 : 04 Nisan 2023, 11:01:58 »
Fenerbahçe'yi siyasileştiren herkese söylüyorum. Mesele CHP veya İstanbul Sözleşmesi değil zaten dediğim gibi. Hadi CHPSPOR olmasın, MUHALEFETSPOR olsun. Muhalefetin içindeki majör güçler ve partiler belli zaten. Sizin yazdıklarınızdan bunu desteklediğiniz çıkarımı yaptım, belki de hatalıdır.

Ali Koç da taraftarın çok büyük bir kısmı da kendince haklı sebeplerle bu kulübü siyaseten taraf haline getirmeye çalıştı. Ve eline yüzüne bulaştırdı. Mesele benim için bundan ibaret. Yoksa İstanbul Sözleşmesi ile ilgili analiz yapacak değilim burada.

Muhalif mizaçta birisi olduğum doğrudur ama şunun altını hemen çizeyim bu sürü-muhalefetine mensup olduğum anlamına gelmiyor. Yani  bir siyasi parti müridi ya da partizan falan değilim. Daha açık bir ifade ile yazacak olursam muhalif mizacım var diyen bir insan, değil iktidarı muhalefetim diyen yapıları da eleştirir. Yanlış olduğunu düşündüğü bir şeyi gördüğü zaman kendi ailesini de, akrabalarını da, kendi tuttuğu takımı da taraftarını da eleştirir, hatta kendisini de muhalefet olur. Kendisine muhalif olmak ilk başta çelişkili bir ifade gibi gözükse de faydalı bir şeydir, empati duygusunu geliştirir.

İkinci olarak ise şunu belirtmek isterim ki Mehmet Demirkol'un da çok kez vurguladığı üzere "siyaset yapmayın" söylemi zaten "siyasetin dik âlâsıdır."

Ali Koç ve yönetiminin onlarca yanlışı arasında belki de yaptığı bir kaç doğru işten birisini eleştirmeniz garip geldi. Kadın sporcuları bulunan, kadın branşlarında aktif olan bir kulüp, dernek ya da oluşum artık her neyse tabi ki destekleyecek İstanbul sözleşmesini. Bu konuda sessiz kalmak kadın branşlarında aktif olan bir spor  kulübün kendisini inkar etmesinden başka bir şey değildir. 2023 yılında kadını ikincil gören bir zihniyeti kim savunuyor ise bunun karşısında durmak gerek. 

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #789 : 04 Nisan 2023, 11:12:05 »
Siyaset yapmayın demek de siyaset yapmaktır evet ama bunun söyleyenler, karşılarında bulundukları adamlara dair iki slogan atılsa karşılarında, gidip onları pataklamaya yer arar. Kendi attıkları sloganlara fikir özgürlüğü derken yaparlar bunu. Demirkol'un aklına bu gelmemiş olsa gerek.

Siz konuyu halen tam anlamamakta diretiyorsunuz, öyle olsun madem, tamam
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2023, 11:12:42 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #790 : 04 Nisan 2023, 11:37:44 »
Siyaset yapmayın demek de siyaset yapmaktır evet ama bunun söyleyenler, karşılarında bulundukları adamlara dair iki slogan atılsa karşılarında, gidip onları pataklamaya yer arar. Kendi attıkları sloganlara fikir özgürlüğü derken yaparlar bunu. Demirkol'un aklına bu gelmemiş olsa gerek.

Siz konuyu halen tam anlamamakta diretiyorsunuz, öyle olsun madem, tamam

Yazdıklarınız yanlış anlaşılmaya o kadar müsait ki... Ben yaptığım çıkarımlar dahilinde karşı sorular sorayım. Beni ne kadar tanıyorsunuz? Kimleri pataklamışım. Veya Demirkol kaç adam dövmüş? Eğer sürü-muhalefetini kastediyorsanız böyle bir güruha mensup olmadığımı zaten yazdım. Referans verdiğim adam da elinde sopa ile kendisi gibi düşünmeyenleri kovalayan bir adam değil. Yazdıklarınız, benim bir önceki yazdıklarıma ne kadar karşılık geliyor? Sorduğum sorulara ne derecede cevap veriyor? Bir düşünün isterseniz.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #791 : 10 Nisan 2023, 20:59:58 »
Altay gene ilginç bir gol yedi

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #792 : 10 Nisan 2023, 21:10:57 »
Altay için yillar once dedigim gibi 5 para etmez bir kaleci, degil 20, 2 milyon bile etmez. Fenerbahce tarihinin en kotu kalecisi. Lukovcan'in gözünü seveyim. Nereden kim kazikladiysa bize sağlam fenerbahce dusmaniymis.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #793 : 10 Nisan 2023, 21:17:27 »
Bir rivayete göre Ersun Yanal.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #794 : 10 Nisan 2023, 23:10:59 »
Derbileri galibiyeti geçtim 2 tanesi i berabere bitirsem puan farkı 4 olurdu.Ama bunu yapmak için akılcı oynayacaksın.Derbi kazanmadan şampiyon olunmaz safsata ama 2 maç 7 gol yersen olmaz.Derbiler ortadır.